2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

Ya orası öyle onu kabul ediyorum.

Ama sen hep iyi tarafından bakıyorsun hep iyi tarafını görüyorsun.

Burdan sızlansam bile çok sızlanamaıyorum hep iyi tarafını gösteeriyorsun olumlu düşündürüyorsun.

Hani bazen kocalarımızın bu hareketleri beni çok gerse de sen bunun çok normal olduğuna yönettin beni. Birkez bile senin şikayet ettiğini duymadım. Hep normal karşılıyorsun.

Burdan sızlansam bile çok sızlanamaıyorum hep iyi tarafını gösteeriyorsun olumlu düşündürüyorsun.

Hani bazen kocalarımızın bu hareketleri beni çok gerse de sen bunun çok normal olduğuna yönettin beni. Birkez bile senin şikayet ettiğini duymadım. Hep normal karşılıyorsun.

Canım şikayet etsem ne olacak kendimi hırpalayacağım. Hayat zaten çok zor bir de bu tür sıkıntıları dert ederek daha da zorlaştırmamalıyız. Ha ben eşimle tartışmıyor muyum kavga etmiyor muyum tabi ki ediyorum zaten bir evde tartışma vs. olmazsa o zaman korkacaksın. Önemli olan bunları minimum düzeyde tutabilmek ve her tartışmanın ardından olayı tatlıya bağlamak.

hayata olumlu yönlerden bakmak bakabilmek çok güzel bişey tebrik ediyorum incicim seni,bga aslında bazı şeyler insanın elinde biliyormusun.allah ikinizde hayırlı sağlıklı evlat versin...onlar hayatların anlamları tabi kocişlerde...ee boşamı kalktım geldim okadar uzaktan onun için ,ama yine sorsalar yine eşim derim yine eşimle evlenirdim

hayata olumlu yönlerden bakmak bakabilmek çok güzel bişey tebrik ediyorum incicim seni,bga aslında bazı şeyler insanın elinde biliyormusun.allah ikinizde hayırlı sağlıklı evlat versin...onlar hayatların anlamları tabi kocişlerde...ee boşamı kalktım geldim okadar uzaktan onun için ,ama yine sorsalar yine eşim derim yine eşimle evlenirdim

Vefacım dediğim gibi hayat zaten çok zor bir de biz zorlaştırmamalıyız diye düşünüyorum. Ben bunu babamdan öğrendim. Her şeyin güllük gülistanlık olması mümkün değil. Hepimiz bir sınavdayız bu dünyada.

Birtek ikimiz kaldık zaten. Napalım bizimde kısmet değilmiş. Rabbim ne zaman nasip ederse.

Nasıl içime oturmuşsa alakasız bşr yerde yazmışım onu. Güldüm kendime:KK1:

Bu kadar dert etme. Bak bana saldım artık :KK1: Nasipten öte köy yok. Dua edelim, sabredelim...
Herşeyin hayırlısını istemek lazım tabi evladın da.
Sen stres yapma, stres hamileliğe en büyük engel.

Vefacım dediğim gibi hayat zaten çok zor bir de biz zorlaştırmamalıyız diye düşünüyorum. Ben bunu babamdan öğrendim. Her şeyin güllük gülistanlık olması mümkün değil. Hepimiz bir sınavdayız bu dünyada.

tabiki canım insan yaşayıp gördükçe duydukça yine şükrünü biliyor,aslında bi kadınlar ufacık şeylerden mutlu olan insanlarız ama malesef erkekler kadın ruhundan anlamıyor

tabiki canım insan yaşayıp gördükçe duydukça yine şükrünü biliyor,aslında bi kadınlar ufacık şeylerden mutlu olan insanlarız ama malesef erkekler kadın ruhundan anlamıyor

:KK1::KK1::KK1:
Yaradılışlarımız farklı. Onlardan bizlerdeki hassasiyeti beklemek yanlış olur. Ne yapalım elimizden geldiğince yontacağız :KK1:

Aynı eşim gibi konuştuk. Dünyada rahat yok rahat cennette der.

Aslında hep hayırlısını istiyorum diliyorum. stress yapmadığımı düşünüyordum. Zamanı var diyordum. Meğerse bilinç altına yerleşmiş.

Sen yapmadığını düşünsen de kafanın bir köşesini meşgul ediyordur o. Akışına bırak.
Bu arada prolaktinine baktırabildin mi?

Aynı eşim gibi konuştuk. Dünyada rahat yok rahat cennette der.

Bu kadar dert etme. Bak bana saldım artık :KK1: Nasipten öte köy yok. Dua edelim, sabredelim...
Herşeyin hayırlısını istemek lazım tabi evladın da.
Sen stres yapma, stres hamileliğe en büyük engel.

Aslında hep hayırlısını istiyorum diliyorum. stress yapmadığımı düşünüyordum. Zamanı var diyordum. Meğerse bilinç altına yerleşmiş.

X