2009 Ağustos Annelerinin Zayıflama ve Bakım Topiği

oh oh oh topigimiz acilmis hayirlı olsun.79la hamile kaldim 92ile doguma girdim.dogumdan 2gün sonra 81dim 5.günde 79 dum suan 77yim.nasil gitti anlamadim ama istahim sifirdi.sirf sütüm olsun dıe bol bol sivi gidalar tükettim oda zorla.su 7kiloyuda verirsem süper olcak

Herkes mıyav mıyav mıyavlamış ( bende yazmiyim bari vehamet durumumu.. aşagı yukarı aynı mıyavlayacagım cunku (

kendım ıcın yaptıgım tek sey; dun korse aldım ve onu takıyorum.. korse gıyınce kı halı bıle benı mutlu ettı ( ben neyden vazgececegım onu da bılmıyorum ya.. ne nutella askım var ne tatlı ( sanırım ben bole kalıcam.. ıgrenc bır bıngıllıkla akraba seklınde.. hamili yakinim de bol catlak ve de sarkık olcek sanırım (

Ha yaziimm bari.. 78 ıle doguma gırdım.. su an 67 yım.. 52 olmam gereken kılo, ama 57 ıle hamıle kaldım.. 52 yı goren var mı?? varsa bı sahmet bana yollasın.

Benimde hedef 50 46 ile hamile kaldım63 ile doğurdum şuan 55im .Bakalım gereksiz birşeyler yememeye çalışıyorum:)ve ebru şallı ile plates yapmaya başladım bebek fırsat verirse tabiki...

ay bende yazayim:))
59 ile hamile kaldim, 84 ile doguma gittim( suan 74 um..
hedefim once 60 sonra 55e dusmek (biraz hayal gibi) ...
ahh ahh bi zamanlar 52 idim evlenmeden once..ne guzel gunlerdi onlar, simdi sadece fotograflarda kaldi(...

Ağlayan ağlayana :)) du bakalım nası cıkacagız aydınlıga kaydirigubbakcemile3

entelliyecanim bende evlendigimde 58idim resmen evrim gecirdim 2yilda 20kilo alinirmi aldim iste.sonra hamile kaldim bi 13de ozaman aldim kisa süreligine simdilik hedefim 70 ama uzun zamana yayinca enazindan 60olmak istiyorum

evlendiğimde 50 kiloydum evlenene kadar sporsuzda durmazdım
ama gel görki evlenince sosyal durum değşti doğal olarakta birçok şeyi ertelemek yada bırakmak zorunda kaldım buda bana önce stres sonrada kilo olarak gelmeye başladı peşinden hamilelik ama o hamilelikte durumu kurtardım aldığım 20 kilonun 17 sini verdim kendimi 57 kiloya sabitledim tabi şimdi hedefim tekrar 57 çünkü yaştan dolayı 50 kiloyla artık hortlak gibi görünürüm 57 yetiyor 36 beden oluyor

o zaman miyavlamayi birakip aksiyona gecmek gerek ama nasil..rejim yapamiyoruz, o zaman doktor izin verince spora baslamak gerek...

doktorum 1. ayimi doldurunca once fizik tedaviye gidip bi kac seans ozel egzersizlerle rahimi ve karin kaslarimi topalmami ve sonrasinda spora basliyabilecegimi soyledi 2. aydan itibaren...simdi 1 ayi bitirince basliyamicam ama tr donusu kendimi motive edip spora ve yuzmeye basliycam..evde bisiklet var, belki yurume bandida alirim yada kolay egzrsizlele baslarim..kis olmasa kosuya cikardim hergun, en faydalisi o..

rahmi toplayan bir hareket biliorum ben havluyu bacak aranıza alıp acıp kapıosunuz oturdugunuz yerden.. hamile bile deildim bu hareketi ogrendigimde zihnime yer etmisti buna baslamak lazım

2.karnı calıstıran bi hareket okudum yere uzanıp karnını ice cekip bırakma ..bu hareket alt karın kaslarını calıstırıomus..

karnımın cilt rengi normale dondu yaptıgım karısımlar sayesinde ama catlak ve sarkık gorunumu hayır. bide bu cizgi nezaman gecicek ya ..6 ay filan surermi??

ben suan 63 um 59la kaldım ama hedefim 53 yani bana gore 10 kg var.. bu genis kemiklerle nasıl olcak bilmiorum ama olmalı..tek beslenmeyle deil sporda lazım..

artık onumuzdeki haftadan itibaren hergun yuruyuse cıkıcam bebek arabasıyla.. gunde 45 dk olsa hem ece hava alır hem bana ii gelir..yani ins

50kiloyla hamile kaldım 64 le doğuma girdim. doğumdan 3 gün sonra 57 olmuştum. şu an 55 kiloyum hedefim 50 . çatlak gögüslerimde ve basen kısmında çok az var.
çatlakları önemsemiyorum açıkçası.

bend ekoşu bandı var ama oğlanın uyması düzene girmeden üstünde kendimi düşünemiyorum in çık in çık terle mal gibi olurum heralde ve hasta onun için acele etmiyorum hem baya baya toparlandım buda motive ediyor sıkılaştırıcı krem işe yaramaya başladı birde yemem dikkat edersem sonrasıda spor la tamamlarım

dun karnım okadar şiştiki sanki hic inmemis gibi aksam papatya cayı yaptım ictim sabah yine ii duruma geldim ..cilek-badem-limon karısına devam ediorum , avon catlak kremi ve kakao yagı donusumlu elime ne denk geliosa banyodayken suruorum..bide karnımı yosun sabunuyla yıkıorum. bugun kabak lifi alcam hamilelikte kullndıgım cok eskidiydi attım bakalım ne olcak. sıklastırıcıda vichy lipometric almayı dusunuyorum bugun bide bulabilirsem fındık yagı..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…