2009 Ağustos Annelerinin Zayıflama ve Bakım Topiği

yaahani motive edecektik birbirimizi kimse uğramıyor buraya motivasyona ihtiyacım var kocam kilo olayına inceden yorumlar yapmaya başladı :KK43:

kilo olayına yorum yapan kocayı döverim ben.biz endimiz için zayıflamaya uğraşıyoruz

kızlar kilo vermek adına ilk başladığım şey çayı şekersize çevirmek oldu eskisi gibi ben limonata gibi çok açık çay içiyorum çok seviyorum ama 3 gün şekeri kestim sütüm azaldı yaaa inanamıyorum oğlum dün bütün gün ağladı bende bugün çok açık şekerli çay içtim bugün sütüm yine güzel geldi
nasıl oluyor yaa sizce alakası varmı psikolojik mi yoksa

nurdancım resminden gördügüm kadarıyla çokda kilolu degilsin bacım ben neyapayım nerelere gideyim bilmiyorum entelliye gibi çayımın şekerini azalttım hatta bu sabah tamamen şekersiz içim birde kolayı kestim sütüm zaten azdı birde onadan olursam en kısa zamanda dut kaynatıp içeyimde sütüm olsun bari kilo yapar ama 6 aya kadar emzireyim istiyorum

nurdancım resminden gördügüm kadarıyla çokda kilolu degilsin bacım ben neyapayım nerelere gideyim bilmiyorum entelliye gibi çayımın şekerini azalttım hatta bu sabah tamamen şekersiz içim birde kolayı kestim sütüm zaten azdı birde onadan olursam en kısa zamanda dut kaynatıp içeyimde sütüm olsun bari kilo yapar ama 6 aya kadar emzireyim istiyorum

ah tatlim ya 36 bedenin belini daraltirken birzamanlar, biranda 44 bedene cikinca insan depresyona giriyor:KK43:(kalca bacak kollar berbat..

yok kızlar işe başlamadan biraz dikkat etmeye çalışayıim dedim ama şekeri azaltınca hemen sütüm azalmıştı şimdi maşallah geri geldi zaten 4.5 aylıkken işe başlayacağım o zamana kadar emzirebileyim istiyorum işe başladıktan sonrada devam edecem emzirmeye ama ek gıdalar mama falan devreye girecek o yüzden rejime başlayacağım o zaman şimdilik 1.5 ay daha askıya alınmıştır bu iş

dun hamile pantolonlarimin yerine normal bisi giyeyim diye kot aldim kendime, 44 beden:KK43:((

dun hamile pantolonlarimin yerine normal bisi giyeyim diye kot aldim kendime, 44 beden:KK43:((
ben daha kötüsünü yaşadım eşim istanbuldan gelirken kendine ve bana kot almış bana aldığı çuval gibi kocaman olur mutlaka die ama o kadar dar oldu ki anlatamam giymem mümkün deil kot 34 beden ahhhhh bir zamanlar 28 beden kot giyerdim ben

herkes bi alemde kimse gaza gelmemis kimseyide getirmemis walla benimartık gazlayacak mecalim kalmadı anca topladım kendimi

aynısını bende yaptım 44 yani 34beden kot tam geldi iğrenç bi durum
ben daha kötüsünü yaşadım eşim istanbuldan gelirken kendine ve bana kot almış bana aldığı çuval gibi kocaman olur mutlaka die ama o kadar dar oldu ki anlatamam giymem mümkün deil kot 34 beden ahhhhh bir zamanlar 28 beden kot giyerdim ben
ben 26 giyiyodum ilk hamile kaldığımda
herkes bi alemde kimse gaza gelmemis kimseyide getirmemis walla benimartık gazlayacak mecalim kalmadı anca topladım kendimi

gelmemiz lazım ya kaldık böle kilolalarla 73lerdeyim amaç 54
19 kilo gidermi?

arkadaşlar mrb bendedoğumda 22 kilo aldım 7 si gitti sezeryan oldumm.68 gün oldu ve 60.günümde mekik çekmeye başladım. hergün elli mekik .sıkılaşmaya başladım yavaş yavaş ama hala göbek duruyor.:):):)bi tavsiyem daha var nacizane meyve yerken bi dilim kepek ekmekle tüketin ve soğuk su için.soğuk su enerji ihtiyacı yaratıyor vücutta ve daha çabuk yağ yakımı başlıyor.ve hergün br çay kaşığı sirke için oda içteki depolanmış yağları yakıyormuş neyse 15 kilomkaldı .bende bir tavsiye istiyorum extra jel kullananvarmı aranızda yada formula 7 paylaşırsanız sevinirim

nuran nasıl doğum yaptın sezeyandan sonra mekik çekilmiyo die biliyorum normal doğummu yaptın sen??

kızlar iki haftadır yediklerime dikkat ediyorum neler yapıyorum...sabah kalkarkakmaz sirkeli su içiyorum sabah kahvaltı ve diğer iki öğünden herhangi birinde kellogs ve üç ceviz ekleyip yiyorumve 1 tanede yumurta diğer öğündede ne yemek varsa çok az ondan yiyorum ekmeği çıkardım hayatımdan ve arada yeşil elma yiyorum içebildiğim kadarda su içiyorum arada yeşil çay yapabilirsem içiyorum bir günü böyle tamamlıyorum yatmadanda yine sirkeli ballı su içip yatıyorum ....Sonuç iki haftada belden 7cm göbekten 6cm kalçadan 3 cm inceldim daha buna spor ve inceltici üründe eklemedim sıra onlarada geliyor ..İçine giremediğim eşofmanımı giyebiliyorum artık kotlarımda kalçadan yukarı çıkıyor en sonunda sıra onaları rahatça giymeyede gelicek....koşu bandındada yürümeye başladımmı tamamdır bu iş kilo olarakta 3 kilom gitti ..:lepi::teytey:
Benim bir şansım var kızlar ben aldımmı heryerden alır verdimmide heryerden bir veririm öyle bölgesel kalma sorunum yok yani....:lepi::sm_cool:

valla kizlar 61 kiloda kaldim...bir türlü daha asagilara düsemiyorum...aslinda tatli yemeyide kestim ama nafile..zaten ben zor kilo alirim zorda veririm..ama masallah hamilelikte gayet cabuk aldim ama simdi gitmiyor bir türlü..sirke olayinida yapiyorum ama bende pek bir faydasi olmuyor sanirim..hedef 52 kilo ama nasil olacak bilmiyorum..baska fikirler varsa bekliyorum..

evlendiğimde 49:hulya:
hamile kaldığımda 62kaydirigubbakcemile3
doğuma giderken 82:sinifsinif:
doğumdan sonra eve geldiğimde 76eyvahedigeldismile
çok şükür şimdi 65guclubacismile
ideal 55boshayallersmile
bebekler ayaklanınca kilolar gider diyorlar bakalım inşallah onlarda gelecek yaza gidecek

Merhaba arkadaslar burayı artık okuyan varmı bilmiyorum ama
bende 2010 temmuz annesi olacagim, 65 kg ile hamile kaldım su an 78 kg yim.. Bana tavsiyeleriniz olurmu acaba beslenme ve formu koruma ile ilgili??

Aynı soruyu sormakıÇın ben de burayı okuyodum kı mesjını okudum ...ben de 78 ıle hamıle kaldım zaten Çok kılolu hamıle kaldım .hayatımda hıÇ 78 olmamıŞtım hep en fazla 60 oluodum Şımdı ıse 25 haftalık hamıleyım ve 86yım daha fazla almak ıstemıorum ayrıca duyduĞum kadarıyla dÜzgÜn beslenmeyle hamıle kalmadan Öncekı kılosundan bıle az kıloyla doĞum yapanlar varmıŞ....ben de bebeĞım saĞlıkla doĞsun ıstıyorum tabı ama bır taraftan da zayıflayarak..

:uhm:Aynı soruyu sormakiçin ben de burayı okuyodum ki mesjını okudum ...ben de 78 ile hamile kaldım zaten çok kilolu hamile kaldım .hayatımda hiç 78 olmamıştım hep en fazla 60 oluodum şimdi ise 25 haftalık hamileyim ve 86yım daha fazla almak istemiorum ayrıca duyduğum kadarıyla düzgün beslenmeyle hamile kalmadan önceki kilosundan bile az kiloyla doğum yapanlar varmış....ben de bebeğim sağlıkla doğsun istiyorum tabi ama bır taraftan da zayıflayarak..

20 kilom var verilcek 70 kiloyum ama boyum kısa beni anca 50 kurtarıyor...

X