2009 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

BEYBıM, öncelikle zayıflama topiğimiz hayırlı uğurlu olsun :) Ellerine sağlık, teşekkür ederiz.

Bu Ece hiç de "anasına bak, kızını al" deyişini doğrulamayacak. Anası ne kadar alımlı, Ecoş niye suratsız çıkmış öyle =) Gıdısından öpüyorum kendisini :)

MAVıŞ ve PINKY den haber bekliyoruz bugün, haydi bakalım =)

Doruk gece çok huzursuzlandı. Sanırım bağırsaklarında gaz vardı. Ütü ile bez ısıtıp karnına koyduk, ayağımda salladım da öyle uyudu. Bu arada saat 3.30 oldu =( Neyse ki sonraında rahat uyudu, 6 ya kadar uyanmadı. Ama ben, Doruk "gık" dese uyandım.

Onur 2 gündür başladı okula, yarın da gidecek sonra uzun süre gitmeyecek gene! Annem sağ olsun, sabahları Onur'un kahvaltı hazırlama görevini devralmak üzere geliyor 2 gündür. Tabii onunla kalmıyor, ütüdür, süpürgedir, yemektir, ne bulursa dalıyor. Kendisine minnettarım. O olmasa bu kadar çabuk gelemezdim kendime.

ishal olmamıs olmamıs :)) kg kalmadı canım 14 kg gitti simdiye kadar hamilelik oncesine 4 kg kaldı ama benim hedefim 55 -54 . yani ikimizin hedefide aynı .ins basarırız da yuzumuz guler.vucut genislemis yani zayıflasanda genissin kemikler genis. alyansım bile olmuyor eski ayakkabılarım olmadı ayaklarım indigi halde hepsini verdim kardesime.nasıl kuculuruz bilmem

Nasıl verdin okadar bizim bir ay oldu daha 8 kilo verdim geriye 8 kaldı:KK43: Bu arada oğluşum aşı oldu 1.5 kilo almış 1 ayda inşallah devamı gelir.Hepinize bol süt ve bebeklere sağlık diliyorumzemuszemus

ne zamandır okuyup okuyup çıkıyodum hatta yeni farkettim nickimle giriş bile yapmamışım bebekle uğraşmaktan gerçekten hiç bi şeye vakit kalmıyomuş zar zor evin işini bitiriyorum annem 1 hafta önce antalyaya döndü 1 haftadır yanlızım.... yarında ben antalyaya gidiyorum.. nehiri el öpmye götürücem bayram sonunu kadar orda kalıcam hem annemlede herşey daha kolay olur biraZ rahat ederim . bir tek eşimi çok özlicem onada zor olucak ama napalım katlanıcaz biraz bayramda oda antalyaya gelicek yaz tatili yapamadık bari bayram tatili yapalım

selaaaaaaammm hatunlar.ayyy herkez dogurdu dimeeeee.cok özledım hepinizi.kızımla bız iyiyiz Allah a şükür.bı fırsat bulup gırememıstım ama şimdide pc iş yerıne gıttı bı müddetliğine.neyse enkısa zamanda yıne burdayım inşallah.valla ne yapacagımı şaşırdım bianda.hemen resımlere bakimm bari.

31 yıldır topu topu birkaç defa kabız olmuşumdur. Gebelik süresince de pek yaşamadım bu sorunu, lohusalıkta 1 gün WC ye gidememek bana basura mal oldu! Kıcık oldum, bu nerden çıktı şimdi dicem, komik olacak !!! Yaa neden basur oldum ben :KK43:

ishal olmamıs olmamıs :)) kg kalmadı canım 14 kg gitti simdiye kadar hamilelik oncesine 4 kg kaldı ama benim hedefim 55 -54 . yani ikimizin hedefide aynı .ins basarırız da yuzumuz guler.vucut genislemis yani zayıflasanda genissin kemikler genis. alyansım bile olmuyor eski ayakkabılarım olmadı ayaklarım indigi halde hepsini verdim kardesime.nasıl kuculuruz bilmem
sorma tatlim ya yanarima yanarim o guzelim ayakkabilarima yanarim..ayaklar inmasine ragmen olmuyor, resmen kemik genislemis..alyans ve yuzukler hic olmuyo:KK43:((

selaaaaaaammm hatunlar.ayyy herkez dogurdu dimeeeee.cok özledım hepinizi.kızımla bız iyiyiz Allah a şükür.bı fırsat bulup gırememıstım ama şimdide pc iş yerıne gıttı bı müddetliğine.neyse enkısa zamanda yıne burdayım inşallah.valla ne yapacagımı şaşırdım bianda.hemen resımlere bakimm bari.

hosgeldin tatlim, bize seni ozledik..

31 yıldır topu topu birkaç defa kabız olmuşumdur. Gebelik süresince de pek yaşamadım bu sorunu, lohusalıkta 1 gün WC ye gidememek bana basura mal oldu! Kıcık oldum, bu nerden çıktı şimdi dicem, komik olacak !!! Yaa neden basur oldum ben :KK43:

sorma tatlim yaa, benimde oldu:KK43:(sen yine 1 gun diyosun ben bazen 3 gun gidemiyorum:KK43:(

kızlar her beziniz kakalımı.. ece dun 1 kez doldurdu bezini.digerlerinde cok az kaka vardı yani sanki gaz cıkarırken portletmis gibi . bugunde daha doldurmadı acıkcası endiseleniorum kabızmı die .

aynen ya bendede oldu kabız oldum gecenlerde cok canım yanmıstı. gecmis olsun canım hamilelikte bile kabızlık yasamadım ama lohusalıkta zor hele ilk gunler ölümdü dikis sancısıyla biarada..

Doruk gece çok huzursuzlandı. Sanırım bağırsaklarında gaz vardı. Ütü ile bez ısıtıp karnına koyduk, ayağımda salladım da öyle uyudu. Bu arada saat 3.30 oldu =( Neyse ki sonraında rahat uyudu, 6 ya kadar uyanmadı. Ama ben, Doruk "gık" dese uyandım.

Onur 2 gündür başladı okula, yarın da gidecek sonra uzun süre gitmeyecek gene! Annem sağ olsun, sabahları Onur'un kahvaltı hazırlama görevini devralmak üzere geliyor 2 gündür. Tabii onunla kalmıyor, ütüdür, süpürgedir, yemektir, ne bulursa dalıyor. Kendisine minnettarım. O olmasa bu kadar çabuk gelemezdim kendime.

bizde aynı sorunu yasadık ama ben daha ayaga baslamadım acıkcası alısırsa die korkuyorum. ben dun fon makinasını actım onla sızdı. gercekten ise yarıo bugunde yaptım gozu gececek gecemio yerine koyuyom uyanıo sinir geldi actım fonu dinleye dinleye sızdı mutlu mesut bisekilde.

bugun evide supurdum hic makina sesinden uyanmadı oda ii geldi.

annendende Allah razı olsun canım ya ne guzel baktı sana benimki gidince sudan cıkmıs balıga dondum ne buyuk nimet yakında olmak

kızlar her beziniz kakalımı.. ece dun 1 kez doldurdu bezini.digerlerinde cok az kaka vardı yani sanki gaz cıkarırken portletmis gibi . bugunde daha doldurmadı acıkcası endiseleniorum kabızmı die .

canim biz gunde 1 kez bol miktarda yapiyoruz o kadar, hatta en son dun sabah yapmisti, bugun daha yapmadi, ikina ikina bi hal oldu cocuk...ama bizim hep gunde 1 yada 2 yapiyor en fazla; ama bol miktarda cis yapiyor hep...

bebeklere su veriomusunuz..? ben vermiorum ama bikac kez birileri beni kınadı neden vermiomusum die? nezamandır sorcam unutuyorum

Kadriyecim, moralini bozma lütfen. Duyduğum kadarıyla bebeklerde üfürük sesi hep olurmuş. Ben kendiliğinden kapanacağına eminim. Çift bezi ne için söyledi, anlamadım ? Bir de ne kadar zamanda ne kadar kilo almış, kaç gr doğmuştu ki?

canım kalbindeki açıklık kapanır belkide çift bezi tedbir amaçlı söyledi dr sag kalça kemigiyle sol tarafa arasında ölçülerinde uymsuzluk var 3 ayında tekrar ultrasona giricek o zaman belli olacak biliyorsunuz burçin 2900 dogdu şimdi 3330 olmuş yani kilo alımı az diye herşeyine baktı dr mamasını fazla yedirin dedi bende fazla yedirdim bu seferde kusmaya başladı kaşıkla doydugu zaman başka yemiyor zorlada yedirememki degilmi

Ay tazeee alemsin haa, ne foto öyle, bak aklın yolu bir,çingenem de söylemiş sen bi bebe reklamında oynattır Doruk'u...

Geçmiş olsun Kadriye,çift bez galiba kalçaçıkığında kullanılıyor..Kalçasında nasıl yamukluk varmış anlamadım. Başka bir dr.a götürün olmazsa..

3 aylık olsun bakalım tekrar kontrolde ne çıkıcak olmassa arkadaşı var eşimin dr olmassa ona götürürüm ama iyi şeyler düşünmeye çalışıyorumki herşey iyi olsun

kadriye canım geçmiş olsun umarım ciddi bir şey yoktur benim
bebişiminde kalbinde sorun vardı biliyosun delik var kalbinde kapanır umudu ile bekliyoruz bizde bazen öyle zor nefes alıyorki çok ama çok korkuyorum bizde fetaleko çektiricez 16 sında doktorumuzla randevumuz var ona göre yönelndiricek bizi rabbim acılarını göstermesin sağlıkla sıhhatle büyütmemizi nasip etsin

amin canım valla çok zor gerçekten dün ben soguk kanlılıgımı korudum ama annem dayanamadı aglamaya başladı dr kalbini incelerken burçinin kendide 2 kere kalp ameliyetı oldugu için korktu dedigin gibi allah acılarını göstermesin :Saruboceq:

canim biz gunde 1 kez bol miktarda yapiyoruz o kadar, hatta en son dun sabah yapmisti, bugun daha yapmadi, ikina ikina bi hal oldu cocuk...ama bizim hep gunde 1 yada 2 yapiyor en fazla; ama bol miktarda cis yapiyor hep...

aynen canım bide kokmaya basladı çiside. ilaç kokuyo sanki. ictigi vitaminden sebep olabilir

bebeklere su veriomusunuz..? ben vermiorum ama bikac kez birileri beni kınadı neden vermiomusum die? nezamandır sorcam unutuyorum

ben daha vermedim ama derya ve serap bana mama takviyesi verdigim icin ver demislerdi, ama doktoruna daha sormadim, ezberede yapmak istemedim..haftaya randevumuz var sorucam o zaman..

ya bizim yuzumuz cok kotu oldu, ne dokunuyor bu cocuga anlamiyorum..isilik gibi sivilceler..

aynen canım bide kokmaya basladı çiside. ilaç kokuyo sanki. ictigi vitaminden sebep olabilir

bizimki sut kokuyor, anliyoum artik cis yapinca,kokusu geliyor:))

ya birde hangi bebek ikinir ikinir gerinir osurur sonrada bir ohhh ceker yaa..ben resmen kopuyorum...:))alem bu cocuk...

nurdan sutunden sur yuzune ii gelir belki ya gecmis olsun canım .. yahyadada var aynı sorun galiba esra sormusmu druna.

X