2009 Ağustos Annelerinin Zayıflama ve Bakım Topiği

tuana çok iyi vermişsin canım.21 kilodan bahsediyorsun.birda kilo verişler bi yerde takılıp kalıyor.veriş hızı azalıyor.ben de öyle oldu.hızlı vermem durdu yavaş yavaş veriyorum şimdi.

kızlar benim eski halime dönmem için sadece 6kilo vermem lazım .
amaaaaaaaaa..........karnım felaket çatladı.hatta tek karnım diil
göğüslerim de çatladı.her gören nolmuş öle ya diyo
çareyi saklanmakta buluyorum.aynalara düşman oldum
her baktığımda kırmak istiyorum ama biliyorum ki çatlakların tedavisi
yok denecek kadar az
yine de sormadan edemicem lazer tedaviyle yok edilebiliyomu ve yaptıranların ne kadara yaptırdığını
duydunuzmumafoldumben

buarada göbeğimdeki kilolarımı verebiliyorum ama yine de sarkmalarım var
onlar nasıl yok olucak ki.
ve çok merak ediyorum kocam ne düşünüyo
keşke aklını okuyabileceğim bişey olsada başkalarına bakıp bakmadığını
görebilsem aaaaaah ah
gençiliğini güzelliğini vermek böle bişeymiş demekki !..........

doğuma 97.700 ile girdim şmdi 76 kaldım ama 1 haftadır böleyim..neden acaba..10 kilo fazlam var..hamile kalmadan önceki kilom bu..çokmu aceleci davranıyorum...daha 1 ay oldu

hamileliğe 58 ile başladım 23-24 kilo aldım.82-83 arası doğuma girdim.şimdi 67 kilodayım.24 kilonun 15 kilosunu hiç bi şey yapmadan kendi kendime verdim.şimdi 9 kilo var doğum öncesine.
hiç çatlağım olmadı kocaman bi karna ve 24 kiloya rağmen.çok şükür karnımda bi tane bile çatlak yok ama 9 kilom var.sütüm çok az.bazen mama bile vermek zorunda kalıyorum.yoksa ben bilirim o kiloları vermeyi

kızlar tebrik ediyorum sizi alkisalkisalkis ben tedviyle kuzumu dünyaya getirdiğimden tedaviye başladığımda 62 kiloydum 67 kiloyla hamile kaldım hamileliğim boyunca 25 kilo alarak 92 ye kadar çıktım :nazar: doğumdan çıkınca 83 kiloydum ve şuan 84 kiloyum yapıştı gitmiyor mafoldumben dün sokağa çıktığımda kaç kişiden duyduğumu hatırlayamadım ne oldu sana böyle diye hemen ver kiloları sanki ben çok meraklıyım şişko gezmeye :bbo: ben eski hallerimi özledim sütüm olsun diye günde 4 litre su içiyorum faydası yok yemek zorundayım ekmeği kestim ara öğünlerde meyve yemek miktarınıda azalttım ama tık yok hep aynı kilo :sinifsinif: evde elimden geldiğince spor fayda etmiyor..bende emzirmesem kilolar kısa zamanda gider ama tabii bebeğim daha önemli.. şimdi göğüs pompası alıp sütümü sağacağım anneme verir hergün düzenli yürüyüşe çıkarım 1- 2 saat inş. 67 olsamda yeter kiloluyum diyordum o zamanlar şimdi o halime bile iç geçiriyorum zayıfmışım yaaa delikafadulden dr demişti zaten hayatım boyunca şu polikistik over yüzünden çekeceğim var benim senağlama
buarada göbeğimdeki kilolarımı verebiliyorum ama yine de sarkmalarım var
onlar nasıl yok olucak ki.
ve çok merak ediyorum kocam ne düşünüyo
keşke aklını okuyabileceğim bişey olsada başkalarına bakıp bakmadığını
görebilsem aaaaaah ah
gençiliğini güzelliğini vermek böle bişeymiş demekki !..........

sarkmalar için mekik lazım ama 6 ay kadar yasak diye biliyorum sezeryanda ...
bende kocamın neler düşündüğünü merak ediyorum adam yese bile vücut onukasa dönüştürüyor gıcık oluyorum yaa. bende ise göbek, basen ve gıdı oluşuyor en çok genişleyen omuzlarım beni deli etti doğumdan sonra zerrin özer gibi duruyorum :kedi:

sarkık göbek, çatlak ve fazla kilolarla, durmak yok yola devam ediyorum :)) yediğimi kısmıyorum :)))
iyiki emziriyoruz bu aradai emzirmesem ben sanırım daha da alırdım kilo... emzirmek kilo verdiriyor olsa gerek...

kocalarla ilgili de, eğer ki bizimçatlak ve sarkıklarımızdan hoşlanmayacaklarsa ömür boyu eş olarak kalırlar gözümüzde, babalığa terfi edemez benim gözümde... oysa ben eşimi baba olarak da görmek istiyorum :) e bir baba da o karından bir insan çıktığını idrak edebilmeli... yani biz kendimize yine bakalım ama onlar da o sarkık ve çatlaklarla barışmayı öğrensinler, geçene kadar ya da geçmeyecekse ölene kadar :)

hala 70 kiloyum göbeğim de çatlak yok buruşukluk filande yok genel olarak iyiym ama tombişim artık kilo vermeye başlasam iyi olacak

kimse moralini bozmasın vücutlarınız düzelecek tama belki bi kaç iz kalacak ama bu görüntülerinden eser kalmaz ama bakarsanız tabi özellikle bakımla herşey yoluna giriyor

Hiç bir halt yapmadıgım halde 65 i de gordum.. 78 den 65 e ınmıs olduk.. daha var onumuzde 10 kılo.. bakalım nası olcek?? sositososito

Bu gece ayaklarıma bakım yaptım.. bı seye benzedıler.. topuklarımı falan hallettım.. tırnaklarımı kestım duzelltım.. gecen gun gıttım kendıme elbıseler aldım.. rezil sekılde gezmekten resmen bıktım.. sımdı saclarımı kestırmek ıstıyorum.. Ozy sıcak bakmıyor, bu halını cok sevıyor.. ama benım buna ruhen ıhtıyacım var.. o yuzden kendısının bu konulardakı goruslerıne saygı duysam da, bır kerelıgıne kendısınden rıca edecegım artık.. kadın gıbı gıyınmek, kendımle yıne barısık olmak ıstıyorum.. sıkıldım bu perperısanlıktan...

Yeşil cayın da kafeinsiz olanını bulmam lazım, tekrar yesıl caya basladım mı en azından olan kıloyu bıle muhafaza etmeye yetıyor.. bende ıyı kotu bıraz dıkkat etmeye baslarsam yavas yavas bu ısı halledebılırım gıbı gelıyor.. kendım ıcın baslamalıyım.. buna ıhtıyacım var,hıssedıyorum.

kuzum evrişim ne güzelde kilo vermişsin bende 78 den sadece ve sadece 70 gördüm daha önümde 12 kilo var akannehirkafamçokkarıştı

catlaklarımı buzusuge cevirmeyi basardım ama daha var buzusmesi gereken..tonuda duzeldi sukur yani keselemek cok ise yarıo ..keseliorum banyoda banyoya keske hergun yapabilsem cok ise yarıycak..bikacgundur sutum azaldı die moralim bozuktu surmuodum hicbisey ama silkinip kendime geldim..gobekte azcık sarkıklık var oda gider kremi encok o bolgeye suruyorum ..karnım bazen dumduz bazen cok şiş oluyo.şiş olunca gazım oluyo bide vucudum cok su topluo gun boyu ictigim sular sanki ertesi sabah idrarla atılıo..

suan evde tartım yok kargoda sipariste gelince bakıcam kac oldum ama buara veremedim sanırım cunku yedim bikacgun sutum gelsin die

kocamla aram gittikçe kötüye gidiyo moralim çok bozuk ya.saçımı boyayamadım hiç bakımlı değilim die mi böle soğuğuz birbirimizden
oturup ağlicam ya ben çatlaklarım için lazer tedavi istiyorum ama hiç fiyat bilgim yok sizin bilginiz varmı kızlar

babymom bende kese yapsam bi faydası olurmu şimdilik

rosewind kenndine gel toparlan hemen..inan vucudun duzelince kocanlada duzelceksin .1 hafta hergun kesele vaktin varsa sabah aksam yap sonra catak onleyici sur.sıkılıastırıcı kremlerden al sur ..buzlu terapi kesin duzeltiomus oda cok pahalı 2-3 milyar sanırım ama bi arastır..benim karnım harita gibiydi 1 aydır bakıorum krem suruorum keseliorum yaglıorum ancak catlaklar buzustu..hiç gecmeyecek ama hiç olmazsa toparlansın..

arkadaşlar bende ağustos annesiyim 46 gunluk bebeğim var hamılelıkte bıraz hareket edemedım carpıntım oluyodu cunku ve 40 kılo oldım 65 dım 105 oldum boyum 170 46 gunde 21 kılo verdım 19 kılom var verıceğim ama eskıden herkekzın hayran kaldığı bı guzellığım vardı suanda herkez bana ne olmuşsun yaaaa böle dıye acıyarak bakıyo hatta dayım amerıkadakı obezlere benzettı herkezın şaşkınlığı ıse benı delı edıyo butun umutlarımı kaybedıyorum cok dıkkat edıyorum ama emzırdıım ıcın çok ıyı bı dıyet yapamıyorum çatlaklara ve sarkmalara ıse dıyecek bı lafım yok tahmın edersınız sımdı hamıleliğimde neden bu k<dar kılo aldım dıye kendı kendımme sınır oluyorum ... ıyıkı sızler varsınız okuyarak rahatlatıyorum kendımı

ve 3 ayın gecmesını beklıyorum kesınlıkle buzlu terapiye gıdıcem sızlere yazarım gelısmelerı

herkeste aynı dertler var bende sadece anne sütü veriyorum rejim yapamıyorum ama habire yemeye devam 85 e inmiştim iki kilo daha aldım 87 oldum iyimi psikoloji alt üst kilo vermekte hiç sıkıntım yok veririm ama sütüm azalacak die çok korkuyorum işe başlamama 2 ay kaldı bu halde nasıl yapcam bilmiorum vallahi yani ilk yazdığımdan bu yana gelişmeler var iki kilo eksi yöne doğru sanırsam önce bi psikoloğa görünmem gerekiyor

rosewind kenndine gel toparlan hemen..inan vucudun duzelince kocanlada duzelceksin .1 hafta hergun kesele vaktin varsa sabah aksam yap sonra catak onleyici sur.sıkılıastırıcı kremlerden al sur ..buzlu terapi kesin duzeltiomus oda cok pahalı 2-3 milyar sanırım ama bi arastır..benim karnım harita gibiydi 1 aydır bakıorum krem suruorum keseliorum yaglıorum ancak catlaklar buzustu..hiç gecmeyecek ama hiç olmazsa toparlansın..

bana umut verdğin için saol.inşallah düzelir herşey yarın saçımı boyatmakla başlıyorum
bu arada az daha kilo vermişim

ben de dün yürüyüşe başladım.koşu bandım mert'in odasında,onu uyutup yürüyorum iki gündür ve bugüne kadar başlamadığım için kendime kızıyorum.

benim koşu bandım oturma odasında aksesuvar görevi yapıyor yusuf hiç durmuyor birde üstüne kızım okula başladı okul yolu bol yokuşlu benim şimdilik sprum belli boynumda yusuf elişmde kızın çantası öğle çık in akşam çık in bir yokuş sporum mevcut kızlar bakalım bu ayu sonu kaç kiloya düşeceğim üstüne adet olmayada hazırlanıyorum iki gündür hafiften lekelenmem var hakkımda hayırlısı

ben 2 gün bantta yürüdüm sütüm gitti sanırım yorgunlukla alakalı şimdi çıkmaya korkuyorum bandın üstüne zaten beratta huy değiştirdi uyumuyo bağırıyo huzursuz bend euykusuzluktan berbat durumdayım

X