2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

Hoşgeldin Hülya,

Hayırlısı ise bu defa olur inşallah dualarım seninle.

Not: Birazcık ta kıskandım. İnşallah Allah'ın izinyle sende hamile kalırsan ben tek kalıyorum.:26::26:

Amin canım inşaallah. Öyle deme. Sizlerin yerinizde olmayı o kadar çok isterdim ki... Allah'ın izniyle sen de kısa zamanda yavruna kavuşacaksın.

Yok canım kırılmadım, tabi ki biliyorum öyle demek istemediğini. Maddi manevi çok zor bir süreçten geçiyorum, bu kez de ellerim boş kalırsa ne yaparım bilmiyorum :KK50:

Eminimki zorlukları vardır. Ama ben olacağının hayalini kurarak yazdım ama şimdi kötü oldum.

Elbette üzülürsün kolay değil heyecanla sabırsızlıkla bekliyorsun.
Olabilir İnci bu defa da olmayabilir. Hayırlısı diyeceksin ve yoluna devam edecksin daha zamanı değilmiş diyeceksin. Sen güçlü birisin.

Ama daha öncede dediğim gibi sen 20 yıllık evli defalarca kez denemiş te olmamış biri değilsin yolun çok ama çok başındasın ve çok inançlı birisin üstesinden geleceğine inancın sayesinde çok inanıyorum.

Eminimki zorlukları vardır. Ama ben olacağının hayalini kurarak yazdım ama şimdi kötü oldum.

Elbette üzülürsün kolay değil heyecanla sabırsızlıkla bekliyorsun.
Olabilir İnci bu defa da olmayabilir. Hayırlısı diyeceksin ve yoluna devam edecksin daha zamanı değilmiş diyeceksin. Sen güçlü birisin.

Ama daha öncede dediğim gibi sen 20 yıllık evli defalarca kez denemiş te olmamış biri değilsin yolun çok ama çok başındasın ve çok inançlı birisin üstesinden geleceğine inancın sayesinde çok inanıyorum.

Haklısın canım. Nasibimde ne varsa onu yaşayacağım. Bazen kendime kızıyorum doğal yoldan çocuk sahibi olabilecekken tüp denediğim için. Çocuğumun geleceğini düşünüyorum ya hasta olursa ben ve eşim göçüp gittikten sonra kim sahip çıkar. Zor işler gerçekten. Bazen boğulacak gibi oluyorum ama sonra kendime geliyorum. Rabbime sığınıyorum. O, en iyisini en hayırlısını bilir.

Haklısın canım. Nasibimde ne varsa onu yaşayacağım. Bazen kendime kızıyorum doğal yoldan çocuk sahibi olabilecekken tüp denediğim için. Çocuğumun geleceğini düşünüyorum ya hasta olursa ben ve eşim göçüp gittikten sonra kim sahip çıkar. Zor işler gerçekten. Bazen boğulacak gibi oluyorum ama sonra kendime geliyorum. Rabbime sığınıyorum. O, en iyisini en hayırlısını bilir.

Bence doğru olanı yapaıyorsun.

Hayatta hiç birimizin , doğacak çocuklarımızında maalsef hasta olmayacağının garantisi yok.

Ama riske atmaktan bunu denemek daha iyi. Doğru düşünüyorsun bence doğru olanı da yapıyorsun. Aynı korkuları görümcemde yaşıyor.

Bak kendin demişsin "Rabbime sığınıyorum. O, en iyisini en hayırlısını bilir" bu defada olmassa bu şekilde teselli bul.

Bende öyle teselli buluyorum yaşadığım olumsuzluklarda.

Bence doğru olanı yapaıyorsun.

Hayatta hiç birimizin , doğacak çocuklarımızında maalsef hasta olmayacağının garantisi yok.

Ama riske atmaktan bunu denemek daha iyi. Doğru düşünüyorsun bence doğru olanı da yapıyorsun. Aynı korkuları görümcemde yaşıyor.

Bak kendin demişsin "Rabbime sığınıyorum. O, en iyisini en hayırlısını bilir" bu defada olmassa bu şekilde teselli bul.

Bende öyle teselli buluyorum yaşadığım olumsuzluklarda.

İnanç insanı ayakta tutuyor. Ben elimden geleni yapayım bundan sonra herşey Allah'ın takdiri. İçini kararttım akşam akşam, hakkını helal et :)
Sen ne yapıyorsun? Tatile az kalmış :) Bir yerlere gidecek misiniz?

İnanç insanı ayakta tutuyor. Ben elimden geleni yapayım bundan sonra herşey Allah'ın takdiri. İçini kararttım akşam akşam, hakkını helal et :)
Sen ne yapıyorsun? Tatile az kalmış :) Bir yerlere gidecek misiniz?

İçimi karartmadın. Öyle düşünürsen üzülürüm.

Asıl ben seni kırdım diye üzüldüm.

Helal olsun. BUrdaki bütün arkaaşlarıma hakkımı helal ediyorum.

Ben çalışıyorum. Biriken işlerimi toparlıyorum. Önceki yoğunluğa göre daha iyiyim. Ama yoğunum hala.

Evet mayıs ortasında 10 gün şzne ayrlıyorum. Antalya'ya gideceğiz inşallah. Bir aksilik çıkmassa.

Rezervasyonu yaptırdık bile.

İçimi karartmadın. Öyle düşünürsen üzülürüm.

Asıl ben seni kırdım diye üzüldüm.

Helal olsun. BUrdaki bütün arkaaşlarıma hakkımı helal ediyorum.

Ben çalışıyorum. Biriken işlerimi toparlıyorum. Önceki yoğunluğa göre daha iyiyim. Ama yoğunum hala.

Evet mayıs ortasında 10 gün şzne ayrlıyorum. Antalya'ya gideceğiz inşallah. Bir aksilik çıkmassa.

Rezervasyonu yaptırdık bile.

Yok canım kırılmadım :KK31: Süper :) Güzelce dinlenirsin, enerji depolarsın. Balayı gibi bir tatil olur umarım :)

Kimseler yok mu?
Ben bugün ilk operasyonumu atlattım çok şükür. Yavrularımın genetik kodları oluşuyor şu anda, o kadar heyecanlıyım ki... Yarın güzel haberi alabilmeyi umut ediyorum...

kızlar merhabalar naıslsınız sizden çok geri kaldım özledim sizleri önemli birşey varsa yazın lütfen öpüyorum sizleri çok geçmişe bakmaya çalışcam:KK43:

Merhaba kızlar,
Yarın toplanacak yumurtalarım. Dualarınızı bekliyorum...

canım hayırlısı olsun bu sefer kucağına alcan inşallah yavrunu
bga yok bir haftadır.
Sibel de yok uzun zamandır...
nissam ce dedi gitti :)
Sumak Antalya'ya doyamadı :)
lagrima doğum yaptı mı acaba? Keşke gelip yazabilse...
canım aklına geldiğim için sağol ama pc de pek vakit geçiremiyorum bu ara.azcık geçmişe baktım görünürde hepiniz iyisnz sanırım önemli birşey yok çok ileriyi okuyamadım çünkü

Son düzenleme:
Kimseler yok mu?
Ben bugün ilk operasyonumu atlattım çok şükür. Yavrularımın genetik kodları oluşuyor şu anda, o kadar heyecanlıyım ki... Yarın güzel haberi alabilmeyi umut ediyorum...

gecmısı okumadım bende..

hadı bakalım ıncımm guzel haberlerını ve rbıze yurekten dua edıyorummmm

Kimseler yok mu?

ayyy canim yaa hadi hayirlisi bakalim...

ins.guzel haberlerini aliriz canim...

kızlar merhabalar naıslsınız sizden çok geri kaldım özledim sizleri önemli birşey varsa yazın lütfen öpüyorum sizleri çok geçmişe bakmaya çalışcam:KK43:

hosgeldin canim..iyiyiz canim tsk.ederiz..

sen nasilsin,nasil gidiyor.

ilayda nasil:KK16:

Selam canım :KK3:
Uyku tutmayacak beni bu gece :KK1: Sen nasılsın?

canim msj okuduktan sonra cok daha iyi oldum...
ben bu kadar heyecanlandigima gore seni dusunemiyorum bile....
ayy biran once sabah olsa dimiii

inanirmisin canim her yataga basimi koydugumda nedense sen aklimdan gecyiorsun..bu aralar cok oluyor..
bilmiyorum nedendir hatta sana soyleyecektim ama bir turlu zamanim olmuyora girip soylemeye..

canim msj okuduktan sonra cok daha iyi oldum...
ben bu kadar heyecanlandigima gore seni dusunemiyorum bile....
ayy biran once sabah olsa dimiii

inanirmisin canim her yataga basimi koydugumda nedense sen aklimdan gecyiorsun..bu aralar cok oluyor..
bilmiyorum nedendir hatta sana soyleyecektim ama bir turlu zamanim olmuyora girip soylemeye..

Canım benim Allah razı olsun. Sabah hızlı kalp atışlarımla elim titreyerek arayacağım hastaneyi kesin :18:
Sağolasın nissamım :KK16:

X