2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

Bende arkadaşlarıma katılıyorum EŞin söylesin. Ben bu konuda katıyım biraz. em melek kaynana olsa gelin ondan bir tık olsa bile kıskanılıyor. Bu bir gerçek. Görümcen var mı?

Hayır canım görümcem yok eşim 2 erkek kardeş bende ilk gelinleriyim. Sanırım kayınvalidem benim üzerimde atıyor acemiliğini.

hoşgeldin canım .bu büyükler neden böyle yapıyor anlamış değilim artık nerdeyse biz küçükler idare eder olduk onları.[/QUOTE]

Büyükler diye her konuya onlar olmak istiyorlar oğluna diş geçirmedikçe bana geçirmeye çalışyor.

Bende arkadaşlarıma katılıyorum EŞin söylesin. Ben bu konuda katıyım biraz. em melek kaynana olsa gelin ondan bir tık olsa bile kıskanılıyor. Bu bir gerçek. Görümcen var mı?

Hayır canım görümcem yok eşim 2 erkek kardeş bende ilk gelinleriyim. Sanırım kayınvalidem benim üzerimde atıyor acemiliğini.

Şanslısın o zaman bence. Zira kendim görümclere uyuz oluyorum da. Gerçi günün de birinde bende görümce olacağım ama bakalım bana da sınır olacaklar.

Maalesef ilk evlenende acemilik atılıyor kayınvaliden sapla samanı karıştırmış.

Takılma boşver. Hepimiz yaşıyoruz.

Allah bağışlasın oğlunu. Darısı bizim başımıza.

Teşekkür ederim.

Sumak tatilin tadını çıkar. Biz gittiğimizde çok soğuktu Antalya.

Birşeyi de kafana takma

Hoşgeldin Nissam'cım. sık sık gel özletme kendini

Günaydın canım

Kaçak benim yerime de gez.

Siz kenedne felan da korkmuyorsunuz. Yine de dikkat edin kendinize.

Kızlar doğumgünümü kutlayan herkese teşekkür ederim.
vallaha canım keneden korkuyorum ama yinede gidiyoruz evler çok sıcak canım eşimde alışveriş,avm gezme gibi şeyleri sevmiyo evde durmakta istemyor sürekli avmde kapalı alanda çünkü sık sık gidiyoruz vallahi hatta yarın akşamda arkadaslarla gidicez:KK1::KK1:

Ohh gezin bakalım benim yerime de gez.

gezerim canım tabiki bakalım eşim 1 temmuzda yıllık izine çıkmayı düşünüyor bu ayın 30uda evlilik yıldönümümüz tatil için bişeyler düşünüyoruz ama şu para daha gelmedi güya 15 ila 17 si arasıymış bu ayın gelirse hemen alışveriş yapıp tatile gidiyoruz ..

gezerim canım tabiki bakalım eşim 1 temmuzda yıllık izine çıkmayı düşünüyor bu ayın 30uda evlilik yıldönümümüz tatil için bişeyler düşünüyoruz ama şu para daha gelmedi güya 15 ila 17 si arasıymış bu ayın gelirse hemen alışveriş yapıp tatile gidiyoruz ..

Gidin gidin,

Herkes yılda bir defa gitmeli bence durumu elverdiği sürece.

ne güzel valla tatil yapacak arkadaşlara özendim...bu yaz bana tatil yok malesef.işe başlayalı 3 ayolduğu için yıllık izin kullanamıyacağım tatilden önce memleketime gidemeyeceğime üzülüyorum kızlar

ne güzel valla tatil yapacak arkadaşlara özendim...bu yaz bana tatil yok malesef.işe başlayalı 3 ayolduğu için yıllık izin kullanamıyacağım tatilden önce memleketime gidemeyeceğime üzülüyorum kızlar

Olsun.

Sende 6 ayı doldurunca alırsın biz çalışırkende sen gidersin. Sıkma canını.

Sen nerde yaşıyordun

sende gidersin canım inşşş..ne işle uğraşıyosun bu arada?

Hoşgeldin İnci,

Senin için de diyorum.

Biz çalışırkende sen gidersin.

Tatile doyulmuyor maalsef bir hafta önce gemiş olsan bile tatilden biri gdiyorsa gene özeniyor insan.

Ben istanbuldayım.

NEen maalesef diyorsun ben senin yaşadığın gibi küçük bir yerde yaşamayı o kaar çok isterdimki asıl maalsefi ben diyorum içimden

bende büyük bir şehirden geldim evlendim buraya özellikle denizin olmaması yapılacak hiçbir sosyal aktivitenin bulunmaması sıkıyor beni kendimi geçtim haftasonları bile çocuğu gezdirebilceğim yer yok çocuğu gezme diye markete götürüyorum düşün,ee insan bazen güzel değişik yerlerde görmek istiyor.çalışmasaydım buraya alışmam zor olurdu.

Hoşgeldin İnci,

Senin için de diyorum.

Biz çalışırkende sen gidersin.

Tatile doyulmuyor maalsef bir hafta önce gemiş olsan bile tatilden biri gdiyorsa gene özeniyor insan.

Hoşbulduk. Yok canım ya bana uzun bir süre tatil yok. Sağlık olsun. Bugünlerin acısını ileride çıkarma fırsatım olur umarım.

bende büyük bir şehirden geldim evlendim buraya özellikle denizin olmaması yapılacak hiçbir sosyal aktivitenin bulunmaması sıkıyor beni kendimi geçtim haftasonları bile çocuğu gezdirebilceğim yer yok çocuğu gezme diye markete götürüyorum düşün,ee insan bazen güzel değişik yerlerde görmek istiyor.çalışmasaydım buraya alışmam zor olurdu.

Bende hep küçük yerde yaşayanlara özenirim hep.

Hoşbulduk. Yok canım ya bana uzun bir süre tatil yok. Sağlık olsun. Bugünlerin acısını ileride çıkarma fırsatım olur umarım.

Sağlık olsun. Belli olmaz. Ama bir dakika sen daha yeni üsküp tatili yapmadın mı?

Bende hep küçük yerde yaşayanlara özenirim hep.

Sağlık olsun. Belli olmaz. Ama bir dakika sen daha yeni üsküp tatili yapmadın mı?

bende istanbul gibi çok büyük şehirde yaşamak istemezdim tabi ama benim memleket samsun güzel kolay bişehirdir,alışkanlıklar işte canım memleket olduğu içinde ayrı seviliyor.

X