2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

merhaba kızlar nasılsınız.kadir gecemiz mubarek olsun dualarımız kabul olsun inş.
hülyacım nice senelere cnm doğum günün kutlu olsun.
ayşegülcüm iyi yolculuklar
deryacım sevindim barışmalarına davaya çıkıp barıştık derler canım.
hülyacım hastehane işi derken işe girme konusunda dedim ama pek olcak gibi değil orası olsa iyi olur ama

sağol hülyacım .bende herkesin bayramını kutluyorum nice bayramlara inşallah.bu arada kimseler yok artık sayfamızda.

merhaba bga cım tatilden sonra çalışmak zor gelir dimi.evet hava çok sıcak ama hafta başından itibaren yağmur sel diyorlar.kızlar .hülya.derya .nisssam iyice unuttu zaten bizi.hadi ayşegül yok nerdesinizz.

selam kızlar ..
ben dondüm aılemde geldı ama sımdı kardesımın ynaındalar

nasılsınız napıyorsunuz gecmıs kNDILINIZ ve bayramınız kutlu olsun..

hosbulduk

keyfım ıyı masalla ugras dur ıste

mızmız yıne bugun ..

tatıl ıyı ıdı ıyı geldı ama sımdı dukkan basına gecme zamanı nasıl olucak naparım bılmıyorum

Dişlerinden dolayı mı mızmız? İnş güzel olur. Ben senin için iyi olacağına inanıyorum :)

Dişlerinden dolayı mı mızmız? İnş güzel olur. Ben senin için iyi olacağına inanıyorum :)

dıslerden ..4tane oldu kopeklerde gelıyor aman ne dıs ne dıs yanı ..

dukkanım cok guzel oldu ınsallah bızım ıcın ıyı olur masalım ıcın

hem korkuyorum hem ıstıyorum

sız napıyorsunuz

bga gordum senı :21:

dıslerden ..4tane oldu kopeklerde gelıyor aman ne dıs ne dıs yanı ..

dukkanım cok guzel oldu ınsallah bızım ıcın ıyı olur masalım ıcın

hem korkuyorum hem ıstıyorum

sız napıyorsunuz

bga gordum senı :21:

Ay yavrum ya. İnş en az ağrıyla atlatır.
Dükkan iyi olacak inş. Hele bir açılsın da. Ne zaman açıyorsunuz? Kışın ziyarete gelirim inş :KK16:

Merhaba kızlar

Çok yoğunum girip okuyp çıkıyorum gelsem bile açık kalıyor

Allah kolaylık versin canım. Ne zaman durulacak bu yoğunluk?

Ben eşimi habere yolladım yine :KK43: Özledim şimdiden.

Son düzenleme:
merhabalar kızlar nasılsınız.valla topik okadar boş kaldıki günlerce kendi mesajım sondaydı:) inanın girmeyi unuttum desem yeri ondan:)
ayşegül hoşgeldin.bga hülya neler yapıyonuz.günesim hoşgeldin sende.derya nerdesinnn .nissamda yok.

Son düzenleme:
merhabalar kızlar nasılsınız.valla topik okadar boş kaldıki günlerce kendi mesajım sondaydı:) inanın girmeyi unuttum desem yeri ondan:)
ayşegül hoşgeldin.bga hülya neler yapıyonuz.günesim hoşgeldin sende.derya nerdesinnn .nissamda yok.

Merhaba canım. Çok şükür iyiyim sen nasılsın? İlayda nasıl?
Eeee ne zaman buluşuyoruz :KK1:

Hiç durulcağı yok İnci böyle gider artık.

Sumakçım geçmiş olsun inşallah tez geçer bu diş sancıları.

Kızlar ben bu aralar buluşsanız bile katılmıcam taşınıyorum boya badana var varda var bende az yoğunum ya birde o telaşım var ama tatlı telaş bunlar

X