2009 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

fotolar süper yahaya paşayada maşallah kız saçlara bak
pişik için niveanın pişik kremi derim tek geçerim birde pişik kremini arada pişik omadan kullanırsanız pişikle uğraşmak zorunda kalmazsınız canlarım
süt artamsı için bulgur pilavı ye birde yaş incir sanki etkilyor gibi ay deliricem ya ne artmaz sütmüş
anam bunların hepsi rezilliği seviyor benimkide kırk büklüm kucağımda omzumda yada dizizm üstünde uyukluyor
şimdide ağlıyor

derya sut icin bulgur pilavi, kuru incirde denendi..bende kafayi yicem artik..olmadi mi olmuyor...bu saatten sonra artarmi onuda bilmiyorum:KK43:(hala bi umit herseyi deniyorum...sole bi fiskirsa gogsumden neler vermezdiùm, oglum kana kana icse, mememe yapisik yasasa, herseye regziyim yani..

deryacim neren bakimsiz fistik gibisin masalah...yusufumda cok seker, cok yakisikli masallah...

deryaaaa maşalahhh yusufumaaaa sende daşş gibisiiiiinsiiiinnnn maşallahhh
saçların uzamışşşş dimi?

yerim ben sisi.. masalllahh Deryam.. koca adam olmus Yusufum, ne kadar cabuk buyuyorlar.ben onun o burun delıklerını yirimmm yirimmmm :)

tek elle en kolay foto eklenıyor,bol bol foto eklıyım barı :).. hatırlıyor musunuz, bu tulumu aldıgımda muhakkak foto ıstemıstınız,artık tulumu oluyor,aksam cektım eklemek ıcın.. fonfonlu tulumu ıle Kuzi :)

s7301773.jpg

s7301774.th.jpg

Son düzenleme:
kizlar bisi sorcam siz yan yatma yastiklarini kulaniyor musunuz??birde kac aya kadar kullanicaz bu yastiklari 3mu 6mi??bizimki icinde pek ahat degil sanki...

kizlar bisi sorcam siz yan yatma yastiklarini kulaniyor musunuz??birde kac aya kadar kullanicaz bu yastiklari 3mu 6mi??bizimki icinde pek ahat degil sanki...
aldım 1 gün bile kullanmadım ben.. yani gerek olmadı..yan yatırınca yatıyo bizimki, desteğe gerek duymuyo..ama dur deneyeyim gene, niye aklıma gelmediyse...

çooook yakışmış evrim..bizim hiç kırmızı bişeyimiz yok..çoook güzel oluyomuş..ben de poposunu ısırırım onun

tek elle en kolay foto eklenıyor,bol bol foto eklıyım barı :).. hatırlıyor musunuz, bu tulumu aldıgımda muhakkak foto ıstemıstınız,artık tulumu oluyor,aksam cektım eklemek ıcın.. fonfonlu tulumu ıle Kuzi :)

s7301773.jpg

s7301774.th.jpg
kırmızı tulumunu sevsinler ne güzel olmuş totuşunu ısır benim için annesi
ya bizimde hiç kırmızı bişeyimiz yok
dur bende bayramlığımızı kırmızı alayım bari

ben almamıştım ama gerekte yokki yatıyor zaten

Benim oğlumun kulağında, bacaklarında,sırtında ciddi ciddi kıllar var.. Yaw kıllı bi oğlancık mı olacak yoksa sizinkilerde de var mı??

Olmazsa ağdaya götürücem oğlumu hehe:))

Ayynı ! Bayrama babasıyla tıraşa yollaıycam delikafadulden

başağrılarım yeniden hortladı..:KK43:(( bikaç gündür sürekli ağrıyo..ben ne zaman normal hayata döncem off yaaa...göğüs uçlarım da zonkluyo bi yandan..çok mutsuzum.

bende de var baş ağrısı, sırt - omuz ağrısı ve göz ağrısı !

omzumda uyuyor,tek elle okuyorum su an,çocugum ıkı buklum perperısan uykusu sevıyor,duz ve rahat yatmakla cıdı sorunları var :KK43:

Ahan da Doruk !! Ama bende duramıyor öyle, derhal aranmaya başlıyor. Onur'un karnında, göğsünde çok güzel uyuyor. Foto ekliycem daha sonra, çok hoşlar =)

arabadakı hali.. surat sırke satıyor :)

kuzarabada1.jpg

Bırı bana deseydı kı cocugum bole uyuyor.. derdım manyak mıdır nedır kadın diye.. uyunuyormuş fallaa..

kuzveannnes1.jpg

Maşallah Kuzey'e kocaman olmuş =) Ayrıca çok tatlısınız :)

şimdi çektimmm en tazesinden yüzüstü yatıyosss daha doğrusu yatmıyosss kafa hep havadaaa

sn206808.jpg
[/URL][/IMG]

wuuuu huuu! Çok tatlı lem bu, ben bunu yerim :) maşallah...

İlk 1 hafta - 10 gün kullandık. Sırt üstü daha rahat yatıyor Doruk, geçen gece de kustu mesela, nolur nolmaz dedim, gene kullandım.

ayy ayyyyy maşallah kuzeye.yerim ben onun ponponlu poposunu ya çok çok yakışmış evrim.Allah nazardan saklasın.

esram Yahyamız kocaman olmuş ya maşallah.Allahım banada böyle resmler koymayı nasip etsin inş. çok az kaldı.inşallah son kaç saat kaldı bilmiyorum bile...

toipğimizin abisi yusuf beyde buyumuş annesi. ayrıca sende hiç öle bakımsız falan deülsün. dalgamı geçiosun kız sen bizimle..:)

kendimi bi kaç gun sonrasında düşünemiyorum.hayırlısıyla oglum kollarımda emiyor olcak ve ben kimbilir ne hallere olcam.Allahım hayali bile ne kadar haz verici emzirme anının yaaaaaaa

Bakınız, oğlum saçlarını tarıyor :)))
dsc03962u.jpg

Annenin göbeğinden sonra babanın göbeğinde de çok mutlu oldu oğlum =)
dsc03966e.jpg

EVRıM,BURCU,ESRA ve DERYA,fotoğraflar harika arkadaşlar,maşallah yavrularımıza.(derya,sana da maşallah,kuzum sen 36 yaşında olduğuna emin misin?)
NURDANCIĞIM,yan yatırma konusunda 9 eylül'deki doç. en sağlıklı yatış şeklinin sırt üstü olduğunu söyledi. "ya kusarsa?..." diye gözlerimi pörtlettim, "sırt üstü yatırıp başını yan çevir ya da yatağın baş kısmını yükselt." dedi.

nurdan nurdan nurdannnnn
sen bu gülsuyunu isilikler içinmi kullanıyosun kuzum pişik demişsn ama isilik içinde iyi gelirmi ayyy kullanayım bende sivilcelerini kurutur belkide oğlumun yüzü çok fena yaa eldivenlerini çıkartmaya korkuyorum yüzünü çizmesinden ziyade sivilcelere bi gelse canı acır

ayyyy süper yaaaa
tazeeeee
nası bişi anacım bu velet elinede vermiş tarağı çatlak gadın
sen bunu bebe şampuanı reklamlarına versen olmamı heeee bi başvursanaaa

X