2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

Canım benim Allah razı olsun. Sabah hızlı kalp atışlarımla elim titreyerek arayacağım hastaneyi kesin :18:
Sağolasın nissamım :KK16:

Allah senden de razi olsun canim..Yarin Cuma hayirli gun ve insallah o guzel haberleri alacaksin:KK16::KK16:

Canim yaaa icim suan kipir kipir oldu gozyaslarim dolduu:KK16::KK16:

Ilk adimi attin canim,Rabbim bundan sonrasini da guzel ve hayirli eylesin ins.....:KK16:

Allah senden de razi olsun canim..Yarin Cuma hayirli gun ve insallah o guzel haberleri alacaksin:KK16::KK16:

Canim yaaa icim suan kipir kipir oldu gozyaslarim dolduu:KK16::KK16:

Ilk adimi attin canim,Rabbim bundan sonrasini da guzel ve hayirli eylesin ins.....:KK16:

Amin inşaallah...
Sen ne yapıyorsun? Keyfin nasıl? Ecem nasıl? :KK16:

Amin inşaallah...
Sen ne yapıyorsun? Keyfin nasıl? Ecem nasıl? :KK16:

Ecem iyi cok sukur,dun doktorda terminimiz vardi yine 2 bacagindan asi yapildi kizima..Agrisi oluyor inlemesini bir goreceksin...

Doktor bana ve esimede yapti tek koldan,bize yaptigi asida bocek sokmalarina karsi,kan emicilere karsiymis...

halada agriyor kolum vallaaa:KK1:Igeneden korkarimda birazzz:KK53:

Ecem iyi cok sukur,dun doktorda terminimiz vardi yine 2 bacagindan asi yapildi kizima..Agrisi oluyor inlemesini bir goreceksin...

Doktor bana ve esimede yapti tek koldan,bize yaptigi asida bocek sokmalarina karsi,kan emicilere karsiymis...

halada agriyor kolum vallaaa:KK1:Igeneden korkarimda birazzz:KK53:

Oy kıyamam. Bebeklerin bu aşı işi çok zor ama ne yapalım sağlıkları için. Size de geçmiş olsun canım.

Oy kıyamam. Bebeklerin bu aşı işi çok zor ama ne yapalım sağlıkları için. Size de geçmiş olsun canım.

oyle hersey sagliklari icin...

tsk.ederim canim...

teyzesi hanimefendi muzige alismis olmadan uyumuyor,gece yarisi bile pc devamli acik sarkilarla uyuyor...

devamli onunla konusulmasini istiyor,kendini yalniz hissettigi an nasil kendini paraliyor gormelisin...:emir_bebek:

artik kendi etrafinda donmeye basladi yaa,gece isin yok devamli kalk hanimefendiyi duzeltiver,yonunu degistir..:emir_bebek:

oyle hersey sagliklari icin...

tsk.ederim canim...

teyzesi hanimefendi muzige alismis olmadan uyumuyor,gece yarisi bile pc devamli acik sarkilarla uyuyor...

devamli onunla konusulmasini istiyor,kendini yalniz hissettigi an nasil kendini paraliyor gormelisin...:emir_bebek:

artik kendi etrafinda donmeye basladi yaa,gece isin yok devamli kalk hanimefendiyi duzeltiver,yonunu degistir..:emir_bebek:

Oy yerim onu ben :KK16: Eee artık anlıyor annesi, ilgilenilsin istiyor :emir_bebek:

:KK1:

Canım bana müsaade. Uzanacağım az. Ağrım oluyor hafif hafif. Çok öpüyorum seni ve minik kızını. İyi geceler tatlım.

musade senin canim,sen uyu dinlen yarin guzel haberlerini bekliyoruz...

bizde seni oipuyoruz canim:KK16::KK16:

dikkat et kendine,iyi geceler canim:KK16:

GUNADYIN KIZLARRR nasılsınızzz...

bayadır gelemıyordumm...

bi bakınayım deıdm uamrm herksler ıyıdrr ıncı cnm cok sevndm guzl haber vermssn hadı bakalım hayrlısı olsun inşşş:KK49:

gunesim teşekkürler...

Kızlar haber geldi. 5 yumurtam döllenmiş çok şükür. İnşaallah sağlıkla gelişmeye devam ederler.

günaydın kızlarr nasılsınız?ben iyiyim çok şükür eşim gitti geldi istanbuldan kavuştuk sonunda şimdi cumaya gitti gelince pikniğe gitmeyi düüşünüyoruz bakalım ama hava bugün bi açıyobi kapatıyoo..
hülyacım hadi gözün aydın canım çok sevindim çok mutlu oldum inş sonu daha güzel olur canım benim gelişmeleri mutlaka yaz aklım hep sende..
nissamcım canım benim sende iyiymişsin küçük hanım hep ilgi istiyormuş gelsinde oğlumla ben sevelim konusalım onunla çok tatlı zamanları benim yerime koklayarak öp onu .
güneşim,sibelcim hoşgeldiniz canlarım bizler iyiyiz çok şükür haberler sizde çocuklar nasıl?
bgacım sen nerelerdesin canım ?
ayşegülcüm sen nasılsın?masal nasıl?

GUNADYIN KIZLARRR nasılsınızzz...

bayadır gelemıyordumm...

bi bakınayım deıdm uamrm herksler ıyıdrr ıncı cnm cok sevndm guzl haber vermssn hadı bakalım hayrlısı olsun inşşş:KK49:

selam canım nerelerdesın yoksun ne zamandır

gunesim teşekkürler...

Kızlar haber geldi. 5 yumurtam döllenmiş çok şükür. İnşaallah sağlıkla gelişmeye devam ederler.

cok sevındım..sımdı sırada ne var hulyam..5iz olur mu :)

günaydın kızlarr nasılsınız?ben iyiyim çok şükür eşim gitti geldi istanbuldan kavuştuk sonunda şimdi cumaya gitti gelince pikniğe gitmeyi düüşünüyoruz bakalım ama hava bugün bi açıyobi kapatıyoo..
hülyacım hadi gözün aydın canım çok sevindim çok mutlu oldum inş sonu daha güzel olur canım benim gelişmeleri mutlaka yaz aklım hep sende..
nissamcım canım benim sende iyiymişsin küçük hanım hep ilgi istiyormuş gelsinde oğlumla ben sevelim konusalım onunla çok tatlı zamanları benim yerime koklayarak öp onu .
güneşim,sibelcim hoşgeldiniz canlarım bizler iyiyiz çok şükür haberler sizde çocuklar nasıl?

ben ıyıyım canım ıste masal da ıyı uyudu gırdım hemen
bızdebı yerlere gıdelım dedık ama esımın bızı goturmeye pek nıyetı yok free takılmak ısıtoyr beyefendı..
dunde oyle oldu ..

nıssan sen nasılsın ..bızım kızda ılgı ıstıyor hep ya alıstı bı de ..zor valal cocuk buyutmek

ayyy canim yaa hadi hayirlisi bakalim...

ins.guzel haberlerini aliriz canim...

hosgeldin canim..iyiyiz canim tsk.ederiz..

sen nasilsin,nasil gidiyor.

ilayda nasil:KK16:

sağol canım benim bizde iyiyiz sen ve küçük hanım nasılsınız

canım biz iyiyiz sen nasılsın çağan nasıl oldu hasta oluyordu çok kuzu

X