2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

hülyacım hadi gözün aydın canım çok sevindim çok mutlu oldum inş sonu daha güzel olur canım benim gelişmeleri mutlaka yaz aklım hep sende..

Sağol canım. İnşaallah güzel olur...

cok sevındım..sımdı sırada ne var hulyam..5iz olur mu :)

Yok canım ne yaptın Umarım gelişimleri sürer, pazara kadar nasıl geçecek zaman bilmiyorum...

canım çok sevindim inş.böyle sağlıklı devam eder

Sağol tatlım

Son düzenleme:

hımm benim eşim hiç hoşlanmaz bizsiz gezmekten biz hep beraberizdir bide çağan babaya çok düşkün hiç bırkamıyo peşini onu öyle gördükçe daha çok vakit geçirmek istiyo bizimle..gittik pikniğe tam biz piknik alanına girecektikki bi yağmur bi fırtına ama biz iki çılgın vazgeçmedik bekledik dolaştık geldik hava açtı o sırada o kadar hazırlanmıştık sonundada yaptık pikniğimizi..

sağol canım benim bizde iyiyiz sen ve küçük hanım nasılsınız

canım biz iyiyiz sen nasılsın çağan nasıl oldu hasta oluyordu çok kuzu

çağan iyi çok şükür havalar düzeleli biraz daha iyi dışarı çıkıyoruz bol bol geziyo koşuyo oynuyo ..

çağan iyi çok şükür havalar düzeleli biraz daha iyi dışarı çıkıyoruz bol bol geziyo koşuyo oynuyo ..

sevindim canım iyi olmasına .herkese iyi hafta sonları diliyorum hepiniz iyisinz umarım bizde bugün sahil park derken eve ancak geldik diye bilirim :)

sevindim canım iyi olmasına .herkese iyi hafta sonları diliyorum hepiniz iyisinz umarım bizde bugün sahil park derken eve ancak geldik diye bilirim :)

sağol canım sanada iyi haftasonları dilerim..bizler iyiyiz canım.ne güzel sahil kenarına gidilmiş parklara gidilmiş bizde çağanla çıktık dolaştık biraz daha sonrada komsuya çaya gittik oturduk derken bu saat olmuş zaman ne çabuk geçiyor

seşam kızlar

ben cok yogum dun halamlar geldı sabah 10 da aksam 7de gıttıler sonra arkadaslar geldı onlarda 12 de gıttı gecede masal kalktı oynamaya oynadık fılan ..

bugunde temızlıkle gectı ıste.

oyle :)

ama evde olunca hiç geçmiyor bahar havasını değerlendiyoruz ama burda 3-4 gndür çok rüzgar va rpekte çıkamıyorum ilaydayla

temizlikte bitmiş canım. masalda kocaman oldu valla zaman ne çabuk geçiyor oyunlarda bilir artık o

Merhaba kızlar, herkes iyidir umarım.

Bu hafta sonum yoğun ve yorgun geçti. Dün bir nikah vardı, gün bitti öyle. Bugün de bebek mevlüdüne gittik oradan düğüne. Düğünün sonuna yetiştik Az önce geldim eve. Yorgun ve uykusuzum.

gunesim teşekkürler...

Kızlar haber geldi. 5 yumurtam döllenmiş çok şükür. İnşaallah sağlıkla gelişmeye devam ederler.

İncicim çok sevindim. Allah hayırlısı ile kucağına almayı nasip etsin.

Darısı benim başıma.

Bu arada lagrima doğrumuş kızlar.

Yani mesaj atmış bugün gördüm.

27 si sabahı doğum olacakmış muhtemelen doğurmuştur.

Selam kızlar

Cuma başkentte toplantıya katıldım. Akşam 10 da ancak evdeydim.

Haftasonu malum giremiyorum. Bugünde iş başı yaptım.

Sizde ne var ne yok

günaydın kızlar...

gunesim teşekkürler...

Kızlar haber geldi. 5 yumurtam döllenmiş çok şükür. İnşaallah sağlıkla gelişmeye devam ederler.

süperr hadı bakalım hyrlısıı

benm oglan herzmnkı gıbı hasta yıne bogazlrı ve oksurugu var kultur alıncak ama ıhmal ettıkkk
umarım dıger yavrucaklr ıyıdırrr

cnm aslında burlrdayım ama buraya gıryrm kımse olmuyor yazmdn cıkyrm bendeeee

selam kızlar.

arkadasım gleıcekmıs hazırlık yapıyorum

masal oyunları anlıyor artık daha cok ılgı ıstıyor zıllı :)

gunesım gıtme bı yere olsun sne yaz yıne de :)

lagrımaı nsallahk olay atlatır bu zor gunlerını ,sagşlıkla buyur ınsalalh kuzucuklar

tamamm cnm yazarm masallah masal kuzyaaa
benmkıdee 2 yas olcak iştee baya baya etrfnda cocuklrlaa paylaşmlı oynamya basladıı laf soz dınledgndede cok mutlu oluyorumm gor bak ne ler yasıcazz dahaaa

slm kızlar nasılsınız?biz haftaya hasta başladık çağan yine ateşli geceyi öyle geçirdik şimdide uyumamak için direniyo babası gittiği için arkasından bi ton gözyaşı döktü .
ayşegülcüm kolay gelsin canım ne güzel arkadasın geliyormuş güzel vakit geçirirsiniz ne güzel masal hanım anlar artık kocaman oldu maşallah annesi herşeyi anlıyor artık
güneşim tam oyun zamanalrı şimdi çağanda hep dışarda olmak istiyo bu sene işim çok zor benim eve girmek istemiyor
bgacım yoğun geçmiş toplantın nasıldı canım?
hülyacım sen nasılsın canım?varmı güzel gelişmeler?

Kızlar selam, yazıp hemen çıkacağım. Hastaneden haber geldi. Genetik sonucumuz 5 gibi çıkacakmış, her ihtimale karşı çağırdılar hastaneye. Sonuç olumlu olursa transferim olacak Allah'ın izniyle. Dualarınızı bekliyorum...

canım benim hadi hayırlısı canım dualarımız seninle gelişmleri yaz mutlaka

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…