2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

Hayırlı haberlerle gel inş.

İyiyim çok şükür. Buz gibi bir hava var. Eşim gitti, ben de biraz bakınayım sonra klasik pazartesi işlerime başlayacağım

selam kızlar ,masalı doktora goturdum ııyılesmıs sukur

bende test sonuclarımıaldım ıyı ımıs..kanım dusukmus fılan

sımdı eve gıdıp yemek yapma faslı baslıcak

selam kızlar ,masalı doktora goturdum ııyılesmıs sukur

bende test sonuclarımıaldım ıyı ımıs..kanım dusukmus fılan

sımdı eve gıdıp yemek yapma faslı baslıcak

Hadi geçmiş olsun. İyileşmiş şükür yavrucak.

Sumak sen bilirsin belkim.

kardeşimin köpeği var uzak durmam gerekir mi?

gunaydın kızlr ısler yogun bakamıyorum sole ozet baktım gozume carpan 2 ayrıntı:)

bga cnm tebrıklerr bebiş gelıyormuss allah saglıkla kucagına almayı nasıp etsın darısı ısteyen herkesın basına

sumakcım gecms olsun cnmmmm

dıger kızlar hepınızı opuyorm:):)

Yazıyorum bir dakika çok yoğun burası açık ama yazamadım .

Gittik akşam baktı ultrasonda da gördü. 15 gün sonra gene çağırdı. Folik asite devam dedi başka da birşey demedi. Test felan da istemedi şimdilik.

Şunlar şunlar (ilaç kullanmam gerekirse, kanaman olursa, ağrın olursa) olursa beni mutlaka ara dedi.

Son düzenleme:
Ne kadarlık olduğunu söyledi mi? Sana bir tavsiye. Her muayenede mutlaka rahim ağzı uzunluğunu ölçtür. Doktor gerek yok dese de ısrar et.

Ne kadarlık olduğunu söyledi mi? Sana bir tavsiye. Her muayenede mutlaka rahim ağzı uzunluğunu ölçtür. Doktor gerek yok dese de ısrar et.

1 aylık dedi.

Onu nasıl ölçüyor ne işe yarıyor.

X- rayleri sordum onda tehlike yok radyasyon değil onlar dedi MR gibiymiş ama ben yine de geçmiyorum.

Başka birşey yapmalı mıydı?

1 aylık dedi.

Onu nasıl ölçüyor ne işe yarıyor.

X- rayleri sordum onda tehlike yok radyasyon değil onlar dedi MR gibiymiş ama ben yine de geçmiyorum.

Başka birşey yapmalı mıydı?

Karından da ölçülüyor vajinal de ancak vajinal ölçüm daha doğru sonuç veriyor.
Uzunluk meselesi çok önemli. Kısalık olursa Allah korusun erken doğum olabiliyor ve bebek kaybedilebiliyor. Aman dikkat et bu konuda. Ne zorluklarla kavuşuyoruz evlatlarımıza her türlü tedbiri alalım.

Ok söylerim.

en vajinal muayeneden çok utanıyorum ne olacak bilmiyorum.

Valla hiç bir iş yapmıyorum birşey olmasın diye.

Bende hiç bir şey yok biliyor musun bulantı kusma hiçbirşey

Ok söylerim.

en vajinal muayeneden çok utanıyorum ne olacak bilmiyorum.

Valla hiç bir iş yapmıyorum birşey olmasın diye.

Bende hiç bir şey yok biliyor musun bulantı kusma hiçbirşey

Utansak da sıkılsak da ne yapalım her şey evlatlar için. Kendini fazla yormadan günlük hayatına devam et, çok kasma. Aman olmasın :) İnş bundan sonra da olmaz. Daha çok yeni zaten olursa 8. haftadan sonra falan başlar.

Bende ne güzel böyle devam eder diyordum. Neyse hayırlısı. Darısı senin başına inşallah.

Bende sadece iştah kesilmesi oldu öyle bir problem var nedense

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…