2009 Agustos Anneler Gb ovumuz Balasn

kızlarrr hepinizin göbişleri çok güzel maşallahh burasıı coşmuşş ne güzell
petrik ne tatlı hatunsun yaa cicilerini güle güle giyy maşallah canım
gizze sende taş gibisin yavrum yaa manken maşallah
mucizemm bayılıyorum senin sanatsal hallerine çok şrin göbşin maşallah
behiyecimmm şükürler olsunnn yanii be güzelim azimle s..duvarı deler misali başardın göbişi koymayaa hihoyyyt ama ben bittim o göbişee ayy ne güzell sevilir o göbişş yaa sankimm top yutmuş gibi kocişin hep okşuyodurr çok zevklii koca göbek sevmekk benimki öle yapıyoda hepp kaydirigubbakcemile3

deryacım
gülistancım
maşallah göbişlerinizee çok güzeller hepsi kızlarr
omayra sanada maşallah sen yenimisin arkadaşım ben tanımıyorum seni?

:roflol::roflol: valla esram aynen dediğin gibi azimle yaptım duvarı deldim.valla kociş pek bi sever benim göbüşü.top mu karpuzmu ne yuttum bilmiyom ama ben kocişten daha çok okşuyom oğluşumu çok seviyom ben onuuuuu:sm_cool:

Maşallah oğluşuna göbişin çok tatlı

santsal çalışmalarının evamını bekliyoruz sanatçı ruhlu hamişim
petrik cicilerin ve sen çok tatlısın güle güle giy

Mercimekcim, Seerni, Sakaleyn, angeleyes, GypEsra öpüyorum sizi sağolun kızlar

Behiye sonunda başardın :) maşallah yavruna

Norraaa.. nereye aldın anam sen o kadar kıloyu, ne kadar ideal duruyorsun annem yaa, masaşşallh.

Pinky. gayet masallahın var annem:)))

3k1m Var ya senin bu sanatsal calısmaların da olmasa.. dadı duzu cıkmıooo annem bu gobuklerın :))))

Behiyecim seni de cok iyi gördüm, gusel gorunuyor, hepinize tek tek masallah.

Son düzenleme:
evriş maşşallah güzelim kocaman olmuş göbüş sen ve ogluşun çok tatlı görünüyorsun valla ben aynı oldugum için artık eklemiyorum birazdaha büyüsünde öyle çekerim artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…