2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

masal buyudu 13 aylık oldu evet sımdı ıkıncıye hamıleyım kazayla oldu :)

Bizlerde iyiyiz çok şükür canım evet bende ikinciyi düşünüyorum çağan okula başlamadan onuda büyütmek istiyorum .Kızkardeşimle 4 aydır görüşmüyoruz canım nasıl olduğunu bilmiyorum ailevi sorunlarımız onunla rabbim onu doğru yola götürsün.

En güzel halleri
Bıdı bıdı bıdı anlatıyorlar, anlamayınca da kızıyorlar
Rabbim korusun evlatlarımızı inşallah..

gece uykusu olmayan çocuk çok zor oluyo yaa

ben oğlumda hiç yaşamadım ama yaşayanlardan biliyorum :26:

Ben çok çektim maveracım iyi bilirim şimdide oğlumun çok uyku düzeni yok eskiden güzeldi şimdi öğlen uykusunuda bıraktı gece 4-5-6 arası kalkıyo ve akşamı zor ediyor akşama doğru yatırayım desem gece uyumuyo ne yapacağımı şaşırdım öğlen uykusuna yatmadığı içinde gün içinde sürekli mızmız ve ağlayan bi çocuk.

canım yaa zor hakkaten uykusuz çock mımız olur allah yardmcın olsun:26:

kızlar arada yazıyordum ama aktıf olarak degıl ınsallah sımdı kızımdan vakıt buldukca gırerım.hepınızle tanısmak ısterım.
ben tugce 22 yasındayım beylıkduzunde oturuyorum 3 aylık bır kızım var.28 hazıran 2008 de evlendım

Hoşgeldin canım ALLAH bağışlasın kızını.
Bende derya 27 yaşındayım ankaradayım canım.Eee neler yapıyorsun?Çalışıyomuydun?

hasata falanmı niye öyle huysuzluk yapmışki:26:

aslında bılmıyorum kı azılar cıkıyor ama ondan mı kı

slm sumakcım hayırdır neden uyumadıki diş filanmı çıkartıyo acaba?

ah bı bılsem ya

1 yasında hala uyku yok hala yok ne zaman duzene gırecek bılmıyorum onceden yıne ıyıy ıdı sımdı azıttı resmen

hosgeldın tekrardan saglıkla buyut kızını :)

masala bısey mı dokundu mıkrop mu kaptı anlamıyorum bırden kusmaya basladı cumartesı gunu hıc bısey yememıs hadı benı emsın dedım emdıgı gıbı kustu oyle halsızdı kı ..

sonra ıkı kerede ıshal seklınde kaka yaptı rahatladı bıraz bıseyler yedı aksam yattı uyumuadı tabı hıc

pazar gunu yıne oyle kaka yaptı ıkı kere ama bu seferdaha katı sonra kusması bıttı yemekte yedı ama anlamadık ne oldu halı fılan ıyıy ıdı sureklı oynadı ama ne yedıyse o cıktı kuru uzumler cevızler ..

doktoru aradım reflor ver dedı ama bızım kız onu ıcmedı hala da duruyor

sonra esım ıtıraf ettı ben dolaptan sutu aldım ıcmek ıcın o sırada masalda ıstedı ona da ıcırdım dedı bend esımsekler caktı dedım soguk sütü evet dedı ama cok ıcmedı

sanırım bozdu o mıdesını sımdı bazen katı bazen sıvı yapıyor ama sureklı gaz cıkartıyor bugunde surerse doktora goturecegız artık

gecelerı ne uyuytmuyor bu kızı anlamadım ya

fıtıl fılan verıyorum ancak rahatlıyor

annemle de yolda gelıyorlar onlar hakkından gelsın artık ben hıc bıseye yetısemıyorum cunku ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…