2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

slm hanımlarr nasılsınız?ben çok hastayım boğazlarım çok acıyo çağan daha iyi biraz burnu akıyo evdeyiz herşey aynı bizde sizlerde ne var ne yok?

Deryacım geçmiş olsun. Nasıl oldun?

sağol hülyacım dün akşam çok hastalandım bi üşüme geldi yattım sabaha boğazlarım iyice şişmiş ve çok halsizdim sesimde çok kalınlaşmıştı arkadasım sağolsun eşiyle beraber aferin ve pastil getirmiş şimdi daha iyiyim ama boğazlarım ağrıyo yinee..
sen nasılsın canım?

sağol hülyacım dün akşam çok hastalandım bi üşüme geldi yattım sabaha boğazlarım iyice şişmiş ve çok halsizdim sesimde çok kalınlaşmıştı arkadasım sağolsun eşiyle beraber aferin ve pastil getirmiş şimdi daha iyiyim ama boğazlarım ağrıyo yinee..
sen nasılsın canım?

Dikkat et kendine canım. Bol ılık sıvı şeyler tüket, boğazını yumuşatır. İyiyim şükür.

selam uzun bı aradan sonra :)
bız geldık artık evımıze ama anneanneden ve deden ayrılmak cok zor oldu..eve gelene kadar agladık neredeyse ..
cok ıyı oldu ama kızım tam bı sebek oldu .resmen onları arıyor oyle kı hergun bız bır yere gıttık aksam da konu komsu masalı sevmeye geldı oyle hoppidi arıyor hala..
bır an once alısır ınsallah ..
ne var ne yok bılmıyorum ama hep keske uzaga gleın gelmeseydım dıyıp duruyorum 3,5 senedır ne zaman gececek bu ..hele kı aılesı yanınd aolan arkadaslarımın rahatlıgını orada gorunce ..

oyle ıste sız nasılsınız gecmıs okudum hızlıca

derfat cok gecmıs olsun ya oglan bı turlu ıyılesemedı yazın yavruma

ıncı tedavın hayırlı olsun ne asamadasın sımdı yumurtalar nasılmıs

bga hala yogunmusun lagrıma dogum yaptı mı

nıssam kızın buyumustur :)

ve mavera bı gıttın tam gıttın geldıgıne sevındım :)

ben glırken grp oldum ya boyle olacagımı ıblsem bı hafta daha gelmezdım en azındna annem bkaardı orada

oyle ıste..

ozledım sızı ..

bız geldık artık evımıze ama anneanneden ve deden ayrılmak cok zor oldu..eve gelene kadar agladık neredeyse ..
cok ıyı oldu ama kızım tam bı sebek oldu .resmen onları arıyor oyle kı hergun bız bır yere gıttık aksam da konu komsu masalı sevmeye geldı oyle hoppidi arıyor hala..
ne var ne yok bılmıyorum ama hep keske uzaga gleın gelmeseydım dıyıp duruyorum 3,5 senedır ne zaman gececek bu ..hele kı aılesı yanınd aolan arkadaslarımın rahatlıgını orada gorunce ..

ben glırken grp oldum ya boyle olacagımı ıblsem bı hafta daha gelmezdım en azındna annem bkaardı orada

oyle ıste..

ozledım sızı ..

Canım hoşgeldin :KK16: Biz de seni çok özledik. Uzun kaldın bu sefer. Tam ısırmalık olmuştur Masal yavrum benim. Geçmiş olsun :KK43: Ayakta atlatırsın inşaallah. Çok kötü mü durum?
Sağol tatlım. Bugün 5.günüm. Haftaya çarşamba ya da perşembe toplama olur. Pazartesi kontrole gideceğim, o zaman belli olur. Sayı ilkindeki gibi az olacak ama umudumu kaybetmemeye çalışıyorum. Nasibimde varsa 1 tane ile bile olacak buna inanıyorum.

Canım hoşgeldin :KK16: Biz de seni çok özledik. Uzun kaldın bu sefer. Tam ısırmalık olmuştur Masal yavrum benim. Geçmiş olsun :KK43: Ayakta atlatırsın inşaallah. Çok kötü mü durum?
Sağol tatlım. Bugün 5.günüm. Haftaya çarşamba ya da perşembe toplama olur. Pazartesi kontrole gideceğim, o zaman belli olur. Sayı ilkindeki gibi az olacak ama umudumu kaybetmemeye çalışıyorum. Nasibimde varsa 1 tane ile bile olacak buna inanıyorum.

hosbulduk ,uzun kaldım cok ıyı geldı vala aslında bı hafta daha kalıp bır aya tamamlayacaktım ama kocamın rezıllıgıne dayanamadım..

ayakta gecırmeye calsıyorum ıste grıbı gecer ama bı kac gune

ınsllah guzel haberlerını alırız canım

masala bugun kasık maması verdım aglaya aglaya geberdı yavrum ya oysa sadece ıkı kasık verdım sımdı baygın dustu ıcını ceke ceke uyuyor

telde de annemle babam masala konustu resmen anlıyor once bı saga baktı bı sola aradı resmen ..sonra baktı yoklar telı dınledı basladı onlar masal annem yavrum dedıkce gulumsemeye ..

benı basladı bı aglama ..ü

sonra da boyle katıla katıla aglayınca o agladı ben agladım su an belım kopmus gozler kıpkırmızı haldeyım

orada hıc aglatmamasıtık ya burada bakamıyroum ben ona dıye agladım da agladım

keske uzaga gelmeseydım esımı sevıyorum ama keske gelmeseymısım ya

..bugun kardesımle esı de geldı sabah kahvaltısına..cok buyumus gorduler masalı..

onlara hazırlık yapacagım dıye de yordum kendımı..

daldan dala atlayarak yazdım ..erken yatmayı planlıyorum bakalım yatabılecek mıyım..

orada saat 9da veya 9.30da uyurdu masal bende 10 da uyurdum mıs gıbı :)

oyle ıste..

ozledım sızı ..
hoşgeldin sumakcım ne güzel iyi gelmiş ama ayrılmak eminim çok zor oluyordur ailenin yanında olma rahatlığı bende var kıymetini daha çok bilmek lazım siz böyle anlattıkça diye aklımdan geçiriyorum.masalda alışır canım orda kalabalık tabi güzel vakit geçirmiştir ama tekrar alışacaktır annesi..
çağan içinde çok sağol canım evet hastalıktan bi kurtulamadık yaz gelsede bi kurtulsak diye bekliyoruz bakalım..sanada geçmiş olsun canım dikkat etde masala geçmesinn

slm hanımlarr nasılsınız?ben çok hastayım boğazlarım çok acıyo çağan daha iyi biraz burnu akıyo evdeyiz herşey aynı bizde sizlerde ne var ne yok?

canim cok gecmis olsun,dikkat kendine...

caganin iyi olmasinada sevindim yazik yavruma yaa bir turlu iyilesemedi gitti...

bizlerde iyiyiz cok sukur,Ecem de iyi teyzesi...

kendinize dikkat edin canim...

oyle ıste..

ozledım sızı ..

canim hosgeldin,bu tatil sana cok iyi gelmistir.Masal da etrafini kalabalik gormeye ve annenlerin ilgileri cok hosuna gitmiski onlarin yoklugunu ariyor..

bebekler gercekten de oyle canim alistilarmi gozleri devamli onlari ariyor...

seni bu konuda ben cok iyi anliyorum,aileden uzak olmanin ne kadar zor oldugunu:KK50::KK50: ailenle gecirdigin her gunun onemini onlardaki sicakligi hic bir yerde bulamiyorsun..:KK50:

bosuna dememisler:Ana gibi Yar,Baba gibi diyar bulunmazmis....

hakkatende oyle....

bende senin gibi dusunuyorum keske bu kadar uzaga gelmeseydim en azindan ailemle aramda sehir uzakligi olsaydi diye dusunuyorum...

buyuk konusmama gerek ama ben kizimi uzaga vermeyi dusunmuyorum o zorlugu kendim yasadigim icin kiziminda yasamasini istemiyorum...:KK50:

hoşgeldin sumakcım ne güzel iyi gelmiş ama ayrılmak eminim çok zor oluyordur ailenin yanında olma rahatlığı bende var kıymetini daha çok bilmek lazım siz böyle anlattıkça diye aklımdan geçiriyorum.masalda alışır canım orda kalabalık tabi güzel vakit geçirmiştir ama tekrar alışacaktır annesi..
çağan içinde çok sağol canım evet hastalıktan bi kurtulamadık yaz gelsede bi kurtulsak diye bekliyoruz bakalım..sanada geçmiş olsun canım dikkat etde masala geçmesinn

tesekkur ederım canım ıyı geldı valla ıkımızede ama o rahatlıga alıstım sımdı burası zor gelıyor :)

canim cok gecmis olsun,dikkat kendine...

caganin iyi olmasinada sevindim yazik yavruma yaa bir turlu iyilesemedi gitti...

bizlerde iyiyiz cok sukur,Ecem de iyi teyzesi...

kendinize dikkat edin canim...

canim hosgeldin,bu tatil sana cok iyi gelmistir.Masal da etrafini kalabalik gormeye ve annenlerin ilgileri cok hosuna gitmiski onlarin yoklugunu ariyor..

bebekler gercekten de oyle canim alistilarmi gozleri devamli onlari ariyor...

seni bu konuda ben cok iyi anliyorum,aileden uzak olmanin ne kadar zor oldugunu:KK50::KK50: ailenle gecirdigin her gunun onemini onlardaki sicakligi hic bir yerde bulamiyorsun..:KK50:

bosuna dememisler:Ana gibi Yar,Baba gibi diyar bulunmazmis....

hakkatende oyle....

bende senin gibi dusunuyorum keske bu kadar uzaga gelmeseydim en azindan ailemle aramda sehir uzakligi olsaydi diye dusunuyorum...

buyuk konusmama gerek ama ben kizimi uzaga vermeyi dusunmuyorum o zorlugu kendim yasadigim icin kiziminda yasamasini istemiyorum...:KK50:

bende dıyorum okusun gelsın yok oyle uzak yere evlenmeye gıtmek dıye ...cok cektım hala cekıyorum gıtmesın yavrum

o gıtse bıle pesınden ben gıderım :)

kımse ugramamıs bugun ..bız cıktık dolastık bıraz bırazdan masala dolasacagım yıne uyanırsa :)

tesekkur ederım canım ıyı geldı valla ıkımızede ama o rahatlıga alıstım sımdı burası zor gelıyor :)

bende dıyorum okusun gelsın yok oyle uzak yere evlenmeye gıtmek dıye ...cok cektım hala cekıyorum gıtmesın yavrum

o gıtse bıle pesınden ben gıderım :)

kımse ugramamıs bugun ..bız cıktık dolastık bıraz bırazdan masala dolasacagım yıne uyanırsa :)
bende pek gelemedim canım yemek yap çağanla uğraş evi topla derken bu saat oldu şimdide çok yorgunum belim kopuyo resmen ağrıdan ..iyi yapmışsınız canım hava fena değildi bugün ama ben çıkmadım dışarı pek keyfimde yok zatenn..masalı çok öp benim için

kımse var mı :)

cıktık geldık agladı agladı bende cıkardım dısarı konustu fılan eve geldık ıyı oldu bıraz degısıklık oldu

yarında mısafılıge gıdecegız vakıt gecer oyle

gunler cabuk gecsın annem gelsın ıstıyorum bu arada te hazıranda gelıcek ama ben sımdıden gun sayıyorum :)

Günaydın kızlar

Ben geldim

Aşırı yoğunluğumu nihayet dün savdım. Hala işim çok ama sizinle iki lafın belini kırabilirima artık.

Kısmetse ayın 16sında da tatile gidiyorum.

Sizler nasılsınız?

Girip sürekli okuyorudu ama yazmaya vaktim olmadı okuyup okuyp kaçtım hep.

Sumakçım hoşgeldin. Öp kuzunu benim için.

Nissam sende öp ECem'i.

Deryacım nasılsın?

Çağan nasıl?

Hülyacım hadi hayırlısı hakkınızda hayırlısı ne ise o olsun.

kımse var mı :)

cıktık geldık agladı agladı bende cıkardım dısarı konustu fılan eve geldık ıyı oldu bıraz degısıklık oldu

yarında mısafılıge gıdecegız vakıt gecer oyle

gunler cabuk gecsın annem gelsın ıstıyorum bu arada te hazıranda gelıcek ama ben sımdıden gun sayıyorum :)

iyi yapmışsınız canım bugün misafirim gelecekti babamın ilk eşinden kızı ilk başta müsaitim dedim ama sonradan msj attım ya hiç çekemem vallahi çok halsizim..belki çağanıı dışarı çıkartırım bende hava çok güzel ..
canım ya kıyamam sayma günleri sayarsan geçmek bilmez .

Günaydın kızlar

Ben geldim

Aşırı yoğunluğumu nihayet dün savdım. Hala işim çok ama sizinle iki lafın belini kırabilirima artık.

Kısmetse ayın 16sında da tatile gidiyorum.

Sizler nasılsınız?

Girip sürekli okuyorudu ama yazmaya vaktim olmadı okuyup okuyp kaçtım hep.

Sumakçım hoşgeldin. Öp kuzunu benim için.

Nissam sende öp ECem'i.

Deryacım nasılsın?

Çağan nasıl?

Hülyacım hadi hayırlısı hakkınızda hayırlısı ne ise o olsun.
hoşgeldin kaçak özlettin kendini bu aralar topik çok sessizdii.neyseki işlerin hafiflemiş tekrardan hoşgeldin canım.ooo tatil planları filan süper vallahi darısı bizlere olsun ..
ben iyi diyelim iyi olayım canım midem bu aralar çok kötü yine boğaz ağrısıda vardıı öyle geçinip gidiyoruz.çağan beni delirtmekle meşgul uyumadı bugün öğlen uykusuna yatıramadım ne yaptıysam nafile uyuttum götürdüm odasına o kapıyı açtı geldi o değil akşama doğru sersemleyecek uyku düzeni bozulacak olan bana olacak....sen nasılsın canım?

hoşgeldin kaçak özlettin kendini bu aralar topik çok sessizdii.neyseki işlerin hafiflemiş tekrardan hoşgeldin canım.ooo tatil planları filan süper vallahi darısı bizlere olsun ..
ben iyi diyelim iyi olayım canım midem bu aralar çok kötü yine boğaz ağrısıda vardıı öyle geçinip gidiyoruz.çağan beni delirtmekle meşgul uyumadı bugün öğlen uykusuna yatıramadım ne yaptıysam nafile uyuttum götürdüm odasına o kapıyı açtı geldi o değil akşama doğru sersemleyecek uyku düzeni bozulacak olan bana olacak....sen nasılsın canım?

Ben iim

İnşallah sizde gidersiniz tatile senin de çok ihtiyacın var zaten.

Stres midene vuruyor. Takma bu kadar herşeyi.

Ben iim

İnşallah sizde gidersiniz tatile senin de çok ihtiyacın var zaten.

Stres midene vuruyor. Takma bu kadar herşeyi.

inş canım inş..
evet stres fazlasıyla mideme vuruyo ve bi kaç gündür fazlasıyla çekiyorum zatenn elimde değilki canım takmamak işte ..
slm kızlarr kimse yok bakıyorumda bende akşam üstü çağanı aldım biraz dışarı çocuklarla oynaması için çıkardım ama çok şımardı bide öğlen uykusuna yatmayınca çok huysuzlandı eve zor getirdim sütünü içti yattığı yere uyuyakalmış inş gece kalkmaz..yarın gece eşim istanbula gidecek ertesi gecede dönecek bende evde tek kalmamak için yarın anneme gideceğim eşim gelene kadar ordayım cumada eşim izinli pikniğe gideceğiz bi kaç gün gelemem kib hepinizi öpüyorum

inş canım inş..
evet stres fazlasıyla mideme vuruyo ve bi kaç gündür fazlasıyla çekiyorum zatenn elimde değilki canım takmamak işte ..
slm kızlarr kimse yok bakıyorumda bende akşam üstü çağanı aldım biraz dışarı çocuklarla oynaması için çıkardım ama çok şımardı bide öğlen uykusuna yatmayınca çok huysuzlandı eve zor getirdim sütünü içti yattığı yere uyuyakalmış inş gece kalkmaz..yarın gece eşim istanbula gidecek ertesi gecede dönecek bende evde tek kalmamak için yarın anneme gideceğim eşim gelene kadar ordayım cumada eşim izinli pikniğe gideceğiz bi kaç gün gelemem kib hepinizi öpüyorum

Derya

Benim yoğunluk bitti dedimya biriken işleri toplamaktan gene kafayı kaldıamıyorum.:KK1::KK1:

Git biraz eğlen kafayı dağıt bakalım.

Merhaba kızlar,
Yarın toplanacak yumurtalarım. Dualarınızı bekliyorum...

Hoşgeldin Hülya,

Hayırlısı ise bu defa olur inşallah dualarım seninle.

Not: Birazcık ta kıskandım. İnşallah Allah'ın izinyle sende hamile kalırsan ben tek kalıyorum.:26::26:

X