2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

selam kızlar geldim buralardayım ama keyfim yok bakıyorum okuyorum geri çıkıyorum ..umarım hepiniz iyisinizdir.

slm nasılsınız kızlar
deryacım hayırdır neyin var cnm
hülyacım ikimizde evdeyiz görüşelim hafta içi istersen bga nın işi bitsin yine yaparız .

Son düzenleme:
slm nasılsınız kızlar
deryacım hayırdır neyin var cnm
hülyacım ikimizde evdeyiz görüşelim hafta içi istersen bga nın işi bitsin yine yaparız .

canım hiç keyfim yok hem ailevi meseleler hemde 3 gündür biraz midemden rahatsızım bugünde benim sıpa gece 2 de geldi altına çiş yapmış bidaha uyumadıda uyutmadıda sabahta eşim giderken anneanneme gidecem diye tutturdu bende çok yorgunum diye gitmedim ..sen nasılsın canım?ilayda nasıl?

selam kızlar nasılsınz

ben ıyı sayılırım annem babam gıttı bıraz once gıtıklerınden berı aglıyorum puf ne zor boyle ya cok ozluyorum yıne yalnız kalakaldık kıızmlıa

canım hiç keyfim yok hem ailevi meseleler hemde 3 gündür biraz midemden rahatsızım bugünde benim sıpa gece 2 de geldi altına çiş yapmış bidaha uyumadıda uyutmadıda sabahta eşim giderken anneanneme gidecem diye tutturdu bende çok yorgunum diye gitmedim ..sen nasılsın canım?ilayda nasıl?
geçmiş olsun deryacım.ailevi nedenlerde insanın hayatını çok etkiliyor umarım düzelir canım.biz iyiyiz çok şükür
Kızlar

Ben bir kaç günlüğüne izne çıkıyorum. Perşembe'ye kadar yokum.

Hepiniz Allah'a emanet olun.
iyi tatiller canım
selam kızlar nasılsınz

ben ıyı sayılırım annem babam gıttı bıraz once gıtıklerınden berı aglıyorum puf ne zor boyle ya cok ozluyorum yıne yalnız kalakaldık kıızmlıa

o durumu çok iyi bilirim cnm samsundayken annem gidince resmen deprasyona girmiştim :KK5: ayrılık uzak olmak çok zor.

selam kızlar sessız kaldık yıne

annesızlıge alsıtım artık ve cuma gunu dukkanımız acıyoruz ınsallah

bı telas bı telas yanı :),,

Herkese selam :KK3:

Deryacım umarım durumlar daha iyidir. Allah yardımcın olsun.

Sumak canım Allah kavuştursun. Gurbetlik zor... Dükkanın da hayırlı olsun :) İnş çok güzel olur herşey.

Sibel görüşelim inş canım. Benim bu aralar biraz hastane işlerim var. 10-15 gün sonra boşa çıkarım. Ayarlayalım.

Bgacım hoşgeldin. Taşındınız mı?

Olmaz mı. Ev taşmak çok zor gerçekten. 1 ayda ancak oturur her şey yerli yerine. Yaptırmak istediklerini de zamanla yaptırırsın inş. Bina eski mi? Sen şimdi hangi semte gittin?

slm kızlar
bgacım evinde güle güle otur canım taşınmak çok zor ama yerleşirsin yavaş yavaş anneciğinle synı binadasın yardımı olur ne güzel
incicim sorunlar dahada çoğaldı canım bu aralar belli etmemeye çalışıyorum ama kendimi çok kötü hissediyorum rabbim yardım etsin bize..Bide bu sorunların üstüne çağanı yine düşürdük ve yine ağzını vurmuş bu seferde üst diş etlerinin dibini benim yatağının sivri yerine vurmuş yine kan kan durduramadık kanı hemen acile gittik dikiş atılmayacak biyermiş iyileşmesini bekliycez antibiyotik ve ağız spreyi kullanıyoruz ama dişetleri çok kötü durumda inceden inceden kanıyo arada içim gidiyo onu öyle gördükçe.sen nasılsın canım?
sumakcım hayırlı olsun dükkanın canım inş senin ve masal için çok iyi olur.
sibelcim sen nasılsın canım?ilayda nasıl?ohh siz ne güzel buluşacaksınız burda kimse yok öyle

Derya çok geçmiş olsun canım. Çocuk da nazar var sanırım. Allah beterinden korusun. Sorunlar her neyse inş en kısa zamanda düzelir. Anlatmak istersen her zaman dinleriz. Rabbim feraha çıkarsın inş.

Derya çok geçmiş olsun canım. Çocuk da nazar var sanırım. Allah beterinden korusun. Sorunlar her neyse inş en kısa zamanda düzelir. Anlatmak istersen her zaman dinleriz. Rabbim feraha çıkarsın inş.

çok sağol canım evet bende nazar olduğunu düşünüyorum bir gün önce eşimin işyerine gittik çağanla eşimin arkadasları ve müdürleri bayılıyorlar çağana hiçbiride bi maşallah demedi amin canım amin..
incim az çok biliyosun olayları ama bu seferde dahada büyüdü sorunlar ve hepsi yine üstüste geldi bende işin içinden çıkamaz hale geldim sanırım çok zor bi sınavdan geçiyoruz ailemle

çok sağol canım evet bende nazar olduğunu düşünüyorum bir gün önce eşimin işyerine gittik çağanla eşimin arkadasları ve müdürleri bayılıyorlar çağana hiçbiride bi maşallah demedi amin canım amin..
incim az çok biliyosun olayları ama bu seferde dahada büyüdü sorunlar ve hepsi yine üstüste geldi bende işin içinden çıkamaz hale geldim sanırım çok zor bi sınavdan geçiyoruz ailemle

Dışarı çıkarırken sen oku çocuğa babası da okusun.
Biliyorum güzelim. Ne desem ki. İnş en kısa zamanda feraha erersiniz. Hepimizin zor zamanları oluyor, hepsi birer imtihan. Sabredip dua ederek bu zor dönemleri hayırlısıyla atlatmayı nasip etsin Allah.

Dışarı çıkarırken sen oku çocuğa babası da okusun.
Biliyorum güzelim. Ne desem ki. İnş en kısa zamanda feraha erersiniz. Hepimizin zor zamanları oluyor, hepsi birer imtihan. Sabredip dua ederek bu zor dönemleri hayırlısıyla atlatmayı nasip etsin Allah.

okuyorum bitanem hele eşim benden daha çok okur rabbim kem gözlerden korusun.
inş incim inş çok zor günler geçiriyorum burayıda takip ediyorum ama elim gitmiyor yazmaya sizlerinde canını sıkmak istemiyorum sabredemiyorum artık inci gücüm kalmadı o sorunun yanında başka sorunlarda var hatta o kadar çokki bitermi,geçermi bu günler bilemiyorum:KK50::KK50::KK50::KK50:

okuyorum bitanem hele eşim benden daha çok okur rabbim kem gözlerden korusun.
inş incim inş çok zor günler geçiriyorum burayıda takip ediyorum ama elim gitmiyor yazmaya sizlerinde canını sıkmak istemiyorum sabredemiyorum artık inci gücüm kalmadı o sorunun yanında başka sorunlarda var hatta o kadar çokki bitermi,geçermi bu günler bilemiyorum:KK50::KK50::KK50::KK50:

Geçer güzelim Allah'ın izniyle geçer. Sabret ve bolca dua et. Hepsi birer imtihan...

ne guzel gelmıssınız kızlar

hayırlı olsun cnım evınız bga..nereye tasındınız sımdı gule gule oturmayı nasıp etsın allahım

derya bu cocoukta nazar var kesın ya ah kıyamam cok gemcıs olsun
dıger sorunlar ıcın de sıkma canını bı yolu vardır elbet anlatmak ıstersen dınlerız

ıncım nasılsın ,sıbel ?

bız bulustuk ıncı ıle sız orada bulusamadınız yahu :)))

bugun kv aradı benı tatıle cagırıyor ...4 gunlugne gıdeckelerdı sende gle dıyor ben de masl ıle rahat edemem dedım esımı aramıs aslında rahat ederı uc kısıyız fılan demıs

aksamda yemege cagırdı kesın orada da dıyecek gel dıye ne desem bılemedım

aslında cagırdıklarından degıl daha once bı kac kez dıs kapının mandalı yaptılar benı sımdı bak cagırıyoruz hesabına dıyorlar

eee gelınımzın abısı var onun dan ısanı var burada sureklı plan yaptık boyle soyle dıye sımd ıyuzustu bırakır gıbı olur sankı bıleemedım
esım de gıt degısıklık olur dıyor ıcımden de gelmıyor hıc

X