2009 Ağustos Annelerinin Zayıflama ve Bakım Topiği

babymom

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2008
10.273
381
Ve iste aylardır acmayı planladıgımız topigimiz ...Burda aldıgımız kiloları nasıl verebilecegimizi , sarkan catlayan selulitle dolan vucudumuzu nasıl eski haline getirecegimizi planlayalım. Tecrubelerimizi paylasalım herberaber anne olduk hep beraber cıtır anneler olalım...

20 kilo fazlam var nasıl vericem yardım edin sırf süt osun diye bireyler yiyorum hiç iştahım yok emzirmiyo olsam yemem hiç baby o kadar kiloyu nasıl verdin anlat biraz emzirme nasıl gidiyo kilo verince sütte azalma oluyomu çünkü benim sütüm fazla değil o yüzden yediklerimden kesemiyorum..sporda yapamıyuoruz sezaryanlıyız mekik falan çekemeyiz.

oh nihayet beklenen motivasyon topigi acildi.birde bi sihirli degnek olsa su 15 kg yu versem..asil ideale donmem icin 20 kiloda bana simdilik 15 yeter(1 haftadirhic bir oynama yok kiloda...ne guzel onceden azar azar gidiyordu(

seerni benim 11 kg dogumda gitmisti zaten cok fazla bisey yapmadım acıkcası. sadece gunde 3-4 lt arası su iciorum. sabahları domates salatalık peynir klasik yani. hele ilk zamanlar acımdan pek bisey yiyemiodum . kız uyuruyumaz bi elma sonra suya dayanıorum .oglende cok yemiorum ikindiye dogru bir meyve daha yine suya devam. aksamdan kalan ne varsa azar porsiyon yapıorum.aksamda az yiyorum ve salata yemeye gayret ediorum aksam yemeginde ogunun yanında. yine su. yani suyu zorla icmiyorum icim yanıo vucudum istio ondan. sabahları ve gece yatmadanda birer bardak kayısı kompostosu. yani onuda ben yaptım kadriyenin tarifinden. biraz kayısıyı biraz suyla haslayıp az seker kattım sonrada robottan gecirdim . oda icimi temizlio die umuyorum.

sutun yemeyle alakası yok belkide yapı meselesi ama ben tıka basa yemiorum gereksiz hic yemiorum.

TAZE sabahları nutellayı kasıklamadan asla vazgecemem :)) sut yapıo nutella sut :)))))))))

tatlim ama cukulata turu seyler bebiklere gaz yapiyor diye biliyorum ben(off birde sut icin onuda mi denesem...
birde duzenli emzirmek cok faydali kilo vermee cunku kalori arciyor vucut spor yapmis gibi, siz cok sanslisiniz bu konuda, vucudunuz sut uretip kalori harciyor, bense sut yapabilmek icin kalori aliyorum(

kızlar topigimiz hayırlı olsun valla bildiginiz gibi ben kilolu hamile kaldım hali hazırda çok kilom var dogumdan sonra aldıgım 6 kilo vardı gitti tabiki hepsi bebekle ilgiliydi şuan hamile kaldıgım kilodayım ama yemekle aram yok daha dogrusu yemek yapmayada yemeyede vakit bulamıyorum eşimi ve kızlarımı doyurdummu bana zaman kalmıyor zaten dogumdan sonra sadece agdaya gittim kuaföre gidemedim dogumdan önce kaşlarımı aldırmıştım röfle yaptırmam gerek başagın saçlarını kısalttırıcam
bir sorum olacak kızlar dogum lekesi oldumu hiç yüzünüzde olduysa geçirmek için neler yaptınız benim sanki dudaklarımın üstünde var gibi geliyor ne yapmam gerk bilmiyorum

kadriyecim benim sag yanagimda olduydu ilk cikinca sezodan, ama azaldi gibi sanki, birsey yapmadim..bakalim zamanla kaybolucakmi , baya azaldi cunku...

kızlar bütün kadınlar kulübü sitesinde ihtiyacım olan tek topik bu sanırım benide aranıza alın vermem gereken dehşet kilo fazlam var zaten kilolu hamile kaldım doğumda 8 kilo gitti 86 yın 56 olmam gerek :)))) hayal gibi 30 kilo verilirmi doğumdan bana kalan 15 i veririmde sonraki 15 zor biraz yapışmıştır bana süt öle taşmıo normal o yüzden yemeği kesemiyorum :))) eee nasıl olcak
en kötüsü memişlerden birini emiyor bebek o yüzden göğsümün biri kafam kadar diğre 80 beden kaldı daha sonrada düzelmez çatlaklar sarkmalar sanırım bir daha asla eskisi gibi olamayacağım
yardımlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum bari kurtarabildiklermizi kurtaralım

topiğimiz hayırlı olsun
benden 9 kilo gitti 10 du süt için yiye yiye geri aldım ama ben süt için yemekten vazgeçtim normal beslenmeye devam edeceğim bebeğimin rızkı ne kadrasa artık yüklenmeye gerek yok

Anestezist bana spinalin etkisinden çabuk kurtulmam için bol bol çikolata tavsiye etmişti ilk bir kaç gün için ama, bağımlılık yaptı resmen. Arada çikolata bağımlılığım tutuyor resmen. Ondan vazgeçsem vericem kiloları.

Toplamda 17 kg aldım. 67 ile başlayıp 84 ile doğuma gittim. Şimdi 74'üm. Hedefim 62 ! 62'den davşan yapıcam -tatlicadiarzu- 12 kg var gitmesi gereken !!!

kızlar malum evden çıkamıyorum tek başıma çünkü emziriyorum zayıflama bir şekilde halledilirde vücuttaki sarkmalar ve çatlaklar için evde kendi kendimize yapabileceğimiz neler var fikirlerinizi bekliyorum

kızlar malum evden çıkamıyorum tek başıma çünkü emziriyorum zayıflama bir şekilde halledilirde vücuttaki sarkmalar ve çatlaklar için evde kendi kendimize yapabileceğimiz neler var fikirlerinizi bekliyorum

çatlak ve sarkamalar için yağlardan fındık veya susamın içine çilek avakado jojoba az miktarda yasemin ekleyip gün aşırır sürp 1 saat kapalı şekilde bekleteceksin streç flimle kapatırsan iyi olur
bakım kremi olarakta
vichy lipo strech
deracine losyon
elancy bunlardan birisini kullanabilirsin

emzirdiğin için yağ olayını düşürelim çilek yağı ve fındığı kat kullan diğerleri beklesin

bende oyle okudum ama alısması lazım cukulata askımdan vazgecemem ozelliklede nutelladan.kaldıki nutella gercekten sut yapıo ona inanıorum
emzirmek kalori yaktırıo haklısın cunku icim kıyılıo ates ter basıo beni ondanda suya gomuluyorum

derya elimde suan kakao ve cilek yagı var. burda fındık yagı varmıdır bilmiorum ama jojoba var. birde avonun catlak onleyicisi var az kaldı o bitsin vichye doncem .

birde bi topikte karnınızı hergun keseleyin yazıodu ben yosun sabunuyla yıkıorum karnımı vucudumu bakalım umarım ise yarar. dediginiz gibi kilo bisekilde gidioda onemliolan vucudu toparlamak.

birsey daha okumustum onuda paylasayım catlaklar icin limon ve badem yagı..badem yagına limon sıkıp suruncede ise yarıomus deneyen biri yazmıstı baska bi seitede artık napcaz bilmiom. suna dumankayada badem cilek ve limon yazmıstı galiba bunu yapıcam

topiğimiz hayırlı olsun.harpten çıkmış gibi olan vücütlara iyiş gelir inşallah.

pervin kemikler konusunda çok haklısın resmen genişleme var.

alt karnım bıngıl bıngıl sarmadığım ve mus çorap giymediğim zamanlar yürürken vibrasyon oluyor resmen..

şu an 60 kg yım doğuma giderken 72 kg dım..daha da veremiyorum.bu ara güllaca sardım çok iyi süt yapıyor..püfff çatlaklarım hala mor ne zaman rengi açılr.

derya ben de wichy almayı düşündüm satış elemanı babe diye bir krem önerdi bilginiz var mı

sütü ılık içince gza yapmıyo ama bi kaç gündür tüketmiyorum sevmiyorum hiç hamileyken çok kilo aldım süt sayasinde
bugün antalya ya gidiyorum döndüğümde inşallah zayıflamış olucam çünkü orda hergün koşuya çıkıcam karnıma streç bağlicam çıkmadan önce nehire annem bakıcak bakalım kaç kilo vericem hamilelikten önce hiç kilo problemi yaşamadım hep çıtırdım insalar evli olduğma bile inanmıyodu inşallah eski halime dönebilirim

Son düzenleme:
oo topik açılmış inşallah toparlanırız hepimiz

taze
durumun ne kadar beni anlatıyo çok yakın yani
66 ile hamile kaldım 85 ile doğuma girdim şimdi 75im hedefim kısa zamanda 66 uzunnnnnnn vadede 60a düşmek yani 15 kilo
birde toparlanması gereken göbek yok olması gereken göbek deliğimi bile geçmiş mor kahverengi yüzlerce çatlaklaelaelaelaelae:umursamaz:kafamçokkarıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…