2009 Ağustos Annelerinin Zayıflama ve Bakım Topiği

bende bugünden itibaren adım atmış bulunuyorum ekmeği çok azalttım kepek ekmeğine başladım ve bu sabah ilk sporumu yaptım yürüyüş + belediyenin yaptırmuş olduğu spor aletleri kaydirigubbakcemile2 eskiden de hergün giderdim ucuz yollu spor işte spor salonlarına para veremem :kedi: emzirdiğim için şimdiye kadar kalkışamamıştım ama pompa aldım sağıp anneme bırakıyorum annem 15 dk mesafe uzaklıkta oturuyor hergün bebişimi arabasına atıp geleceğim sütümü sağıp bırakıcam doğru spora kurtulmak istiyorum kilolarımdan :lepi:

Bende hepiniz gibi kilo vermeye calisiyorum..ama emzirdigim icinde cok fazla siki diyetler uygulayamiyorum..doguma 76 kiloyla girdim ve suan 63 kiloyum..iki ayda yaklasik 13 kilo gitmis..simdiyse beyaz ekmek yemiyorum,tatli ve hamur isini kestim..anlayacaginiz saglikli ve dengeli beslenmeye calisiyorum..arada kacamaklarda olmuyor degil..yaklasik 2 haftadirda pilates yapiyorum..karin catlaklariysa daha oglumdan kalmaydi kizimdaysa biraz daha artti..sanirim pek bir caresi cok ama daha dogurmayi düsünmedigim icin lazer tedavisi yada baska yollar denemeyi düsünüyorum..kilolari pek takmiyorum nasilsa veririzde bu catlaklar beni deli ediyor artik...zayifta olsak tipimiz kaymis..zayif olsan ne yazar..vücut harita olmus...ne yapayim yinede bir umut iste..

henüz kilomda kıpırdanma yok ama inceliyorum anlamadım göbek basen ve belden 2 cm daha gitmiş ama hafif sarkma var sıkılaştırıcı kullanıyorum yakında özel karışım yağlı losyon yapıcem ona başlıyacağım ama kilomda tık yok doğru düzgünde yemiyorum anlamadım yeşill çay içmeye başladım birde krom tabletim vardı ona başladım haftaya da kızı ben okula götüreceğim sabah akşam bakalım ne olacak

derya emzirmedigin icin rahat rahat kullanabiliosun bitakım seyleri bence incelmek daha onemli.. yaglar gidio sonucta hemde kuculuosun .. kemiklerimiz genisledi nası kuculcezki ..

ve 2 ayın sonunda 60 kiloyum 59la kalmıstım ..gecen ay 61 dim bu ay 1 kg vermsim ama buay yedim sutum gitti biara ozaman deli gibi yedim vermissemde almısımdır neyseki artık normaliz. hedef 53-52 civarı onuda sıksam veririm ama suan sıkamam yavas yavas duserim insallah

derya emzirmedigin icin rahat rahat kullanabiliosun bitakım seyleri bence incelmek daha onemli.. yaglar gidio sonucta hemde kuculuosun .. kemiklerimiz genisledi nası kuculcezki ..
evet öyle ama emzirsem daha iyi olurdu .
incelmek çok önemli benim için hiç dombili olmdım ben ama şimdi tam 70 kiloluk dombiliyim bir gr bile gitmiyor yaş faktörüde çok önemli kızımda çok çabuk gitmişti ondada 20 kilo almıştım ve hiç emzieremedim 4 gün sadece bunda yine 2 ay direndim ama olmadı işte

seni tebrik ediyorum bende istiyorum bende önce 65 hedef sonra 60 ve sonrada 55 olmak hedefim 60 la hamile kalmıştım

evet nihayet yememden kesmeden 1,5 kilo vermişim.kaldı 13,5.e yalnız olunca.ev iş yemek çocuk.ama çok mutluyum...hamile kalmadan önceki kiloma 5 kilo kaldı ama hedefim 63...

79la hamıle kaldım suan 75 im.cok şükür 17 kılo gitti,hiç bişe yapmıyorum emzırmek bana kalori harcatıyo baya.inşallah bu şekılde devam eder ve hamıle kalmadan önce aldıgım kılolarıda verırım.extra kılo vermıs olomama ragmen şu gıcık göbek duruyo yaaa.mekık cekmeye baslıycam önümüzdekı ay,belkı toparlar bıraz

Arkadaşlar ben nasıl yaptım bilmiyorum ama 47 kiloyla hamile kaldım doğumla eski kiloma aynen geri döndüm sadece kızım beslenmiş şimdi kilo al diyip duruyorlar 46 kiloyum kilo almak için uğraşıyorum bana da bi topik açın lütfen:teytey:

bu motivasyon topiğini yeni görüyorum

60 la başladım 72 ile doğuma girdim eve geldiğimde 63 kiloydum malesef 3 kilo aldımşuan 66 kiloyum
tek yapabildiğim hamur işi ekmek ve tatlılara dikkat etmek dengeli beslnemeye çalışıyorum ama olmuyor çok düzensiz yemek yiyorum

bendeniz de uzun bir aradan sonra geldim buralara.73 kiloyla doğuma gitmiş daha sonra 60'a inmiştim ilk bir ayda.bayram tatilinde memlekete gittik.haliyle şunu da ye bunu da ye olmuştum 62 eve gelince 1 kilo verdim 61 kiliyum.hamile kaldığımda 55 kiloydum hedefim 52-53..karnım için hiçbirşey yapmıyorum..rengi açılmay başladı çatlaklarım kahverengi..yediklerime dikkat ediyorum son 6 yılm hep dikkat etmeyle geçti zaten.yemek yemeyi çok seviyorum ama:sinifsinif:

azimle basliycam bakima turkiyedeyken 75 e yukselmisim 73 tum gitmeden, orda otu boku yedim sut yapar diye:))
kakao, findik badem yagi ve kabak lifi kurunu uyguliycam, bakalim sonuc ne olacak..gerci bugun evde ilk gunumdu ve sabah 6 dan beri su saate kadar hic oturmadim, yani bu tempoda haftayada ise baslarsam gider gibi biraz, sozde kaynana bende ama her ise ben bakiyorum, bebikede, bide stresten sut gitti, artik yemeyi kesmeliyim sut icin, nasilsa gelmiyor...

dun sabah 60.1 dim bu sabah 59.4 700gr gitmiş dun ballı sirkeli su içmiştim omu etkili oldu acep..

Slm ben Ceren.doğum sonrası esas kilo alıyorum ben.süt için.sadece su için süt yapar diyorlar ama yemediğim zaman sütüm azalıyo.neye inanacağımı şaşırdım

Mer-he-baaaa !! Ben de aranızdayım artık!!

Başlangıç kilom: 67
Doğuma giderken : 84
Şu anda : 73
Amaç: 60

Yani 17 kg ın 11 i gitti 6 sı kaldı. Ama amacım 60! Bu hafta başlayamam diyete (dikkat etmeye), 50 tane misafirlik olayı var. Dolayısıyla spora da başlayamıyorum. Muhtemelen haftaya.. Önce tatlıyı kesiyorum. Başka da kesmem gereken bir şey yok sanırım. Haftada 1 defa dışardan yiyoruz, onu da kısamam...

70 in altına indiğimi göreyim, gidip vichy nin sıkılaştırıcısını alıcam. Şu göbeğim insin, sırtım sıkılaşsın istiyorum..

Çatlağım da çok fazla yok... Olanları da seviyorum, başka şansım var mı ki? Önce 70 in altına ineyim :) önce-sonra fotosu koyucam buraya :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…