2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

slm kızlar nasılsınız bakalım nası gidio? sumakcım iilestin mi artık? yurtdısında nereye gitmeyi istiosun?

bu arada yeni gelen arkadadaslar s3nna,palver ve s.d.34 hosgeldiniz:92:

Bende 01.08.2008 de evlendim.Şu anda da 13 haftalık ilk bebişime hamileyim.Anlayacağınız Evli,Mutlu,Çocuklu :KK1:
23.11.2008 de evlendimm
bende hamileyimm
ilk başta erken olduğunu düşünüyordum ama şimdi iyi ki olmus diyorum
hayatımıza yepyeni bir renk kattı şimdiden

hoşgeldinizzz kızlaarrr :KK16: :KK16::KK16:
Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin.
darısı başımıza olsun inşaallah
:KK49: :KK49: :KK49: :KK49: :KK49::KK49:

hoşbulduk kızlar,
bende 23 yaşındayımm
istanbulda yaşıyorum

:KK61: sizler neler yapıyorsunuz ?

bende istanbuldayım cnm neresindesn ben şuan evde cadı kızımla uğraşıyom hiç br şy yaptığım yok :84:

ayshaa sağol cnm hoşbulduk

herkese iyi geceler dilerim :)

hoşbulduk tekrardan kızlar :98:
anadolu yakasında ataehir taraflarındayım ben
çalışıyorum şuan organizasyon işiyle uğrasıyorum
ama ayın başında işten ayrılıcam
2-3 sene tam zamanlı anne olacağım :KK19:

hoşbulduk tekrardan kızlar :98:
anadolu yakasında ataehir taraflarındayım ben
çalışıyorum şuan organizasyon işiyle uğrasıyorum
ama ayın başında işten ayrılıcam
2-3 sene tam zamanlı anne olacağım :KK19:

selam canım merhaba nasılsın

sa KIZLAR BENDE 2008 TEMMUZ GELINIYIM:97: VE EŞİM ÇOK İYİ BİRİ:KK48: 19 YAŞINDA EVLENDIM BI ÇOK ARKADASIM KARSI ÇIKMIŞTI AMA BEN COK MUTLUYUM BI DE EVIMIZE NEŞE SAÇACAK BEBİŞİMİZ OLSA DAHA MUKEMMEL OLUR ALLAHIN İZNİYLE:KK56:...ANNEME YAKIN OTURUYORUM:KK6: AYNI MAHALLEDEYIZ VEEE HAZIRAN ALLAH NASIP EDERSE ABLAMLA YANI BINAYA TAŞINICAGIZ..ÇOOOK MUTLUYUM İNŞALLAH O GUNLERI HAYIRLISIYLA GORURUZ:KK6::KK62::KK62::KK62:

günaydın canlar, nasılsınız görüşmeyeli

günaydın canı iyi sen nasılsın

sa KIZLAR BENDE 2008 TEMMUZ GELINIYIM:97: VE EŞİM ÇOK İYİ BİRİ:KK48: 19 YAŞINDA EVLENDIM BI ÇOK ARKADASIM KARSI ÇIKMIŞTI AMA BEN COK MUTLUYUM BI DE EVIMIZE NEŞE SAÇACAK BEBİŞİMİZ OLSA DAHA MUKEMMEL OLUR ALLAHIN İZNİYLE:KK56:...ANNEME YAKIN OTURUYORUM:KK6: AYNI MAHALLEDEYIZ VEEE HAZIRAN ALLAH NASIP EDERSE ABLAMLA YANI BINAYA TAŞINICAGIZ..ÇOOOK MUTLUYUM İNŞALLAH O GUNLERI HAYIRLISIYLA GORURUZ:KK6::KK62::KK62::KK62:

hoş geldin Allah mutluluğunuzu daim etsin

Allah mutluluğunu daim etsin, bir ömür yüzün gülsün inşaallah.
aramıza hoşgeldin :KK71:

günaydın canım iyi sen nasılsın
]
iyiyim canımcım, sen nasılsın, görüşmeyeli neler yaptın ? :KK16: :KK16: :KK16:

valla hep aynı temizliği abartmışım belim kopuyor değişik olan bi o var:KK1:
sen neler yaptın canım

kıyamammm canımmmm :26:
bende yaptım biraz ama abartmadan :KK1: :KK1: :KK1:
ütü yapılacak ütüleneceklerden küçük bir dağ oluştu ama ne yapsam bilemiyorum pek sevmem ütü işini de :KK1:

hoşgeldn cnm

mrhaba nasılsınz arkadaşlar ben bütün işimi bitrdm ama bayramın ilk 3günü tekiz eşim memlekte gtti:KK19: artık bizde aneanne teyze ile gezeriz

slm kızlar
kızım uyumadı ben daha temzilik yapamadım
yarın gelen misafirler sanırım pis bi ev görcekler :KK1:

X