2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

rabbim kismet ederse ben gelecegim ins...

6.ayda gelmeyi dusunuyordum ama erkek kardesimin dugunu de araya girdi 8.ayin sonlarina dogru ins.bir kerede gelecegim..

2 defa git gel insani cok yoruyor...

Hayırlı olsun güzelim. Ecem çok tatlı olur o zamanlar. Büyümüş de dayısının düğününe gidermiş :)

Hayırlı olsun güzelim. Ecem çok tatlı olur o zamanlar. Büyümüş de dayısının düğününe gidermiş :)

tsk.ederim canim...evet o zamanlar bende daha rahat ederim...

birde o zamana kadar kendi duzenimizi de oturtmak istiyorum ev bulup yerlesim oyle giiyim diyorum...

Evet kafan da rahat olur. Nasıl gidiyor aramalar? Var mı uygun evler?

evet cok ihtiyacim var,cok bunaldim cunku...

hakkaten kiralar cok pahali.birde onun yan giderleri de ustune eklenince.

evet bir yerden haber bekliyoruz ins.olur...olmasinida cok istiyorum,cok begendim orayi...hayirlisi artik...

burdaki sitem o kadar farkliki,kiraci cikmadan 3 ay oncesinde cikis vermesi gerekiyor evden cikicaz diye...o sure icerisinde kiraci bulunacak ve kiraci olmak isteyen kiside 3 ay bekleyecek tasinmak icin...

Son düzenleme:

Hadi hayırlısı canım. Yurt dışında tüm sistemler çok ilginç :) Rabbim gönlüne göre versin inşaallah...

selam kızlar nasılsınız bakalım.....
beni unutmadınız inşallah:18:
sumak inci tanem nasıl gidiyor hayat ben bi gittim pir gittim gelir gelmezde hemen size yazdım....
hepinizi çok özledim umarım iyisinizdir

selam kızlar nasılsınız bakalım.....
beni unutmadınız inşallah:18:
sumak inci tanem nasıl gidiyor hayat ben bi gittim pir gittim gelir gelmezde hemen size yazdım....
hepinizi çok özledim umarım iyisinizdir

Hoşgeldin kaçak :) Evet bir gittin pir gittin... Nerelerdesin?

Hoşgeldin kaçak :) Evet bir gittin pir gittin... Nerelerdesin?

hoşbulduk bi tanem :) sorma yaaa en son taşınmıştım hatırlarsan sonrasında talihsizlikler bırakmadı peşimi annem rahatsızlandı dedem hastalandı bi ayağım sürekli memlekette oldu ... kaç aydır türk hava yolları sayemde iyice zenginleşti :) sen nasılsın neler yapıyosun sumak nasıl bebeğide doğmuştur şimdi onun:)

Çok geçmiş olsun. Şimdi iyilerdir inşaallah. Taşınacağını biliyordum, dedim herhalde net bağlatamadı evine. Ben iyiyim şükür. En son ne zaman konuşmuştuk bilmiyorum ama sanırım o dönem çalışıyordum, bir kaç aydır evdeyim. İstirahate çekildim :) Evet Sumak doğurdu, 5 ayı doldurdu bile :) Fıstık gibi bir kuzusu oldu :) Senin oğlan da büyümüştür bayağı.

şimdi daha iyiler çok şükür..
evet o telaşemde net bağlatamadım....
olsun arada istirahatta lazım kızz:)
maşallah sumak 5 ayı bitirmiş bile inşallah kuzusuda iyidir....
benim oğlumda 2.5 yaşını doldurdu bıcır bıcır konuşmaya başladı şimdide tuvalet eğitimine başladık onunla savaşıyoruz oda bittimi keyfime diyecek yok...
hala avcılardamı oturuyosun

Sevindim canım. Oy bir görsen çok tatlı çok güzel bir bebek Senin bıdık da tam ısırmalık olmuştur :) Nasıl gidiyor eğitim :) Evet canım Avcılar'dayım. Sen göl falan diyordun bana, ne taraftasın?

maşallah ona :) evet tam ısırmalık aşamada:)
eğitimi ne sen sor ne de ben söylim en zoruda buymuş galiba:)
bende deniz köşklerde oturuyorum ....
neyse canım ben kaçim sonra yine uğrarım inşallah.... kendine çok iyi bak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…