2009 Agustos Anneler Gb ovumuz Balasn

kızlarrr hepinizin göbişleri çok güzel maşallahh burasıı coşmuşş ne güzell
petrik ne tatlı hatunsun yaa cicilerini güle güle giyy maşallah canım
gizze sende taş gibisin yavrum yaa manken maşallah
mucizemm bayılıyorum senin sanatsal hallerine çok şrin göbşin maşallah
behiyecimmm şükürler olsunnn yanii be güzelim azimle s..duvarı deler misali başardın göbişi koymayaa hihoyyyt ama ben bittim o göbişee ayy ne güzell sevilir o göbişş yaa sankimm top yutmuş gibi kocişin hep okşuyodurr çok zevklii koca göbek sevmekk benimki öle yapıyoda hepp kaydirigubbakcemile3

deryacım
gülistancım
maşallah göbişlerinizee çok güzeller hepsi kızlarr
omayra sanada maşallah sen yenimisin arkadaşım ben tanımıyorum seni?

behiyecimmm şükürler olsunnn yanii be güzelim azimle s..duvarı deler misali başardın göbişi koymayaa hihoyyyt ama ben bittim o göbişee ayy ne güzell sevilir o göbişş yaa sankimm top yutmuş gibi kocişin hep okşuyodurr çok zevklii koca göbek sevmekk benimki öle yapıyoda hepp kaydirigubbakcemile3

:roflol::roflol: valla esram aynen dediğin gibi azimle yaptım duvarı deldim.valla kociş pek bi sever benim göbüşü.top mu karpuzmu ne yuttum bilmiyom ama ben kocişten daha çok okşuyom oğluşumu çok seviyom ben onuuuuu:sm_cool:

sdc11518.jpg

sdc11517s.jpg

işte kızlar az önce çektirdim. 21+0 haftalığız.

maşallah kızlar ne güzel göbişler .:ecrin_bebek::emir_bebek::CüvCüv::nazar:

Maşallah oğluşuna göbişin çok tatlı

Dide..Gizze...Nesrin..Pinky...3k1m...maşallah canlarım göbekleriniz çok tatlııı...

Nesrin...cicilerin üstünde paralansın....3k1m sanatsal çalışmalarının devamını bekliyoruz...bakalım gelecek ay neler göreceğiz..:)

petrik pinky gizze dide maşşallah göbüşlerinize içindekilerede ben bayadı girmiyodum bu topiğe herkes eklemiş foto
3k1m ya biz yandan çekilmiş isteriz böle kabul etmiyosss olmaz sayılmazzz
behiye sakalyn sizde eklemeye çalışmısınız ama ben göremedim
pinky ya senin göbiş çok tatlı çıkmış minicik gözüküyo
dide bende kız diyorum zaten kızlar açmıyo bacakların erkekler açıyo

santsal çalışmalarının evamını bekliyoruz sanatçı ruhlu hamişim
petrik cicilerin ve sen çok tatlısın güle güle giy

PİNKY42 maşallah göbişine
PETRİK hem bebişin hemde cicilerin çok güzell güle güle giy ve büyüt
3 KARANLIK 1 MUCİZE senin kızınmı olucak maşallah sanatına bişey demiyoz canım güzel bütünleşmiş esprisi güzel yanii
SAKALEYN seninki albümünde sanırım arkadaşlarına açık göremedim ama seninkide maşallah diyorum
kızlar herkesin bebeğini yüce rabbim korusun bizlerer hayırlı doğumlar nasip etsin hepinize kocaman bir MAŞALLAHH....

Mercimekcim, Seerni, Sakaleyn, angeleyes, GypEsra öpüyorum sizi sağolun kızlar

Behiye sonunda başardın :) maşallah yavruna

Norraaa.. nereye aldın anam sen o kadar kıloyu, ne kadar ideal duruyorsun annem yaa, masaşşallh.

Pinky. gayet masallahın var annem:)))

3k1m Var ya senin bu sanatsal calısmaların da olmasa.. dadı duzu cıkmıooo annem bu gobuklerın :))))

Behiyecim seni de cok iyi gördüm, gusel gorunuyor, hepinize tek tek masallah.

Son düzenleme:
evriş maşşallah güzelim kocaman olmuş göbüş sen ve ogluşun çok tatlı görünüyorsun valla ben aynı oldugum için artık eklemiyorum birazdaha büyüsünde öyle çekerim artık

X