2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

selam kızlar

gıttık gıttık allaha sukur bırseyı yokmus kızımın nasıl sevındım ıcım rahatladı

sonra da ızmırlı anneler bulusması vardı burada kı 2011 aralık annelerının 12 kısıydık cocuklarda var bır suru araba herkes bıze baktı avm de cok komıktı

gule gule oturun cnaım hayırlı oslun

dogum gunun kutlu olsun cnım

ınsan nasıl arıyro dımı ysvrusunu bende 5 dk gıtse ayrı kalamıyorum aklımda hep o oluyor

ayşegül mesaj kaçmış gözümden kusura bakma nasıl görmedim ya :KK43:((( ben demiştim dimi birşeyi yok kuzumun çok şükür.
ya o buluşmladan bizim en son geçen sene 2009 haziran anneleri olarak yaptık 5 kişiydk cevahirde herkes diyor nasıl aynı zamanda yaptnız 5 arkadaş:))) ama başka forumdan arkadaşlarla .birde 15 kişilik oyun grubumuz var evlerde 2 ay ara verdik başlıcak gelcek ay evler talan oluyor ama çok güzel oluyor

Son düzenleme:
günaydın hanımlar nasılsınız?Ben iyiyim çok şükür akşama görümcelere yemeğe gideceğiz yarın kütahyaya taşınıyorlar bakalım neler olacak akşam..Bende evimin işlerini toparlıyorum .ağanda uyur birazdan inşş..Topik çok sessiz kalmış yine neden bu kadar boş kalıyo burası kızlarr ya...

ayşegül mesaj kaçmış gözümden kusura bakma nasıl görmedim ya :KK43:((( ben demiştim dimi birşeyi yok kuzumun çok şükür.
ya o buluşmladan bizim en son geçen sene 2009 haziran anneleri olarak yaptık 5 kişiydk cevahirde herkes diyor nasıl aynı zamanda yaptnız 5 arkadaş:))) ama başka forumdan arkadaşlarla .birde 15 kişilik oyun grubumuz var evlerde 2 ay ara verdik başlıcak gelcek ay evler talan oluyor ama çok güzel oluyor

bız de onceden evde bulustuk sımdı dısarda bulustuk ama butun herkes bıze baktı 12 kısı 12 bebek 12 bebek arabası :)

günaydın hanımlar nasılsınız?Ben iyiyim çok şükür akşama görümcelere yemeğe gideceğiz yarın kütahyaya taşınıyorlar bakalım neler olacak akşam..Bende evimin işlerini toparlıyorum .ağanda uyur birazdan inşş..Topik çok sessiz kalmış yine neden bu kadar boş kalıyo burası kızlarr ya...

ııyım ben cnaım

bende masalı uyuttum bende yatayım dedım ama uyuyamadım boyle salak gıbım oldum gece de uyumadı masal hıc agladı durdu

bos kALIYOR hep boyle zmaan zmaan cogalıyor zmana zaman bos kalıyor napalım

slm kızlar nasılsınız .hava çok sıcak hülyam valla resmen evde kurtlandım ramazandan beri :) oruç bitsin deniz gezme evde durmucam valla.

merhaba kızlar nasılsınız

sağol cnm aslında girceğim yer bile belli gibi kuzenim haramiderede benm yanıma gel dior işi çok yoğun ama olsun eririm :))))) daha iyi

sağol cnm

umarım yakın zamanda iyi bir iş bulursun canım.evet pazardan itibaren kavurucu sıcaklar geliyor oruç olmasa neyse ama allah yardım eder

bende çok isterim kızlar bayramdan sonraki ilk hafta sonu olsun mesela cumartesi önceden gün koyunca daha iyi oluyor :)

ayşegülcüm sen gel mutlak hemen bir buluşma yaparız ben buluşma işlerinde iyiyim organizasyonlarda aslında:)

O zaman sen organize et Sibel biz sana uyalım

Bende iyiym çok şükür Derya siz nasılsınız?

Umarım eğlenceli geçer yemek

bız de onceden evde bulustuk sımdı dısarda bulustuk ama butun herkes bıze baktı 12 kısı 12 bebek 12 bebek arabası :)

ııyım ben cnaım

bende masalı uyuttum bende yatayım dedım ama uyuyamadım boyle salak gıbım oldum gece de uyumadı masal hıc agladı durdu

bos kALIYOR hep boyle zmaan zmaan cogalıyor zmana zaman bos kalıyor napalım

Sumak nasılsın?

Selam kızlar,

Çok sıcak :KK52:

Sumak yemek nasıl geçti?

Merhaba İnci

slm kızlar nasılsınız .hava çok sıcak hülyam valla resmen evde kurtlandım ramazandan beri :) oruç bitsin deniz gezme evde durmucam valla.

Biz iyiyiz siz nasılsınız anne kız?

Selam kızlar,

Çok sıcak :KK52:

Sumak yemek nasıl geçti?

slm cnım

yemek guzel gectı 5te geldıler tma uyuyacaktım bıraz..sonra kendı akrabalarını cagırmadıgımı ogrendı bıraz bozuldu

krdesımler de geldı tam bı aıle oldu ıste yedıler gıttıler flan

kardeısmler kaldı o gece onlarda ertesı gun aksam gıttıler

bugun de yıne mısafırım var amcaoglum ve kardesım bı de kaynım 3 erkek :) bı de esım var tabı

:)

bende gezıcem de kımsem yok ya

O zaman sen organize et Sibel biz sana uyalım

Bende iyiym çok şükür Derya siz nasılsınız?

Umarım eğlenceli geçer yemek

Sumak nasılsın?

Merhaba İnci

Biz iyiyiz siz nasılsınız anne kız?

ıyıym ben canım

Masalı dusurdum ılk kez kaşla goz arasında nasıl dustu anlamadım

o sesı hıc unutmyacagım kendımı affetmeyecegım

uyuyor sımdı ama ınlıye ınlıye mızık mızık bugun dısımı gelıyor acaba ıkıncısı ..

gozlerım agrıyor hıc halım yok ama mıafır var ymeekler hazır bakalım ınsalalh kolay gecer

gunaydın nasılsınız..

ben ıyıyım dun de ıyı gectı masal da uyuyor sımdı uyuyayım dedım bende uyuyamadım wsım de tee gece 12 de gleecek yıne yıne yıne yalnızızzz :)

Nasıl geçti :)

Gez gez :KK1:

slm cnım

yemek guzel gectı 5te geldıler tma uyuyacaktım bıraz..sonra kendı akrabalarını cagırmadıgımı ogrendı bıraz bozuldu

krdesımler de geldı tam bı aıle oldu ıste yedıler gıttıler flan

kardeısmler kaldı o gece onlarda ertesı gun aksam gıttıler

bugun de yıne mısafırım var amcaoglum ve kardesım bı de kaynım 3 erkek :) bı de esım var tabı

Masalı dusurdum ılk kez kaşla goz arasında nasıl dustu anlamadım

o sesı hıc unutmyacagım kendımı affetmeyecegım

uyuyor sımdı ama ınlıye ınlıye mızık mızık bugun dısımı gelıyor acaba ıkıncısı ..

gozlerım agrıyor hıc halım yok ama mıafır var ymeekler hazır bakalım ınsalalh kolay gecer

Güzel geçmesine sevindim.

Canım düşe kalka büyüyecekler. Üzülme bu kadar. Dişi geliyor olabilir.

gunaydın nasılsınız..

ben ıyıyım dun de ıyı gectı masal da uyuyor sımdı uyuyayım dedım bende uyuyamadım wsım de tee gece 12 de gleecek yıne yıne yıne yalnızızzz :)

Ramazanda uyku düzenim şaştı benim de bakalım nasıl toparlayacağım.

kızlar bı ara bende bı goz atmıstım topıge ama uzun zamandır gıremedım.umarım hepınız ıyısındır.:nazar:

Hoşgeldin Tuğçe :)

Bende iyiym çok şükür.

Evde benimdeişim çok ama yapasım yok sıcaktan ev aldı başını gidiyor.

MAsal kız nasıl?

Evdeyim ama benim de bir şey yaptığım yok. Sıcaklardan mahvoldum. Hafta sonu bayağı serinleyecekmiş bakalım.

merhaba kızlar nasılsınız. bugün feci sıcak vardı ve saatlerce dışarda cnm çıktı bugün pek mutluyum adliyeye gittim nufusumu değiştiremiyordum işlenmedi diyordu adliyede uzak en son 1 ay önce gittim yoktu dilekçe yazdırıyım dedi ama bir baktı memur dedi sizin kütüğünüz çatalda görünyor değişmiş zaten aman ne mutlu oldum anlatamam gittim hem değiştirdim yeni nufusumu aldım bende mutlusu yok boşamışken evli yazması ve o kişinin soyadı beni rahatsız ediyordu.birde iş olayı var bilmiyorum ne yapcam çalışma saatleri 08.30-18 arası maaşı gayet iyi ama gel gelelim haftada bir gün izin oda hafta içide olabilir hafta sonuda 1 haftaya kararm vermem lazım.bu arada derya girmemiş nerelerde acaba.

Evdeyim ama benim de bir şey yaptığım yok. Sıcaklardan mahvoldum. Hafta sonu bayağı serinleyecekmiş bakalım.

Serinlesin İnci,

Hiçbişi yaamıyorum heryer toz

Sıcakalr bitirdi beni de

merhaba kızlar nasılsınız. bugün feci sıcak vardı ve saatlerce dışarda cnm çıktı bugün pek mutluyum adliyeye gittim nufusumu değiştiremiyordum işlenmedi diyordu adliyede uzak en son 1 ay önce gittim yoktu dilekçe yazdırıyım dedi ama bir baktı memur dedi sizin kütüğünüz çatalda görünyor değişmiş zaten aman ne mutlu oldum anlatamam gittim hem değiştirdim yeni nufusumu aldım bende mutlusu yok boşamışken evli yazması ve o kişinin soyadı beni rahatsız ediyordu.birde iş olayı var bilmiyorum ne yapcam çalışma saatleri 08.30-18 arası maaşı gayet iyi ama gel gelelim haftada bir gün izin oda hafta içide olabilir hafta sonuda 1 haftaya kararm vermem lazım.bu arada derya girmemiş nerelerde acaba.

Gözün aydın Sibel.

Bence fikrimi soracak olursan başla beğenmessen bırakırsın sonra ya da çevre yaparsın ordan daha iyi bir yere gidersin bu işler belli olmuyor ama bir yerden başlamak lazım

haklısın canım ama işte kuzenimin de yanına girme olasılığım var bakalım nasıl olcak hayırlısı artık bayramdan geçsin istiyorum :) bu arada kızlar nerelerdesiniz.

iyi geçti canım..eşimle biraz aramız açıktı ama ben surat asmadım gittik yemeğe oturmuşlardı eşimde bende az yedik sonra çay yaptı görümceler bahçeye çıktık tatlıydı çaydı derken nakliyatçılar geldi evi toplamaya bizde hep beraber görümcemin kayınvalidesinin evine geçtik göndermediler bizde orda kaldık yedik,içtik,eğlendik beklediğimden çok daha iyi geçtidiyebilirim en çokta eşim memnun kaldı..

hadi gözün aydın sibelcim darısı kardeşimin başına..ya hiç sorma sibelcim aslında evdeyim ama arkadasım bende kalıyor eşiyle tartışmışlar eşide annesi bunlarda kalıyomuş eşyalarını topluyo annesinde alıyo evi terkediyo boşanacakmış arkadasımıda yalnız bırakamazdık 2 gündür bizde kalıyo barıştırmaya çalıştık ama eşi çok kararlı ne olacak bilmiyorum evinede gönderemem kendine bişey yapmasından korkuyorum,annesinede gönderemem çen çen kızın kafasını ütüler..bu gecede eşim çalışıyo sabah gelecek eve yarın izinli şimdi çağanda,arkadasımda uyuyo bende fırsat bulup girdim nete.
İşi demişsinde canım haftada 2 gün izin veren işi bulman çok ama çok zor.. saatleri iyiymiş bu işin ama ne iş yapacaksın?

X