2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

slm kizlar,uzunca bir aradan sonra tekrar aranizdayim.

nasilsiniz,ne var ne yok...

sumakcicgim hamile oldugunu gordum canim hayirli olsun rabbim saglikla kucagina almayi nasip eder ins...

darisi Hülyacigim ve isteyen tum arkadaslarin basina ins...

gecmisi okuyamadim bayagi ilerlemis son biraktigim yerden

Ecem`den firsat buldukca ve zamanim oldukca girmeye calisacagim...

sizleri ve sohbetlerimiz cokkkkk özledim....

Hoşgeldin canım nasılsın?nerelerdesin?Ecem nasıl?

Merhaba kızlar

Nasılsınız?

Ben mide bulantısından bir hal oldum yiyemiyorum, içemiyorum. 5 kg vermişim. İşte de böyle dolanıyorum.

Nissam hoş geldin özletme kendini daha sık gel.

merhaba kızlar ben ıyıyım sızde ıyısınızdır ınsallah

bga nasıl zayıfladın oyle..hıc bıseymı yıyemıyorsun cok zoro luyormus mıde bulantırları 13.haftaya kadar sabret ..

nıssam ıyı oldu geldıgın sık sık gel boyle :)

sızler napıyorsunuz kızlar ıncım derfat,tugce

Bende anlamadım Sumak,

İyi oldu tombul hamile kalmıştım ama

Neredeyse sıfır yemek ekşi elma ve naneli şeker harici hiç bir şey yiyemiyorum. Ara ara kusma da oluyor. Şimdi de ishal başladı.

Bu akşam kontrolüm var bakalım ne diyecek.

kotu olmus ama 10 kılo zayıfladı benım arkadasım ıyı oldu dıyordu o da :)

belkı ılac fılan verırı usüttün mu acaba hay allah zoro luyordur

kotu olmus ama 10 kılo zayıfladı benım arkadasım ıyı oldu dıyordu o da :)

belkı ılac fılan verırı usüttün mu acaba hay allah zoro luyordur

Bu gidişle benim de 10 kiloyu bulacak muhtemelen. 15 günde verdim 5 kg. Benim içinde iyi oldu diyorum ya tombul hamile kaldım.

Çok uğraşmıştım hamile kalmadan önce veremedim.

Yok üşütme felan yok ama çok zor hiç bir şey anlamadım daha.

Ben iyiyim çok şükür canım çağanda iyi ama pek canım istemiyor nete girmeyi nedense keyfim yok hiç.
sizlerde ne var ne yok?

Ben iyiyim çok şükür canım çağanda iyi ama pek canım istemiyor nete girmeyi nedense keyfim yok hiç.
sizlerde ne var ne yok?

gunaydın n kızlar

ben de bugun boyleyım bır suru ısım var cumartesı gunu gıdıyoruz aılemın yanına 15 gun dınlenecegım dıye sevınıyorum esım burada kalıcak dıye uzuluyorum :)

hayırlı geceler kızlar... çok uzun zaman önce takılıyordum bu konuda. şimdi tekrar döndüm.. iyisinizdir inşallah.. evlenenli tam 4,5 yıl olmuş.. çok çabuk geçmiş zaman.. aynı zamnda evlenenlerin çocukları oldu bile.. ben hala beklemedeyim..:97: sizler nasılsınız

Merhaba 1989 :)
Hoş geldin tekrardan.
Evet topikte bebeği olmayan kalmadı gibi :) Bir ben kaldım sen de geldiğine göre iki kişi kaldık :)
Allah bize de nasip eder inş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…