2009 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Furcuuuuuuuuuuuu.. ne alakası var Doruk'un Onur'la.. kısımmm tıpkısının aynısının fotokopısı sensın.. Onur'la da konustum az once.. ona da dedım,o da dıyor.. gozler aynı Burcu dan.. ya yerım ben bunu, yerimmmmm.. nası şirin bişi bu :)))

Valla bence de.. hele hele o yanlardan sarkanlar.. baktıkca dıyorum.. ı ıhhh.. kendı kendıne toparlanmasını zaten asla beklemıyorum.. az once karın kaslarımı sıktım :)) resmen facia idi.. karın var ama kas yok, aradım taradım bulamadım.

Deryam.. sen cıtır pıtır mınnaksın.. sahsen kendı adıma.. ole kendı kendıne toparlanacak bı madde olarak gormuyorum ben bu sarkık kum torbasını

Doktor musade ettı.. şu korsenın ıcabına bakayım bır an once.. 10 kılo attık su ana kadar ama o sekılde de sabıt kaldım.. du bakalım sonumuz hayrola.

Selam
Sorunuma cevap veren herkese teşekürler - ama tüm yazdıklarınızı zaten her akşam sırayla yapıyorum - netice 0 - ama olsu yola devam :) başka seçeneğim de yok zaten - gün günden daha da güzel emiyo yavrum - uyandırma işi olmasa herşey super olacak

çok geçmiş olsun canım - nasıl oldu da açıldı anlamadım - neden dikkat etmiyosun kendine? Sen bırak hiç bişey yapma sadece bebişinle ilgilen

Kitap önerileriniz için teşekkürler kızlar =)

Sizlere Doruk'un birkaç fotosunu ekleyeyim dedim. Bunlar taze, işteee 8 - 10 günlük Doruk fotoları =)

ay Doruk bebek çok şeker ya - kimse inanmaz 8 günlük olduğuna - büyük oğlan olmuş maşallah :)

Olsun Deryam, geç olsun varsın... Çok teşekkürler ayrıca a.s.

Valla bence de bana çok benziyor. Alın, saçlar ve çene Onur'dan, gerisi benden gibi sanki =)

ay Doruk bebek çok şeker ya - kimse inanmaz 8 günlük olduğuna - büyük oğlan olmuş maşallah :)

Çok teşekkürler Canancım =) 10 günde ne kadar değişiyorlar ve dahane kadar değişecekler, kim bilir ! Allah sağlık sıhhat versin hepimize...

Göbeğimiz düştüüüüü :sm_cool: :sm_cool:

Biraz maceralı oldu =) Altını açalım dedik onur'la, baktık sadece çiş yapmış kaç saattir. Altını sildim, bezi tam çektim, Onur da ayakları tutuyor, bödöfffff diye zıçmaz mı =))) :sinifsinif: Allahtan şu alt açma üniteleri var =) Hemen belinden aşağısını yıkadık, sabunladık çeşmede çünkü bacaklar falan battı =) Sonra çıplak kucağıma aldım Doruk'u, debelenirken bir başladı ağlamaya, meğer göbeği düşmüş yavrumun... battaniyeye sarıp hemen iki corklattım :ecrin_bebek: sakinleşsin diye. Sonra da giydirip uyuttum.

Yarın da yaptırmam, ctesi yaptırırım banyosunu. İyice kurusun yeri...

Evrim bu nedenle seni 1,5 saattir arayamadım yavrum, kusura bakma ! Saat 1.30 oldu, uyumuşsunuzdur diye de aramıyorum. Yarın konuşuruz artık...

tazem ya masallah doruk'a bayılıyorum kendisine en sıkı hayranıyım ben sahsen kendim ve kendi adıma :)))) dusen gobuste hayırlı olsun bakalım

canancım sizede masallah cok guzelsiniz ii olmanızada sevindim

evrim bende iceri cekip bırakla hareketini deniorum ama olmuyo hissetmiorum bisey dedigin gibi kas yok uyusmus zaten dikisin ustunu hissetmiorum

agzınızdan bal damlıyor gercekten. ins dediginiz gibi olur. emrah normal insana dondugumu soyluyor gobek harici.bakalım oda toparlansa derdim kalmayacak. mus corabın bacaklarını kesip kilotunu korse yaptım asagı dusen gobegimi biraz yukarı kaldırarak giyiyorum ins ise yarar

hadi gozun aydın dikislerden kurtuldun canım. zaten kırkımız cıkana kadar anca toplanıcaz her acıdan sanırım. suan kanama kesilse bile dikisler acıdıgından yine iliskiye giremeyiz gibi gelio. bende spiral taktırmak istiyorum. hormonlu spral gundemde buaralar. bakalım . dr ya 40ın cıkınca yada 2ayın dolunca gel genel kontrol icin sen bilirsin dedi. bAkalım kısmet

bugun ilk defa kendibasıma dısarı cıktım. eczaneye . emraha silikon meme ucu al demistim ne bilsin gitmis 2 tane anticolik biberon ucu almıs gelmis:)) onları degistim silikon meme ucum vardı evde ama bulamıorum kalabalıktan kaybolmus. meme uclarım felaket o yuzden kremi surup ucları taktım.pede mendile atlete deyince sızlıodu cozumu boyleymis.bi arkadasım krem surulu olsada meme ucuyla emzirebilecegimi soyledi. deniycem bakalım cekecekmi..1 gun takılsak boyle kendilerine gelcek zavallıcıklarda yamyam kızım bırakmıo saldırıo

gunde 3 lt su iciorum resmen icim yanıo kavruluo bi usuyup bi terliorum . sırtım omuzlarım felaket agrıo perperisan haldeyim:) dun sabah emraha tipimiz kaydı dedim onunda patronu demiski cocuk olduktan sonra kocaldın (azeri patron). kendi kendimize gulduk resmen:))

ben yoklama için geldim hala evdeyim..:) dua edin biz geride kalanlara...

tazem burcum ayy doruk ne tatlı olmuş ya maşallah. evet evet ARTIKSANA BENZıYOR BU SEVıMLı MıNıK ADAAM..:) eşim hergun bi posta bakma istiyor valla dorukun fotolarına..:)

evrooş ayyy ne guzel siz mevlüdde yapmışsınız telaşesi geçmi. hayırlı olsun ayrıca pekde yakışıklı oomuş oglun ya küçük damat gibi:)oyy oyyy.
agustos bebişlerinin hepsi ballıkaymak.

iyice merak eder oldum benim minik erkekim nasıl bi tipe sahip.kel mi saçlımı?banamı babasınamı benziyor gibgibi.....

canım benim burada kadın bulma sorunu var zaten hamileliğimn son haftasıda bulamamıştım temizlk için artık alıştık kendi işimizi görüyorz sağolasın tatlım
yaa bide doruğumuzun saçlarıııı hep dik dikmi yaaa harika bişi bu tamamen sen bence bu kadar benzerlik olur bayılıyorum bu çocuğaaa yaaa
ayyyy evroşşş maşallahhhh ne kadar tatlı bi oğlun varrr
mamiyle baktıkta bizim bebişe benzetiyoz biz accık senin oğlanııı ama seninki daha beyaz :))

canım benim bende seni aramak istiyoum hep ama malum aynı sıkıntılardayız tatlım
hamişken ne muhabbetler yapardık telde ama şimdiki halimize bak değilmi :)
annezademizde haftaya gelicekmiş abimler gidiyormuş çarşamba günü napim buda benim kaderimmiş oğlum sağlıklı gerisi artık önemli değil hoş benim ruh sağlığım kaybolmazsa iyidir :sinifsinif:
aminnnnnnnnnnnnn
inşallahhhhhhhhhhh
:Saruboceq:
ben yoklama için geldim hala evdeyim..:) dua edin biz geride kalanlara...
rabbim yardımcınız olsun tatlım dualarımız hep sizinle az kaldı biraz daha sabır

off kızlar ya topikler çok boş kaldı diğer tarafa gidiyorum kimse yok buraya geliyorum kimse yok offf bi atlatsak şu günleride hep beraber bi arada olabilsek anam bizde bi doğuramadıkki şu bebişleri

gypsyesra, burko+, cilgin_kedi, dide+, maviş83+

ilk kezzz bu kadar kişiyi bi arada gördüm yaaa ne günlere kaldık değilmi

dido naber neva napii emzikle aranız ne durumda?

kızlar benim favori bebişim Belmanın(Aidaa) bebişi
gördünüzmü?diğer topikte var resmen maviş yaa şok oldum ben hiç renkli gözlü yenidoğan bebiş görmemiştim ama bu bebiş bariz maviş olucak acaba değişirmi gözleri opuyorumnanaktan

buarada agrilariniz ne durumda kizlar??
dün başladı iç dikişlerim ağrımaya..neva uykuda sürekli miyavladığından mekik pozisyonunda zıplıyorum iyice ağırıyor
birde kanamalar ne alemde??
iki haftada bitmiştiki dün aniden emzirirken sıcak sıcak bir aktı kalkamadım da üstüm başım yatak yorgan battı.şimdi yine bişe yok
ben de uyandırmıyorum evrim 2.5-3 saat uyuyor en fazla kendi aç kurt gibi uyanıyor zaten.sarılık falan yoksa gerek yok.ilerde işe gideceğim alıştırırsam uyandırmaya başedemem.uyku önemli oynamamak lazım
bizde de düzen budur
canum canum biliyorum ben senin niye öyle yaptığını..sakin gel bakiyim
esra ağzını burnunu dağıtıcam yaaaa.benim de moralimi bozuyorsun.ben de yalnızım.bak üstelik ramazan da geldi.salifoya iftarlık hazırlamam lazım.adam bu sıcakta oruç tutuyor..binbir türlü plan yapıyorum ne pişirsem hangi ara pişirsem.falan filan..dikişlerim de ağırıyor miyom yerim daha feci ağırıyor..yeter mi bu kadar acitasyon..
gypsyesra, burko+, cilgin_kedi, dide+, maviş83+

ilk kezzz bu kadar kişiyi bi arada gördüm yaaa ne günlere kaldık değilmi

dido naber neva napii emzikle aranız ne durumda?

emzikle aramız hiç olmadı..dana gibi aç olsa bile almıyor ağzına zilli..çok gaz sancısı var ilaçlar falan işe yaramıyor.yarım saat gaz çıkarmaya uğraşıyoruz..uyuyunca da mıyırdanıyor sancı yüzünden..yahyam nasıl oldu..ha kaka kokusu bizde de mevcut.salih çok güzel koktuğunu iddia etse de bence mok kokmaya başladı.ek gıdaya geçince gör senkaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…