2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

haklısın canım ama işte kuzenimin de yanına girme olasılığım var bakalım nasıl olcak hayırlısı artık bayramdan geçsin istiyorum :) bu arada kızlar nerelerdesiniz.

sibelcim hakkıında hayırlısı olsun canım bekle bakalım bayram sonunu inş iyi bi iş bulursun..
evet ya bende bi bakayım dedim kimse yok tabi bu saatte kimi bulacaksam :KK50::KK50:

merhaba kızlar nasılsınız. bugün feci sıcak vardı ve saatlerce dışarda cnm çıktı bugün pek mutluyum adliyeye gittim nufusumu değiştiremiyordum işlenmedi diyordu adliyede uzak en son 1 ay önce gittim yoktu dilekçe yazdırıyım dedi ama bir baktı memur dedi sizin kütüğünüz çatalda görünyor değişmiş zaten aman ne mutlu oldum anlatamam gittim hem değiştirdim yeni nufusumu aldım bende mutlusu yok boşamışken evli yazması ve o kişinin soyadı beni rahatsız ediyordu.birde iş olayı var bilmiyorum ne yapcam çalışma saatleri 08.30-18 arası maaşı gayet iyi ama gel gelelim haftada bir gün izin oda hafta içide olabilir hafta sonuda 1 haftaya kararm vermem lazım.bu arada derya girmemiş nerelerde acaba.

Bürokratik işlemler insanı fena uğraştırıyor gerçekten. Neyse ki bitmiş. İş konusunda da hayırlısı olsun canım. İlayda büyüdü, kreşe başlar. Başlamasa bile anneciğin göz kulak olabilir. Bence denemeye değer. İş yeri evine çok uzak değilse kabul etmeni öneririm. Bir yerden başlamak gerekiyor.

iyi geçti canım..eşimle biraz aramız açıktı ama ben surat asmadım gittik yemeğe oturmuşlardı eşimde bende az yedik sonra çay yaptı görümceler bahçeye çıktık tatlıydı çaydı derken nakliyatçılar geldi evi toplamaya bizde hep beraber görümcemin kayınvalidesinin evine geçtik göndermediler bizde orda kaldık yedik,içtik,eğlendik beklediğimden çok daha iyi geçtidiyebilirim en çokta eşim memnun kaldı..

Hayırdır ne oldu?
Güzel geçmesine sevindim canım.

hadi gözün aydın sibelcim darısı kardeşimin başına..ya hiç sorma sibelcim aslında evdeyim ama arkadasım bende kalıyor eşiyle tartışmışlar eşide annesi bunlarda kalıyomuş eşyalarını topluyo annesinde alıyo evi terkediyo boşanacakmış arkadasımıda yalnız bırakamazdık 2 gündür bizde kalıyo barıştırmaya çalıştık ama eşi çok kararlı ne olacak bilmiyorum evinede gönderemem kendine bişey yapmasından korkuyorum,annesinede gönderemem çen çen kızın kafasını ütüler..bu gecede eşim çalışıyo sabah gelecek eve yarın izinli şimdi çağanda,arkadasımda uyuyo bende fırsat bulup girdim nete.
İşi demişsinde canım haftada 2 gün izin veren işi bulman çok ama çok zor.. saatleri iyiymiş bu işin ama ne iş yapacaksın?

İnş barışırlar :26:

Herkese selam, hayırlı cumalar :KK16:

mutlu yıllar ıncım :))

kızlar nasılsınız ben bugun hep dısardaydım cok yoruldum

fal baktırdım adam cok monoton bı hayatın var dedı ıs hayatı 7-8 sydır gorunmuyor dedı heheh ee deıdm dukkan acıyorum ben olmaz fılan dedı salladı snaırsam :))

ve anı bı kararla yıne alanya ya gıdıyorum cok sıkkıldım zatne esım de bayramda hep calısıcak mıs mesela sabah gıdıp 12 de gelecek 4 te gıdıp 12 de gelecek fılan mıs hıc evde olmayacka bayram fılan yok yanı

sen gıt ıstersen dedı

ucakla gıdecegım masalla nasıl olucak bakalım

oyle ıste masal uyuyorken bakayım dedım bı uyanır sımdı

slm nasılsınız kızlar
ayşegül iyi gezmeler cnm umarım yolculuk iyi geçer.deryacım mağazada ürünlerin giriş çıkışlarını takip edicem eğer girersem tabi bunun yanı sıra satış vs.işlerde olcak yoğun bir iş aslında .bakalım annem bayram üstü girme diyor bu iş eve yakın çok.birde kuzeniminçalıştığı yer var i orası hafta sonu tatil maaşı biraz daha az burdan kuzen bayram sonrası bekle diyor annem gibi bakalım artık hayırlısı.

deryacım arkadaşında inş.barışır cnm kendimden biliyomya çok zor bir durum allah yaşatmasın.birde kardeşin ne yaptı cnm dava günü falan bellimi
hülyacım aslında ilaydayı yarım gün kreşe göndercektim ama çok hasta olur diye göndermicem ablamın bebeğide ufak çünkü oda var evde zaten seneye ana okuluna gidecek inşallah bu kış idare etsin hem biraz daha büyüsün.

ıyı geceler kızlar bugun masal benı oldurdu geberttı resmen

3 tane fıtıl vermek zorunda kaldım agrısı dınsın dıye ne oldu neden o kadar agladı neresı agrıdı bılemedım sımdı yuuyor bend ehemen yatıcam

gorusmek uzere

ayşegülcüm diş sorunudur ilaydada masal kadarken bilrimki kaç kez acile. doktora gittik ama hiç birşeyi yoktu dişti .bu dönemler biraz zor geçer arkadaşım ama 1.5 yaşında kurtuluyon bu dişlerden.

fal baktırdım adam cok monoton bı hayatın var dedı ıs hayatı 7-8 sydır gorunmuyor dedı heheh ee deıdm dukkan acıyorum ben olmaz fılan dedı salladı snaırsam :))

ve anı bı kararla yıne alanya ya gıdıyorum cok sıkkıldım zatne esım de bayramda hep calısıcak mıs mesela sabah gıdıp 12 de gelecek 4 te gıdıp 12 de gelecek fılan mıs hıc evde olmayacka bayram fılan yok yanı

sen gıt ıstersen dedı

incinin evlilik yıldönümü ya da doğumgünü hangisi? Doğum günü diye tahmin ediyorum ama.

Mutlu yıllar İnci.

İyi yolculuklar Ayşegül

slm nasılsınız kızlar
ayşegül iyi gezmeler cnm umarım yolculuk iyi geçer.deryacım mağazada ürünlerin giriş çıkışlarını takip edicem eğer girersem tabi bunun yanı sıra satış vs.işlerde olcak yoğun bir iş aslında .bakalım annem bayram üstü girme diyor bu iş eve yakın çok.birde kuzeniminçalıştığı yer var i orası hafta sonu tatil maaşı biraz daha az burdan kuzen bayram sonrası bekle diyor annem gibi bakalım artık hayırlısı.

Bayram sonrası işler açılır zaten işe alımalr artar Sibel ama benden sana bir tavsiye haftasonu tatil olanı seç. Bir bayan için haftasonu evde kalmak çok önemli

3 tane fıtıl vermek zorunda kaldım agrısı dınsın dıye ne oldu neden o kadar agladı neresı agrıdı bılemedım sımdı yuuyor bend ehemen yatıcam

gorusmek uzere

Geçmiş olsun Ayşegül

NEsi vardı acaba kuzunun?

Çok geçmiş olsun

sen gıt ıstersen dedı

Sağol canım :KK16:
Git git hem hasret giderirsin hem değişiklik olur.

slm nasılsınız kızlar

Hakkında hayırlısı olsun inş canım.

gorusmek uzere

Canım dişten olabilir mi? Çok geçmiş olsun.

incinin evlilik yıldönümü ya da doğumgünü hangisi? Doğum günü diye tahmin ediyorum ama.

Mutlu yıllar İnci.

Doğum günümdü. Teşekkür ederim :)

Günaydın kızlar

Nasılsınız?

Offf haftasonunun ardından gene başladık çokta yoğunum

Sabah sabah da gerdiler zati

Günaydın. Çok şükür. Sen nasılsın? Ne oldu hayırdır?

merhaba nasılsınız kızlar.bga ne oldu cnm sıkma kendini.valla iş konusunda durakladım şuanda birde hastehane olayı var artık bayramdan sonraya kalsın ama hafta sonu olmak iyi olcak ama bayramdan sonra en kısa zamanda başlamam gerek artık.

merhaba nasılsınız kızlar.bga ne oldu cnm sıkma kendini.valla iş konusunda durakladım şuanda birde hastehane olayı var artık bayramdan sonraya kalsın ama hafta sonu olmak iyi olcak ama bayramdan sonra en kısa zamanda başlamam gerek artık.

Hakkında hayırlısı olsun inş. Hayırdır ne hastanesi?

deryacım arkadaşında inş.barışır cnm kendimden biliyomya çok zor bir durum allah yaşatmasın.birde kardeşin ne yaptı cnm dava günü falan bellimi
hülyacım aslında ilaydayı yarım gün kreşe göndercektim ama çok hasta olur diye göndermicem ablamın bebeğide ufak çünkü oda var evde zaten seneye ana okuluna gidecek inşallah bu kış idare etsin hem biraz daha büyüsün.

barışıyolar canım çok şükür bugünn.kardeşim davası 9 ayın 11 nde canım bilmiyorum neler olacak evet çok zor bi durum .

gorusmek uzere

geçmiş olsun sumakcım şimdi nasıl masal?

selam kızlar yarın saat 5te annemlerle bulusmus olacagım ..ucakla gıdecegım masal ınsalalh durur

gozlerım den uyku akıyor gorusmek uzere sızı sevıyorum

barışıyolar canım çok şükür bugünn.kardeşim davası 9 ayın 11 nde canım bilmiyorum neler olacak evet çok zor bi durum .

Allah yardımcınız olsun...

hülyacım nice mutlu yıllara canım.
Doğum günün kutlu olsun ...

Sağolasın güzelim...

selam kızlar yarın saat 5te annemlerle bulusmus olacagım ..ucakla gıdecegım masal ınsalalh durur

Hayırlı yolculuklar, iyi tatiller canım...

selam canım hayırlı yolculuklar canım..bizde seni seviyoruz canım kib masalıda öp yerimize.

X