2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

aslında bılmıyorum kı azılar cıkıyor ama ondan mı kı

ah bı bılsem ya

1 yasında hala uyku yok hala yok ne zaman duzene gırecek bılmıyorum onceden yıne ıyıy ıdı sımdı azıttı resmen

hosgeldın tekrardan saglıkla buyut kızını :)

masala bısey mı dokundu mıkrop mu kaptı anlamıyorum bırden kusmaya basladı cumartesı gunu hıc bısey yememıs hadı benı emsın dedım emdıgı gıbı kustu oyle halsızdı kı ..

sonra ıkı kerede ıshal seklınde kaka yaptı rahatladı bıraz bıseyler yedı aksam yattı uyumuadı tabı hıc

pazar gunu yıne oyle kaka yaptı ıkı kere ama bu seferdaha katı sonra kusması bıttı yemekte yedı ama anlamadık ne oldu halı fılan ıyıy ıdı sureklı oynadı ama ne yedıyse o cıktı kuru uzumler cevızler ..

doktoru aradım reflor ver dedı ama bızım kız onu ıcmedı hala da duruyor

sonra esım ıtıraf ettı ben dolaptan sutu aldım ıcmek ıcın o sırada masalda ıstedı ona da ıcırdım dedı bend esımsekler caktı dedım soguk sütü evet dedı ama cok ıcmedı

sanırım bozdu o mıdesını sımdı bazen katı bazen sıvı yapıyor ama sureklı gaz cıkartıyor bugunde surerse doktora goturecegız artık

gecelerı ne uyuytmuyor bu kızı anlamadım ya

fıtıl fılan verıyorum ancak rahatlıyor

annemle de yolda gelıyorlar onlar hakkından gelsın artık ben hıc bıseye yetısemıyorum cunku ya :KK43:
saol canım.sanırım 2 ye hamılesın.hayırı dogumlar

evet calısıyordum ama gecen sene aralık ayında tup bebek tedavısıne baslamak ıcın bıraktım ısı.rabbım yuzue guldu ılk denememde kızımı aldım kucagıma...
memnun oldum.

sanslısın ılk seferde tutmus

tekrardan calısıcakmısın

evet hamıleyım ıkıncıye ısım cok zor ama bakalım:)

evet calısıyordum ama gecen sene aralık ayında tup bebek tedavısıne baslamak ıcın bıraktım ısı.rabbım yuzue guldu ılk denememde kızımı aldım kucagıma...
memnun oldum.

Allah bağışlasın canım ne güzel ilk seferde tutmuş ve kucağına almışsın kızını.
Darısı bga ve incimin başına olur inşşşşş:emir_bebek:

sanslısın ılk seferde tutmus

tekrardan calısıcakmısın

evet hamıleyım ıkıncıye ısım cok zor ama bakalım:)
yok calısmıycam canım.allaha sukur ıhtıyacımda yok aten kızıma bakıcam.

ınsallah ıncıyle aynı hastaneye gıdıyoruz.onu hastanenın topıgınden tanıyorum zaten.en cok ona dua edıyorum...cok ugrastı...

Selam kızlar :KK3:

Deryacım aranızın düzelmesine sevindim, darısı diğer güzel haberin başına inş :KK16:

Sumak geçmiş olsun canım :26:

Tuğçecim Allah razı olsun duaların için.

Bga canım sonuçların nasıl çıktı?

Sibel ve nissam unuttu buraları :KK50:

Mavera hoşgeldin. Çok geçmiş olsun yavruna.

Sakura size de çok geçmiş olsun. Allah hepinizin yavrularına acil şifalar nasip etsin inş.

yok calısmıycam canım.allaha sukur ıhtıyacımda yok aten kızıma bakıcam.

ınsallah ıncıyle aynı hastaneye gıdıyoruz.onu hastanenın topıgınden tanıyorum zaten.en cok ona dua edıyorum...cok ugrastı...

ne guzel kızınla gecır tum vaktını :)

bende cok dua edıyorum ıncıme bgama tum bekleyenlere

Deryacım aranızın düzelmesine sevindim, darısı diğer güzel haberin başına inş :KK16:

Sakura size de çok geçmiş olsun. Allah hepinizin yavrularına acil şifalar nasip etsin inş.

sen nasılsın asıl nerelerdesın ozledım ..

Selam kızlar,

kızlar arada yazıyordum ama aktıf olarak degıl ınsallah sımdı kızımdan vakıt buldukca gırerım.hepınızle tanısmak ısterım.
ben tugce 22 yasındayım beylıkduzunde oturuyorum 3 aylık bır kızım var.28 hazıran 2008 de evlendım

Hoşgeldin TUğçe,

Allah bağışlasın bebişini

aslında bılmıyorum kı azılar cıkıyor ama ondan mı kı

ah bı bılsem ya

1 yasında hala uyku yok hala yok ne zaman duzene gırecek bılmıyorum onceden yıne ıyıy ıdı sımdı azıttı resmen

hosgeldın tekrardan saglıkla buyut kızını :)

masala bısey mı dokundu mıkrop mu kaptı anlamıyorum bırden kusmaya basladı cumartesı gunu hıc bısey yememıs hadı benı emsın dedım emdıgı gıbı kustu oyle halsızdı kı ..

sonra ıkı kerede ıshal seklınde kaka yaptı rahatladı bıraz bıseyler yedı aksam yattı uyumuadı tabı hıc

pazar gunu yıne oyle kaka yaptı ıkı kere ama bu seferdaha katı sonra kusması bıttı yemekte yedı ama anlamadık ne oldu halı fılan ıyıy ıdı sureklı oynadı ama ne yedıyse o cıktı kuru uzumler cevızler ..

doktoru aradım reflor ver dedı ama bızım kız onu ıcmedı hala da duruyor

sonra esım ıtıraf ettı ben dolaptan sutu aldım ıcmek ıcın o sırada masalda ıstedı ona da ıcırdım dedı bend esımsekler caktı dedım soguk sütü evet dedı ama cok ıcmedı

sanırım bozdu o mıdesını sımdı bazen katı bazen sıvı yapıyor ama sureklı gaz cıkartıyor bugunde surerse doktora goturecegız artık

gecelerı ne uyuytmuyor bu kızı anlamadım ya

fıtıl fılan verıyorum ancak rahatlıyor

annemle de yolda gelıyorlar onlar hakkından gelsın artık ben hıc bıseye yetısemıyorum cunku ya :KK43:

Sumakçım geçmş olsun babanızda am sopalıkmış hani

ne guzel kızınla gecır tum vaktını :)

bende cok dua edıyorum ıncıme bgama tum bekleyenlere

sen nasılsın asıl nerelerdesın ozledım ..

İyi çıktılar İncicim çok şükür. Yedi yıldır o kadar doktor gezdim hepsi amelyat dedi ilk defa bir doktor ameliyata gerek yok dedi takip edilse olur dedi sevindim bende

İyiyim şükür canım. Bildiğin gibi, bir değişiklik yok. Bu arada nasip olursa 1,5 ay sonra geliyoruz :)

Ya siz oralarda görüşüyorsunuz biz şurda dipdibeyiz görüşemedik bir türlü.

Selam kızlar,

Hoşgeldin TUğçe,

Allah bağışlasın bebişini

Sumakçım geçmş olsun babanızda am sopalıkmış hani

İyi çıktılar İncicim çok şükür. Yedi yıldır o kadar doktor gezdim hepsi amelyat dedi ilk defa bir doktor ameliyata gerek yok dedi takip edilse olur dedi sevindim bende

Ya siz oralarda görüşüyorsunuz biz şurda dipdibeyiz görüşemedik bir türlü.

Selam güzelim.
Gözün aydın çok sevindim :)
Evet ya, uzak olunca görüşülüyor galiba :)
Ayarlayın bir gün görüşelim :KK1:
Geçen hastanedeyken diğer topikteki arkadaşla tanıştım. Süper oluyor ya, insan hiç yabancılık çekmiyor.
Bizim pgt topiğinde doğum yapan arkadaşa gittik toplaşıp :KK1:
Ben işi bayağı ilerlettim :KK1:

Selam güzelim.
Gözün aydın çok sevindim :)
Evet ya, uzak olunca görüşülüyor galiba :)
Ayarlayın bir gün görüşelim :KK1:
Geçen hastanedeyken diğer topikteki arkadaşla tanıştım. Süper oluyor ya, insan hiç yabancılık çekmiyor.
Bizim pgt topiğinde doğum yapan arkadaşa gittik toplaşıp :KK1:
Ben işi bayağı ilerlettim :KK1:

Vay süpersiniz siz ya.

Ayarlamaya çalışayım İnci zaten yıllık izin ayarlamaya çalışıyorum kendime görüşürsek süper olur. Çok merak ediyorum seni. Derya'yı, Ayşegül'ü fotoğraftan da olsa gördüm ama seni hiç görmedim.

Vay süpersiniz siz ya.

Ayarlamaya çalışayım İnci zaten yıllık izin ayarlamaya çalışıyorum kendime görüşürsek süper olur. Çok merak ediyorum seni. Derya'yı, Ayşegül'ü fotoğraftan da olsa gördüm ama seni hiç görmedim.

Görüşürüz inş .Sen uygun olduğun zamanları söyle, ortak bir noktada buluşuruz.

X