2009 Ağustos Annelerinin Zayıflama ve Bakım Topiği

nurdan kuru inciri hasla komposto yapar gibi sonra suyuyla robottan gecir katı olursa su ekle ic acayip sut yapıo muhakkak denemelisin canım

sagol tatlim bugun yapiyim..gecen incir dut kayisi kaynattim sekersiz ama robottan gecirmedim, bi tuhafti tadi..bu sefer sadece incir deniyim robottanda geciriyim...ben gunde 1-2 yyip ustune ilik su iciyordum..

vichy lipostreche basladım bugun bakalım nasıl olcak .. 1 saat yuruyus karnımı keseledim yosun sabunuyla tabi tum vucudumuda dusta. sonra cıkınca kremi surup korsemi taktım , umutluyum :)) catlak giderici kremini bulamadım onu yarın baska eczaneden bakıcam

bende 3 gundur duzenli bisiklet yapiyorum , hergun 5dk arttiriyorum..birde kol kasi calismaya basladim..karin kasi icin cok erken bari diger yerleri toparliyim...yagmur olmadigi zamanda pusetle yuruyuse cikarim..bugun cikicaz hava gunesli..
ya birde bende hala cok gaz var sanki..sabah inik karnim akama sisiyor gaz oluyor..

iremcim badem yagı cilek yagı limonu karıstırdım suruyorum. ama durmadan catlak onleyici krem ve kakao yagıda suruyorum 3lu donuden hangisi ne yaptı bilmiorum.
Pervinciim çok teşekkür ederim canım.. Alayım hemen aktardan yerimseniben

bende 3 gundur duzenli bisiklet yapiyorum , hergun 5dk arttiriyorum..birde kol kasi calismaya basladim..karin kasi icin cok erken bari diger yerleri toparliyim...yagmur olmadigi zamanda pusetle yuruyuse cikarim..bugun cikicaz hava gunesli..
ya birde bende hala cok gaz var sanki..sabah inik karnim akama sisiyor gaz oluyor..

banada oluyo aynısı gecen gun papatya cayı yaptım gazlrım cıktı indi karnım ama bugun yine var. hem cocugada ii geldi hem uyudu hem gazları cıktı . bidaha yapıcam bugun gece ii uyur belki

vichy lipostreche basladım bugun bakalım nasıl olcak .. 1 saat yuruyus karnımı keseledim yosun sabunuyla tabi tum vucudumuda dusta. sonra cıkınca kremi surup korsemi taktım , umutluyum :)) catlak giderici kremini bulamadım onu yarın baska eczaneden bakıcam

babymom hızına yetişilemiyor maşallah ya topiğin ilk fit hatunu sen olcan anlaşıldı
ben sadece deracine sürüyorum birde bebeği kucağımda sallarken bel inceltme harekti yapıyorum şu sağa sola hareketini faydasınıda gördüm belden 2 cm daha gitmiş tam olarak bakıma geçemedim ama inceden başladık bakalım

15 kilo nasılgidecek yaaa baby sorular genelde sana gelecek sanırım ee tabii en bakımlı anne sensin sanırım bu kullandığın vichy nin ürünü emzirme döneminde kullanmak doğru mu?? çünkü bana saç bile boyatmayı yasakladı doktor :KK43: 2 ay boyatma dedi... sen sordun mu yada araştırdın mı?? birde bu yağ karışımlarını hergün mü yapıyorsun??

babymom hızına yetişilemiyor maşallah ya topiğin ilk fit hatunu sen olcan anlaşıldı
ben sadece deracine sürüyorum birde bebeği kucağımda sallarken bel inceltme harekti yapıyorum şu sağa sola hareketini faydasınıda gördüm belden 2 cm daha gitmiş tam olarak bakıma geçemedim ama inceden başladık bakalım

bugun yuruyusten sonra dus alamadım anca kızı yıkadım uyuttum .vichynin catlak kreminide aldım bugun. o hareketi bende yapıorum nezamandır belim inceldi ama ecosun midesi bulanı yedikleri agzına gelio sallanmaktan buaralar fazla yapamıorum :))

bencede sensi cunku benim karın icler acısı nasıl toparlanır bilmiorum ama elimden geleni yapıcam azimliyim

karnımı ice cekip bırakıorum bol bol aklıma gelmisken. o cok faydalıymıs.. fazla kilolarm icin zaten saglıklı besleniorum yediklerime dikkat ediyorum bebegim icin faydalı seyleri yiyorum yani her evde pişen eskiden ne pişirosam o ama porsiyonları azaltıp yerine meyve ekledim. acıkınca yabur cubur hamur isi yerine ya elma -armut-sefteli elime ne gelirse yiyorum yani gunde 6-7 ogun oluyo yanındada bol su. daha ne olsun bilmiorum yorgunluk uykusuzluk kol kası ev icinde bebek gezdirmede cabası :))

perviiiiiinnn

kahve limon karışımını denedinmi dogum sonrası? bu çatlaklara ne yapsak geçmişi okumayay fırsatım olmadı muhakka sizde vardır bi tarif?

birde diğer topikdede yazdım korse ne aldınız markası ne nasıl bişey..adama sezeryan sonrası korse desem yeterlimidir?ve hangi bedene göre almalıyım şuanki bedenimn bi küçüğünümü alcam sıkı tutsun diye bide kaç saat giycem ve kaç ay...

psikolojik açıdan çökmüş durumdayım bu göbek konusunda kendmii normal dogum için okadar şartlamıştımki sezeryan aklımın ucundN BıLE GEÇMEZDı..
göbeğimi her gördüğümde içim sızlıyor eşim hergun daha indiğinive giderek küçüldüğünü söylesede

ben 59 kiloda kaldım. 58 e düşmüştüm ama uzun sürmedi. o kadar çok yiyorum ki bu gidişle hamile halimi bile özleyeceğim. ben sürekli tatlı yemek istiyorum . ve yiyorum da... günde en az 3000 kalori aldığımı tahmin ediyorum. o yüzden ben bir müddet daha bu topiğe uğrayamayacağım arkadaşlar. size kolay gelsin. inşallah emeklerinizin karşılığını alırsınız. foto da ekleyin bari.

pinky kahve limonu denemeye zamanım yok ece uyuyunca isleri zor yapıorum oda uyursa krem kolayıma gelio suanda kahve limonu erteledim banyoya zor giriorum anca emrah gelince oda gece..korse markası yok hastanede bana takmıslardı kusak gibi onu takıorum

sakaleyn jojoba yagı buldum onu kakao ve cilekle karıstırsam olurmu elimdekiler bunlar..yoksa hepsini ayrı ayrımı sureyim bi akıl ver

sakaleyn jojoba yagı buldum onu kakao ve cilekle karıstırsam olurmu elimdekiler bunlar..yoksa hepsini ayrı ayrımı sureyim bi akıl ver

karıştırabilrisin
birde banyoda kese yapmak çatlaklara iyi geliyor kız kardeşimin 18 yılık çatlaklarını görünce ağzım ayrık kaldı yok olmuşlar resmen tek yaptığı banyoda kese yapmak ve yağlarla masaj yapmak göbeği buruşuk gibi ve baya çatlaktı ama gerginleşmiş vede çatlaklar incecik çizgi gibi zar zor görünyor
bende umjtladım onu öyle görünce çatlak yok ama sıkılaşmam gerek

kizlar ben gobege tam kese yapamiyorum, ustu ok ama altta hala dikislerim aciyor 1 ay oldu hala ic dikisler sizliyor zorlayinca...

ben yapıorum gobege kabak lifiyle ve yosun sabunuyla kese 3 gundur alıstı ilkinde garip oldu ama artık alıstı ii gelio. cıkıncada catlak kremimi suruyorum .sonrada korse..sabah aksam vichy lipostrech aralarda elime gelen yaglardan .. wcden wcye bos bos bırakmıyorum .ka rnımın gorunumunde duzelme var ama hala harita gibi..bakalım azimliyim.

15 kilo nasılgidecek yaaa baby sorular genelde sana gelecek sanırım ee tabii en bakımlı anne sensin sanırım bu kullandığın vichy nin ürünü emzirme döneminde kullanmak doğru mu?? çünkü bana saç bile boyatmayı yasakladı doktor :KK43: 2 ay boyatma dedi... sen sordun mu yada araştırdın mı?? birde bu yağ karışımlarını hergün mü yapıyorsun??

zaten o yagların tumunu hamilelikte kullananlar oldu ben kullanmamıstım onun dısında vichy catlak kremide hamilelikte kullanılıo kullanmıstım bitek lipostrechi bilmiorum ama sorun olcanı sanmıorm

kizlar ben gobege tam kese yapamiyorum, ustu ok ama altta hala dikislerim aciyor 1 ay oldu hala ic dikisler sizliyor zorlayinca...

o iç dikişler yuzunden 20gunde zor ayaga kalktım ben bilirm aacısını nekadar gozyası doktum agrısından

X