2009 Agustos Anneler Gb ovumuz Balasn

Esra çok şirin duruyor göbişin, aşırı kilolu görünmüyorsun, c.tesi görelim bide sonra kararı ozman veririm : )

Evriş, masadaki Trabzon nalınlarını nerden buldun. Hediye mi?? Gözlerim doldu..

Konuyu saptırdım tamam tamam bakmam gereken orası değil, göbek olacaktı biliyorum..Hımm göbeğin hamile göbeği gibi. Bebek mi var yoksa hı? Bu arada ben bir erkek bebek annesi olarak sesleniyorum neden benim göbeğim sivri değil..çek de görelim diyeceksiniz şimdi..Eee bi çekebilsem neler neler olacak da...

Petrik converse patiğe baktım çok şeker, ama benim ipiiiiiiiim yok.Olmadı ama imrendirdin beni şimdi..Bi an önce ip alıp ben de yapmalıyım..

Esracııım canıııım çok tatlı gözüküyorsuun.. Hiç de şişko bi halin yok ayrıca..
Yaa herkesin bünyesi farklı, ne kadar dikkat edersen et alacaksan alacaksın.. Kimisi o kadar yiyo almıyoo kimisi dengeli besleniyo, sporunu yapıyoo gene de kiloyu daha fazla alıyoo..sen bu ay çok alırsın öbür ay ben.. bozma moralinio yüzden.. sağlıklıysan bi şikayetin yoksa ve de bebeğinin gelişimi iyise gerisi fasa fisoo yerimseniben

evet kızlarr benim 23+3 halim vee 13 kilo almış halim siz hiç 24 haftalıkken 13 kilo alanı gördünüzmüü buyrunuz bakınız o zamannnn...

[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG]

maşallah canım seni tek geçerim sen beni bile solladın güzelim ben hala aynı kilodayım bir gr bile almamışım şişliklerim ve gaz sorunum bitti ve göbekte haliyle kayboldu evrişin dedigi gibi kızımı büyütüyorum ben :icecream:

evet kızlarr benim 23+3 halim vee 13 kilo almış halim siz hiç 24 haftalıkken 13 kilo alanı gördünüzmüü buyrunuz bakınız o zamannnn...

[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG]

Çoook şirin görünüyor göbüşünhihoyyytMaşallahBenim arkadaşa doktoru şöyle demiş; 26. haftaya kadar ne kadar kilo alırsak devamında da o kadar alırmışız. Yani 26. hafta alacağımız toplam kilonun tam yarısına denk geliyormuş.Onda 26.hafta 10 kiloymuş aldığı kilo, toplam 20 kiloyla bitirmiş:1shok:

esracim masallah, cok sirinsin, tombul kusum benim:))onemli olan bebisin saglikli olsun, kilolari verirsin...

Yerim ben seni yaa.. annem almıstı bana onları.. güneydogu civarlarından sanırım :)))

Esraaaaaaaaa.. artislik yapma kısımmmm.. ben yemem... yok 13 kılo aldım falan... nerene aldın be kadın... şiş bir göbekten baska bısı gormuyorum ben.. gelmiim oraya Esraaaa klava:

bence de tombul kuş felen durumu yok ırtada..gayet haftasıyla uyumlu bir göbüş.maşallah..kemiğin iridir anacım boşşşverrrr

ayyy kızlarr tek tekk tşklerr hepinizee ama kesinlikle ortada tombul kuş durumları var hiç bana moral vermeye kalkışmayın boşunaa
başağım seni solladım büyük başarı ile tatlım
burkooomm ne diyonn yanee şimdi 13 kilo bi 13 dahamı alırım yok artıkk ağlamak isityorummm senağlama
kapılardan sığmam kızlar yaaa

Valla ben doktorun yalancısıyım gülüm yaa. Bence de gıcık bir durum ama ne yaparsınbenneyaptımki

bebeğim zaten 26. hafta demiş burko :) Senind daha 26. haftana gelmene var. 13ü aşar gibi geliyor laelaelaelaelae

sağol esracım, sanat falan ne gezer deee, işte kendimizi eğlendirmeye güldürmeye neşelendirmeye çalışıyoruz böyle abidik gubidik göbüş fotosu açılarımla :) a.s.

maşallah behiyecim bebişine...

20+4 bebisim ve ben:))

sana da maşallah Norraa, maşallah Teoman'ına... niye hiç kedi tüyü yok üzerinde :) Ben benimkini kucağıma alıp bir de göbüşün üstüne dayıyorum destek alma amaçlı, çok cici duruyor :)))

di mi di mi, yeni bişeyler düşüneyim o zaman da tadı duzu çıksın evrişim :)

Veeee aylar sonra, göbüşümün fotosu.. 22 haftalıgız burada..

sana ve Kuzey'ine de maşallah Evriş :)

seernim, bir dahakine yandan değişik bir açı olabilirse öyle denerim. Sayın şimdilik :)

[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG]

Maşallah Esracım ama abarttığın kadar değil bence. Hamilelik bu ben de kilolu hamile kaldım, yine de kilo alıyoruz, olsun, sonra onların peşinden koşarken veiririz sanırım :) naniknanik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…