2009 Agustos Anneler Gb ovumuz Balasn

Kızlarrr hepınıze Çok teŞekkÜr ederım.norra ve evrıŞ sızın gÖbÜŞlerde Çok Şeker yaaa. EvrıŞ bızım gÖbekler daha Çok benzıyo sankı deĞılmı?

ya evriş yerim ben senin transparan göbüşünü mavi mavi çok güzel olmuş.
behiyenin de seninkine benziyor.maşallah ikinize de

20+4 bebisim ve ben:))

nora valla seninki tipik erkek gobegiii insallah kesinlestircez carsambamı gidiyordun ?

Veeee aylar sonra, göbüşümün fotosu.. 22 haftalıgız burada..

evrim seninkide sivrimi değil tam onden çekmissin yayvan gibi gorudum ben ama massallahh.

behiye sonunda resmi koymususn senin gobisede bir masallah en kocamanındann.

canım maşşalah göbişine cok tatlı duruyor.

işte kızlar az önce çektirdim. 21+0 haftalığız.
maşşalah bebegıne cok guzel cıkmmıs göbişin
20+4 bebisim ve ben:))
noracım sen degılmıydın cok kılo aldım dıyen nerene aldın be kıloyu bence gayet fitsin şekerim
Veeee aylar sonra, göbüşümün fotosu.. 22 haftalıgız burada..

ooo evrşim süpermiş senın göbiş.maşşalah bebişe maşşalah

nihayet evrimde koymuş resmini ..kız maşallah ne kadar büyümüş..Allah nazarlardan saklasın ee bide yan profilden olsaydı tam süper olaacakdı... n
norra talışkom sennkinede maşallah..sivrilmiş epey...çok cici..

nurdancımm maşallah yaa ne kadar sivri önden gidiyo göbişş sende arkadan takip ediyon hihoyyyt
evrişimm oyy oyy şükür kavuştuana kızz ne güzel göbişin var ama yandan çeksen daha iyi anlardık be güzelim sivri gibi önden olduğu için yayvan gibi duruyo maşallah canım

Demam demam yandan da koyayım... sisi mi kırcamm.. tesekkur ederım güzel dilekleriniz için.

Didomm.. ole transparan giyiniyorum artık, yazında bikini üstüyle gezınıcem... :))))) kısımmm flaşların azizligine ugramısımmm, ne trasparanı yaff :))))

Norracım senin göbüş bizimkilere benziyo..cinsiyetinin değişeceğeni sanmıyorum...maşşalh allah bağışlasın...

Evrim..tü tü tü maşallah kuzum...bis de öleyiz...

NORA, EVRıŞ maşallah valla ikinizde sparta annesi olarak çook güzell çıkmışınız allah nazarlardan saklasın valla .....

omeyra biraz sonra doğurcak gibi duruyosun inanamadım 5. ayında olduğuna
behiye baya sivrilmiş göbüşün maşallah sonunda gördük senin göbişede
norra bay7a dikleşmiş göbeğin maşşallah sanada
evrişş büyütmüşsün göbeği görmeyeli yandan fotıda istiyoz ona göre maşşallah bebişinede sanada

SEERNıCıM ÇOK SAOL TATLIM.EN SONUNDA RESıM EKLEMEYı BECEREBıLDıM. NAPıM BECERıKSıZ OLUNCA ıNSAN ANCA OLUYOOO

NıHALCıM BENDE EVRıME AYNEN KATILIYORUM. ÇÜNKÜ BENıM GÖBEKTE BUNA BENZıYO SANKııı..

evet kızlarr benim 23+3 halim vee 13 kilo almış halim siz hiç 24 haftalıkken 13 kilo alanı gördünüzmüü buyrunuz bakınız o zamannnn...

[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG]

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…