2009 Ağustos Annelerinin Zayıflama ve Bakım Topiği

zaten o yagların tumunu hamilelikte kullananlar oldu ben kullanmamıstım onun dısında vichy catlak kremide hamilelikte kullanılıo kullanmıstım bitek lipostrechi bilmiorum ama sorun olcanı sanmıorm

sağol cnm ama işte daha önce annemin kendine alıp kullanmadığı vichy nin elimde lipometric ve liposyne ürünleri var ama hiçbir yerde araştırdığım halde bulamadım emzirirken kullanılıyor mu?? Eczaneye sorayım olmazsa.. Hamileyken çatlamadım diye seviniyordum ama indikçe çatlaklar çıktı ortaya dizlerime kadar var tek göbeğimde yok bacaklar ve kalça berbat ( umarım yok edebiliriz bunları çok zor olacak sanırım kilolarda yapıştı kaldı zinciri kırmam lazım nasıl hızlandıracağım metabolizmayı ben yaaa (

ve 61i gordum dun tartıda.59la kalmıstım bişi kalmadı ama hedef 53-52 civarı..16 kg uctu cok mutluyum

süper ya süperrr... 79la hamile kalmistim ama dün tartida 75ı görünce cok sevindim,yani 13kilo almistim ama 17kilo vermisim...... Bebegimin 40mevlüdünde bari 78olsam die düsünüyodum ama böle giderse 2haftada biraz daha vercem galiba.hamileyken dogumdan sonraki ilk 4ay icin hedefim 70di ama çıtayi 65e cekiyorum artik.insallah emzirirken yaktıgım kalorilerle eski kilolarımada veda edıcem

Topik hayırlı olsun. Ben pek takılmıyorum burda çünkü henüz motive olamadım zayıflamak ve fitleşmek için. Zaten çok iradeli değilimdir nolcak bilmiyorum. 17 kilodan gide gide 7 gitti. Şu an iştahım fena açık. Havalar soğuyunca yüzmeyi düşünüyorum ancak öyle gaza gelebilirim..Ama sizi takipteyim sositososito

Gün içerisinde cok duzensız beslenıyorum.. bu yuzden cok dengede tutamıyorum ben bu zayıflama ısını daha.. su uyku duzenı denen sey bı hayatımıza gırse ırademe hakımımdır, altından kalkarım kısa surede.. ama su an bazen 2 de, 3 de kahvaltı yapabıldıgım oluyor ogleden sonraları.. cok cok dengesız bır beslenme surecı halıyle..

kremler ise yaramaya basladı yaglarda ne denk gelirse surdugum icin ii bisiler oluyo sanırım ama karnım buzusuk catlaklarla dolu.. her nekadar derinlikleri azalsada ufak buzusuklukler var.. bikini vs haramdır artık zaten haramdı şimdi mecburi riayet devri :))))))))))))

bende irademe hakim olurum normalde ama evrişdeki durum bendede geçerli çoğu zaman öğleden sonraya kalıyo kahvaltı bide sütüm giderse kalitesizleşirse korkusu ve artı olarak çok açılmış bir iştahh akannehir:bbo:

kızlar benim karnım iyi zaten kalça bacak falan da çok kilodan etkilenmedi ama göğüslerim perperişan durumda. çatlaklar için varmı yaptığınız bişey. sanki gitgide artıyo

kremlerin ise yaradıgına artık kesin eminim karnım toplanmaya basladı gercekten vede catlaklarımın gorunumu azaldı tabiki karnım harita gibi ama hic olmazsa derinligi gitti.. keselememeninde faydası var sanırım. pes etmek yok gecene kadar devam edicem cok kararlıyım..tabi arada cilek yagı ve jojobada suruorum yani hepsi biarada anca biseye benzedim

dün ilk defa kendi adıma bişey yaptım 15 dk yürüyüş bandına çıktım
bundan önce yaptığım tek şey yaramın akan yerine baticon sürmekti
75e kazık çaktım :bbo:
o kadar çok yiyorumki artık eşim bile yeter diyo laelaelaelaelae
karnım göbeğime kadar kahverengi çizgilerle dolu
baby sana zor olmucaksa krem ve yağları bi özet geçermisin

off ya eczaneye sordum vichy nin ürünlerini emzirme döneminde kullanma dedi nemlendiricisi hariç akannehir umudum ondan vardı ben nasıl incelicem şişko kalmak istemiyorum :gitme:

yag uzmanımız sakaleyn aslında. ben cilek kakao jojoba badem karıstırdım bakalım ne olcak...

jojoba hariç diğerlerini onlara ek olarak fındık yağı kullanıyorım ve yosun özlü sabun tabii onun içinde de çeşitli yağlar varmış işe yaramıyor buna ek olarakta bazı egzersizler yapıyorum kilo takılı kaldı eskiden olsa 5 i bir yerde denilen karışım çayı içiyordum olumlu sonuç almıştım ama emzirme döneminde onlarıda kullanamam sanırım

merhabalar yenı geldım bende agustos annesı olarak aynı dertle bogusuyorum ...
15 kılo hatta eskı 20 kılo vermem lazım
23 gun oldu dogum yapalı korse ıcın herkes erken dıyor 20 gunlukken korse kullanan varmı bırde bacaklarımda cok kılo aldı onlar ıcın ne yapabılırım

ben 2.gunden beri kullanıorum korse uzun surede kullanmayı dusunuorum bence gec bşle kalmıssın hemen takmalısın

ben 2.gunden beri kullanıorum korse uzun surede kullanmayı dusunuorum bence gec bşle kalmıssın hemen takmalısın

ben bu korsenin karnin sarkmasina neden oldugunu duydum..o yüzden kullanip kullanmamakta kararsizim..sezeryan sonrasi kullanmak icin bence fazla beklemeye gerek yok..ayrica ben tatliyi ve abur cubur yemeyi kestim..sadece süt verdigim icin dengeli beslenmeye calisiyorum..bunun disinda egzersizlerede basladim..insallah faydasini görürüm..

Hiç bir halt yapmadıgım halde 65 i de gordum.. 78 den 65 e ınmıs olduk.. daha var onumuzde 10 kılo.. bakalım nası olcek?? sositososito

Bu gece ayaklarıma bakım yaptım.. bı seye benzedıler.. topuklarımı falan hallettım.. tırnaklarımı kestım duzelltım.. gecen gun gıttım kendıme elbıseler aldım.. rezil sekılde gezmekten resmen bıktım.. sımdı saclarımı kestırmek ıstıyorum.. Ozy sıcak bakmıyor, bu halını cok sevıyor.. ama benım buna ruhen ıhtıyacım var.. o yuzden kendısının bu konulardakı goruslerıne saygı duysam da, bır kerelıgıne kendısınden rıca edecegım artık.. kadın gıbı gıyınmek, kendımle yıne barısık olmak ıstıyorum.. sıkıldım bu perperısanlıktan...

Yeşil cayın da kafeinsiz olanını bulmam lazım, tekrar yesıl caya basladım mı en azından olan kıloyu bıle muhafaza etmeye yetıyor.. bende ıyı kotu bıraz dıkkat etmeye baslarsam yavas yavas bu ısı halledebılırım gıbı gelıyor.. kendım ıcın baslamalıyım.. buna ıhtıyacım var,hıssedıyorum.

kızlar ben de doğuma 77 kiloyla girmişim. yani 29 kilo almışım şu an 64 kiloyum. daha verilcek 16 kilom var. günde 300 gram kadar veriorum. bebişim saolsun akşamları tutan gaz sancısı anca omzumdayken zıplamam sayesinde geçior. durunca ağlıor. bu yçntemi çeşitli dneeyler sayesinde buldum. kucağa alışan bebeğimi evin içinde gezdirmek , geceleri sadece 5 saat uyumak ve ev işi sayesinde maksimum 3 ayda 48 kiloyum kızlar. evlendiğim kiloya bile düşebilirim bu hızda. 3 günde bir tartılıorum hemen hemen 1 kilo inmiş oluor. zevkten dört köşe oluorum . ilk hamile pantalonlarım oluor şu an. süt verdiğim için yemek zorundayım . aslında 13-14 kilo 40 günde az diyeceksiniz ama yediklerimi düşününce çok ideal.
karnın eski formuna dönmesi içinde hep mümkün olduğunca dik durun yürürken otururken ve hep karınlar içeri.bir de bacak inceltmek için size bir formul.tv seyrederken ya da oturcağınız zaman yere oturun ve bebek sallar gibi bacaklarınızı hareket ettirin. faydasını 1 haftada göreceksiniz. farkında olmadan zaman da geçior. bakmışsınız 1 saattir bacak sallıorsunuz.

ben de sıkıldım çirkin gezmekten. kıyafet almıorum hiç kendime. çünkü denedim bi kaç şey mağazalarda hiç yakışmadı ben de bu hevesten vazgeçtim. pazardan 1-2 alt almıştım onlarla geçinicem 2-3 ay. ama resmen bıktım. saçıma başıma bakmaya başlarım artık. ama insan formda olmayınca saç baş ta kendini göstermior.

doğuma 97.700 ile girdim şmdi 76 kaldım ama 1 haftadır böleyim..neden acaba..10 kilo fazlam var..hamile kalmadan önceki kilom bu..çokmu aceleci davranıyorum...daha 1 ay oldu

hamileliğe 58 ile başladım 23-24 kilo aldım.82-83 arası doğuma girdim.şimdi 67 kilodayım.24 kilonun 15 kilosunu hiç bi şey yapmadan kendi kendime verdim.şimdi 9 kilo var doğum öncesine.
hiç çatlağım olmadı kocaman bi karna ve 24 kiloya rağmen.çok şükür karnımda bi tane bile çatlak yok ama 9 kilom var.sütüm çok az.bazen mama bile vermek zorunda kalıyorum.yoksa ben bilirim o kiloları vermeyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…