2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

Masal kız bereketli maşallah. Allah hep gönlünüze göre versin.

Şaka değil mi diyecektim şakaymış hem sen çekil aradan sıra bizde ve biz sırayı kimseye vermiyoruz. Değil mi İnci?

yok kız dukkandan yırtmak ıcın

sadece düünüyorum esım cok temkınlı zaten zar zor sey edıyoruz o da cıft korumalı bos yok

iyi akşamlar hanımlarr eşim yemek hazırlarken bi bakayım dedim hiç evde durmuyoruz tatile gidemesekte hep dışarda oluyoruz ..güzel geçiyo iznimiz bugünde annem ve kızkardeşimide aldık önce hayvanat bahçesine gittik sonra yemek yedik sonrda harikalar diyarı var park oraya gittik gezdik çok olmadı geleli çağan gelirken uyudu inş uyanmaz gece eşimde yemek hazırlıyo işte bende bugün regl oldum sabah hayvanat bahçesinde gezdim ama belimin ağrısından da öldüm ordan çıkınca yemek yedik eşim hemen eczane buldu majezik aldı içtimde iyiyim şimdi..
sumakcım arabanız hayırlı olsun rabbim kazasız,belasız kullanmayı naip etsin..masalda çok tatlı çıkmış bende kız istiyorum ya sen böyle fotoları koydukça içim gidiyor eşim bugün hamileleri gösteriyo bana belki canın kız çocuğu çekerde 2nciyi istersin diye
bgacım,incicim,sibelcim sizler nasılsınız?özledim sizlerle sohbet etmeyii

mrhaba kızlar nasılsınız biz iyiyiz şükr sıcaklarla boğuşuyoz ama benm boğazlarım faranjit bi türlü geçmedi geceleri öksürmekten uyuyamıyorum
Gecen karıncanın biri beni tutmuş götürmeye çalışıyor ,dedim ne yapıyorsun ? Neymiş efendim beni seker sanmışsa çok tatliymisimda :)
yerim seni ben :) maşallah

Eki Görüntüle 460895

tunaydın

tesekkur ederım bga.darısı sana tum bekleyenlere ınsallah

bız arabamızı aldık esım 0 aldı ınsallah pısman olmayız sonra kısmet ıste

hayırlıs olsun canım arabanız güzel günlerde kullanın inşallah.

ayşegül çıldırmış olmalısın derdim düşünsen sıra zaten bga ve hülya da onlardan bekliyoruz inş.

deryacım bende sizleri özledim iki sohbet etmeyi sizlerle

Son düzenleme:

Çok şükür canım iyiyiz.
Çok geçmiş olsun, adet ağrısı çok fena gerçekten.
Her ay 1-2 gün çekiyoruz ne yapalım.
Allah beterinden saklasın.
Gezin gezin

Çok şükür canım.
Sana da çok geçmiş olsun.
Bende de var faranjit eşimde de.
Ben uzun yıllardır yakalanmadım şükür ama eşime yeni teşhis kondu.
O da senin gibi öksürmekten bir hal oldu kuzum
İlacı da yok bu hastalığın.
Burun ameliyat olması gerekiyor, olursa düzelir dedi doktor.
Allah'ım şifa versin.

Kızlar biz de sizleri özledik. Karşılaşamıyoruz bir türlü

geçmiş olsun sibelcim evet çok sıcak ama çocuklarla soğukta bişey yapamıyoruz ama bu havalarda çıkıp dolaşıp hava alıyoruz o yüzden bize iyi geliyo sıcak

sağol canım adet ağrısı zor bide tam izindeyken oldu ya keşke iznimiz bitince evde olucam o zaman olsaydı diyorum zaten düzensiz adet oluyorum..
sana ve eşinede geçmiş olsun incicim öküsürük çok kötü ya babamda sürekli öksürür gece hiç uyuyamaz deliksiz..amin canım aminn.evet canım karşılaşamıyoruz eşimin izni 20 snde bitiyor ben ancak o zaman uygun olurum eşim evde durmak istemiyor sürekli gezmek istiyor işlerden çok bunalmıştı bide ramazan geliyor ya sıcaklarda dinlenmek kafasını dağırmak istiyor..
ya kızlar 3 gündür sularımız kesikti çalışma yapıyorlardı bugün gelmiş bizde evde yoktuk kaçta geldiğini bilmiyorum eve 9.30 a doğru geldik bizim üst katın suyunu açık unutmuşlar akıyoda akıyo su dayanamadık ziline basalım dedik bizim yan komşunun kızı taşındıklarını söyledi şok oldum yöneticiye çıktım evde yoklar eşime dedim açağı inelim vanadan bari kapatalım indik aşağı bi baktık vana kırılmış yapamadık su tepemizde akıp duruyo yapamadım su arızayı arayıp bildirdim ekip gelip kapatacak vanayı bizim eve geleceklermiş ben aradım diye bu saat oldu onu bekliyoruz ev sahibinin tlf numarası filanda yok bizde ev ne hale geldi acaba?kapıyı dinledim yukarı çıkıp akıyoda akıyo su inş bişey olmaz ..

Derya nerdesin özlettin kendini. Bizde seni özledik. Bu 15cgün gez bolbol sonra doya doya konuşuruz.

Sibel geçmiş olsun.

dimi ya sıra bizde

Geçmiş olsun.

KAsti mi yaptılar acaba. Yazık o kadar suya. İsraf olan şeye ben çok üzülüyorum.

geziyorum şekerim bol bol kocacımla bol bol vakit geçiriyoruz çok ihtiyacımız vardı beklediğimiz para gelmeyince bizde ankarada kendi çapımızda ama dolu dolu geçiriyoruz ama pazartesi para gelirse eşim istanbula gidelim çağanı bırakıp diyor..ya kasti yaptıklarını sanmıyorum gece 12.30 da geldi ekip bu bizim işimiz değil filan demişler ama eşim eve kimsenin olmadığını ve ulaşamadığımızı söyleyince vanalarını komple değiştirmişler suda kesildi akmadı böylelikle

İyi yapıyorsun gez bolbol

günaydınnn şeker biz iyiyiz seni sormalı?

Bende çok şükür iyiyim

Hahahahaha
Allah iyiliğini versin
Olsa süper olur bence

olsa mıııııııı

hunıyle gezerım artık :)

Hep beraber hamile kalalım hatta aynı ayda doğuralım

sımdı olursa 2013 yılnda oluyor snaırsam

esın mı hazırlıyor yemegı ne guzel :)

gezın valla bız dınlenmeye cekıldık artık

kızın olur ınsallah cnım

tesekkur ederım cnım

cıldırırım valla olursa ıkısı bırden hatta üçü :)

yazık olmus suya mıllı servet ınsallah sıze akmaz oradan da

Huniyle gezerime çok güldüm Allah iyiliğini versin Ayşegül.

Sende benim gibisin milli servet. Keşke herkes aynı duyarlılıkta olsa.

kızlar sıze danısmak ıstedıgım bır sey var bır olay..

soyle balsıyım gorumcem bu sene son senesı ıdı sımdı okulu bıtırdı bugun de odndu evıne artık

annemde buradaydı malum gecen ay ...

gorumcem sureklı ıste abı kep torenıme geleceksınız dımı bılet aldım ona gore fılan der dururdu esımde ıste blelı olmaz ama gleırız fılan dıyordu

neyse o gun geldı cattı bı gun once ıste esım ben gleemıyorum dedı ben de ben gıderım kıza ayıp olmasın dedım

ıste benım aklımda annemı de alıp masalı ben gıdıp eger masal huysuzluk yaparsa kardeısmın evı cok ykaın unıversıteye kardesım annemle masalı alıcak ıste annem kardesımde bkaıcaktı ben kalcaktım

sonra bı gun once aradı benı ıste abım arabayı verır mı kalablaık olucakz fılan dedı herkesı cagırmıs ıste yengesı teyzesı annesı fılan tek araba sıgmayacaktık

bende ona sor dedım esımde arabayı vermemıs sonrak onusurken de ne oyle dugune konvayamı gıdıyonuz fılan demıs

bende yer olmayacak dıyınce dedım kı yengenı ele olmazsa dedım

hee bı de bundan once yer yok dıyınce ben annemle masalı evde bırakıp tek gıdecektım

ama yıne sıgmıyoruz muhabbetı oldu bende yengenı ele dedım o da durmaz gelır kı dedı

kaldı oyle

sonra o gun aksam bneı aradı ıste yanlıs anlama sen gelmse ıstersen aklın masalda kalır fılan dedı bende yok sen yanlıs anlama deıdm ben ayıp olmasın dıye gleıyordum dedım

sonra da eısme dedım benı aıledden gormeyıp eledıler ben yengeyı dıyerek akıllarına soktum fılan dedım

baya gucume gıttı yanı

sonra tam gıdeceklerı zaman kv aradı benı ıste bızgıdıyoruz da sen gelmıyon mu dedı bende gelmıyorum dedım sız gıdın benı kımse cagırmadı kı sonradan en son gelme dedıler cunku

sonra bı baktım fotolara sadece kaynım kv yenge ve yengenın cocugu gıtmıs yanı 4 kısı

arabada yer varmıs yanı

bende dedım esıme boyle boyle sonra o da kv aradı gorumcemı ıste kırılmıs sıze dıye ortlaık karıstı

ben sımdı ogunden berı gorumcemle gorusmuyorum kv ılede gorusmuyordum ama fena degıl armaız sımdı onla dao laylar oldu baya

yanı kalbı kırık gıttım ne gorumcem aradı ne ben ben zaten neden arayayım kı bılemedım hem benı yok saıyorlar hem arıckamıyım

sonucta en aızndan kv demın ıste yengneı neden cagırıyon onemlı olan bıızm gleınımız demelıydı demedı bıle

ben hep gleınler el ustunede tutulur bılıyorum bunlar benı yok saıyıyor

neyseo yle ıste kv ıle de knouları kapattık acmadı acarlarsa ıblıyor ne dıyecegım o da ayrı bı olay

oyle ıste kızlar sımdı gorumcem geldı konuyu acarsa knosucam yoksa da oyle soguk soguk konusurum herhalde

ay masal algıcak dıye hızlı hızlı yazdım ınsalalh anlatabıldım

bı arada kv olayını anlatırım

fılm tma ubnlar ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…