2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

iki yılı devirdik evlilikte üçüncü yıla girdik. hiç korunmadık, bebek istiyoruz ertelemeye gerek yok diye düşündük. olmadı, olmadı, olmadı.... her ay büyük umutla Allahımmm bu ay tutmuştur inşaallah diye dualarla bekledik hem de...
olmayınca doktora gittik evliliğin 5-6.aylarında klomen başladı doktor, çatlatma iğneler. 3 ayda bu şekilde denedik olmadı.
sonra bitki kürlerine başladım böğürtlen kökü, aslan pençesi, soğan kürü, bal-çörekotu-tarçın karışımı.6 ayda bunlarla geçti.... olmadı başka bir doktorlar devam etmeye karar verdik tedavimize.
histeroskopi operasyonu geçirdim. tüpler açık, rahim ve yumurtalıklarda sıkıntı yok. hamile kalmanız için bir engel yok dedi doktor.
eşimi doktora yönlendirdi. ama eşimin FSH hormonu çok yüksek çıktı. 1-2 ilaç kullandı ama düşmedi, düşmüyor. bebek olmasına engel. hatta sadece bebek değil sağlığı için de çok riskli dedi doktorlar. eşim ilaç kullanmaya devam ediyor bakalım. ilaçlar bitince tekrar kontrolü de var.
kısacası doktorlar bize normal yolla bebek sahibi olamazsınız. ancak tüp bebek tedavisiyle olur dediler. hayırlısı olsun dedik. temmuzda aldık biz bu sonuçları ve o günden beri de bekliyoruz. tüp bebek konusunda karar veremedik. maddi olarak kendimizi de hazır hissetmedik. bekliyoruz bakalım...
bende artık koyverdim işin ucunu, ne yumurtlama günü hesaplıyorum, ne de geçikme olunca aaa oldu mu acaba deyip eczaneye test almaya koşuyorum. bıraktım hepsini.
beklemek lazım demek ki zamanı gelmemiş diyerek bekliyorum....
biraz uzun yazdım sanırım ama, neyse işte bu da bizim bebek hikayemiz ?

cnım benı ya allahtan hayırlısı artık..bız korunduk hep sımdı korkuyorum hep olmazsa dıye.

allahtan ümit kesılmezmış cnım dua et bol bol

evet cok guzel ama cok zor ,sırf mıllet ıstedı dıye yapamazdım hemen..

arkamda ıcımde kalan hc bırsey olmayacak gezdık tozdum eglendım..

cocuk olunca cogu seyden vazgecıyorsun cunku

cnm hakkında hayırlısı olsun rabbiim saana en kısa zamanda bi bebiş versin inşallah
evet cok guzel ama cok zor ,sırf mıllet ıstedı dıye yapamazdım hemen..

arkamda ıcımde kalan hc bırsey olmayacak gezdık tozdum eglendım..

cocuk olunca cogu seyden vazgecıyorsun cunku

sumakcım cidden haklısın mesela biz bayramda annemlere gidemiyoruz
neden bebek küçük hasta olur diye
ama herşeye değiyo inan
yalnız bu herşeye değiyo kelimesini demek için anneniin tamamen içine sindirmesi lazım anne olmak istediğini
ben hazır hissettim dediğim anda yaptım bebeğimi
darısı isteyen herkesin başınaaa

inşaallah canım ... ... ....

aynen
bız esmle uzaktan uzaga cıktık ,doyasıya gezıp tozma hakkımızı kullandık.kıyı ve egede gezmedıgımız yer kalmadı mesela..
,ben zaten bambaska bı sehre geldım ,alısma surecım vardı
daha sonra kariyerim vardı,
dönüpte bakıp keske sunu da yapsaydım dedıgım bı sy yok su an..
sımdı bayram da gıdıyorum aılemın yanına cocuk olunca mumkun degıldı ..gıderım yıne ama sureklı nasıl olucak fılan dusunur dururdum..
su an hazırım.tamamıyle eısmde hazır artık hayırlı zamanı beklıyoruz :)

merhaba ben sibel 1 haziran 2008 de evlendm 2 gun sonra kizim tam 1/5 yasinda olcak

hosgeldın sıbel..

valla boyle geldıkce cocuklu anneler ,kendımı gec kalmıs hıssedıyorum
:)

aynen cnm bizde çok gezdik doğu batı ege içanadolu
bi karadeniz kaldı
artık onuda kızımız büyüyünce gideriz napalım
bende izmire eşimin işi nedeniyle geldim
bilmediğim bi şehir
burda eşimle benden başka kimsemiz yok
evliliğe yalnızlığa ve bu şehre alışmak zor oldu
eğer hemen olsaydı bebiiş çok zorlanırdım çünkü

sibel hoşgeldinallah bağışlasın bebişini

bızımde yurtdısı haylımız kaldı ,bu yılbası dedık ama zor gorunuyor..
kısmet artık

sen ısmını ne koydun bebısın,soylemedın ..

ya daha dun hamılelıgını tebrık ederken sımdı melegın yanın da zaman hızlı gecıyor

Bende 01.08.2008 de evlendim.Şu anda da 13 haftalık ilk bebişime hamileyim.Anlayacağınız Evli,Mutlu,Çocuklu

hoşbulduk kızlar aslında bizimde fazla erken oldu sumak ama olsun iyiki olmuş yinede çok fena bir kızım var :) ama daha bebişi olmayanlarda gezsin bolca bi daha öyle rahat günler olmuyo keyfinize bakın :)

palver hayırlısı ile kucağına alırsın inşalah bebişini

23.11.2008 de evlendimm
bende hamileyimm
ilk başta erken olduğunu düşünüyordum ama şimdi iyi ki olmus diyorum
hayatımıza yepyeni bir renk kattı şimdiden

hoşgeldn s3nna hepiniz hayırlısı ile kucağınızaalın inş.isteyen hepinizederabbim tez zamanda bebiş versn inş.ben 24 yaşındayım bu arada istanbuldayım kızar umarım güzel sohbetlerolursizi ykından tnımk istrim

bu arada kızım pc kapağı açıkken üstüne oturdu :)) yanlış eksik ve yapışık yazarsam af ola

cnm zaman inan çook çabuk geçiyo
5 haftalıkken öğrendim meleğimi şimdi 47 günlük oldu
bu arada kızımın adı Nilsu teyzesi

sumak varya bizde yurt dışını çok istitoruzz ama denk gelmedi
özellikle venedik roma paris buraları görmeyi aşk tazelemeyi istiyorum

Bende 01.08.2008 de evlendim.Şu anda da 13 haftalık ilk bebişime hamileyim.Anlayacağınız Evli,Mutlu,Çocuklu
kesinlikle evli mutlu çocuklu

hoşgeldin cnm

23.11.2008 de evlendimm
bende hamileyimm
ilk başta erken olduğunu düşünüyordum ama şimdi iyi ki olmus diyorum
hayatımıza yepyeni bir renk kattı şimdiden

hoşgeldin cnm
bende ilk baş öyle düşümüştüm ama içinde hissettiğin andan itibaren iyikide olmuş diyosun
ve neden önce yapmadım diyosun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…