2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

Herkese günaydın :KK16:

Sumakcım öncelikle Masal'ın bir şeyi olmamasına çok sevindim. Allah esirgesin kuzunu.

Bga eviniz hayırlı olsun. Allah huzurla sağlıkla oturmayı nasip etsin inş. Annenle aynı yerde olması da bir başka güzel :)

Derya doğum günün kutlu olsun canım. Eşinle ve oğlunla geçireceğin nice huzurlu, sağlıklı yılların olsun inş.

Sibelcim hakkında hayırlısı olsun.

Sıcaklar fena. Haftaya geliyormuş asıl sıcak. Allah yardımcımız olsun. İş konusunu oluruna bıraktım. Ben elimden geleni yapıyorum, hayırlı bir kapı açılır inş.

Sıcaklar fena. Haftaya geliyormuş asıl sıcak. Allah yardımcımız olsun. İş konusunu oluruna bıraktım. Ben elimden geleni yapıyorum, hayırlı bir kapı açılır inş.

Bayramdan sonra açılır hem yaz hem tatil hamde ramazan olunca durgundur zaten.

En önemlisi de herşeyin hayırlısı..

Söylemişmiydim benim bu işim olsu hiç istemmiştim şimdi de iyiki olmuş diyorum.

Off kışı seviyorum ben yaz bana göre değil. Mahvediyor beni.

Evden yaptığım işler olduğu için sıkılmıyor :) Onun dışında evde olsam da yapacak değişik şeyler bulabiliyorum. Buluşalım tabi çok isterim. Bayramdan sonra görüşelim?

Sibel'le ben face sayesinde merakımızı giderdik :KK1: Bayram sonrası buluşalım o zaman. Yakınız birbirimize de.

Son düzenleme:
merhaba kızlar nasılsınız.
bga canım hayırlıs olsun güle güle oturun inşallah
deryacım doğum günün kutlu olsun nice yıllara canım.
valla ben bayramdan sonra çalışıcam diyorum ama aklım hep evde olcak bu ara ilaydayı alıştırmayada çalışıyorum ama bakalım çok özlücem kuzumu.

merhaba sibelcim bizler iyiyiz sen nasılsın canım?
sağol teşekkür ederimm..bende çalışcam ya iş başvurusu yaptım bakalım hakkımızda hayırlısı olsun canım..

Doğum günün kutlu olsun Deryacım

Geçmiş olsun Ayşegül. Birşey çıkmamasına çok sevindim.

Ooo ne güzel buluşuyorsunuz biz burda İnci ben Sibel nerdeyse dipdibe yerlerdeyiz bir türlü görüşemedik.

Hayırlı olsun Sibel,

Çalışmak sana da iyi gelecektir bence.

Kızlar iyi dilekleriniz için teşekkür ederim.

Kısmetse eylülde taşınıcaz.
sağol bitanem hepinizden ALLAH razı olsun

Sumakcım öncelikle Masal'ın bir şeyi olmamasına çok sevindim. Allah esirgesin kuzunu.

Bga eviniz hayırlı olsun. Allah huzurla sağlıkla oturmayı nasip etsin inş. Annenle aynı yerde olması da bir başka güzel :)

Derya doğum günün kutlu olsun canım. Eşinle ve oğlunla geçireceğin nice huzurlu, sağlıklı yılların olsun inş.

günaydın hülyacımm..
sağolasın canım benim; amin canım aminn ..

ay ne guzel bulusun bulusun bende fotolara bakayım

bı kuzenım var evlenmesını bekllıyorum o zaman kesın gelecegım ıstanbula hepınızı gorecegım ınsallah

yarına kv delerı yemege cagıracagım bakalım nasıl olucak

dıgerlerını degıl bıraz nce kardesımde aradı napıyonuz yarın pazar gunu dıye dedım gelın yemege

onlarda kalmaya dusunmus yemege onlarda gelecek tum aıle ınsalalh guzel gecer ..

merhaba sibelcim bizler iyiyiz sen nasılsın canım?
sağol teşekkür ederimm..bende çalışcam ya iş başvurusu yaptım bakalım hakkımızda hayırlısı olsun canım..

Hakkında hayırlısı olsun inş.

bı kuzenım var evlenmesını bekllıyorum o zaman kesın gelecegım ıstanbula hepınızı gorecegım ınsallah

dıgerlerını degıl bıraz nce kardesımde aradı napıyonuz yarın pazar gunu dıye dedım gelın yemege

onlarda kalmaya dusunmus yemege onlarda gelecek tum aıle ınsalalh guzel gecer ..

Gel gel :KK16:
O zaman bırakmam misafir ederim ona göre :KK1:
Yemek güzel geçer inş.

merhaba kızlar nasılsınız
Doğum günün kutlu olsun Deryacım

Geçmiş olsun Ayşegül. Birşey çıkmamasına çok sevindim.

Ooo ne güzel buluşuyorsunuz biz burda İnci ben Sibel nerdeyse dipdibe yerlerdeyiz bir türlü görüşemedik.

Hayırlı olsun Sibel,

Çalışmak sana da iyi gelecektir bence.

Kızlar iyi dilekleriniz için teşekkür ederim.

Kısmetse eylülde taşınıcaz.

sağol cnm aslında girceğim yer bile belli gibi kuzenim haramiderede benm yanıma gel dior işi çok yoğun ama olsun eririm :))))) daha iyi

sağol cnm

umarım yakın zamanda iyi bir iş bulursun canım.evet pazardan itibaren kavurucu sıcaklar geliyor oruç olmasa neyse ama allah yardım eder

Evden yaptığım işler olduğu için sıkılmıyor :) Onun dışında evde olsam da yapacak değişik şeyler bulabiliyorum. Buluşalım tabi çok isterim. Bayramdan sonra görüşelim?

Bende çok isterim buluşalım mutlaka ben seni ve Sibel'i çok merak ediyorum.
bende çok isterim kızlar bayramdan sonraki ilk hafta sonu olsun mesela cumartesi önceden gün koyunca daha iyi oluyor :)

ayşegülcüm sen gel mutlak hemen bir buluşma yaparız ben buluşma işlerinde iyiyim organizasyonlarda aslında:)

X