2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

kim yazdıysa çok doğru yazmış canım..evet canım konuscak çok şey var ama susuyoruz iştee ve bazen susmak en iyisi

Hafta sonu pek giremiyorum canım. Hafta içi de boş kaldığımda damlıyorum buraya
Sinirlerin yatıştı mı biraz?

Son düzenleme:
Hafta sonu pek giremiyorum canım. Hafta içi de boş kaldığımda damlıyorum buraya
Sinirlerin yatıştı mı biraz?

Sakinleştim ama işte..

Eşimle de sorun yok ama anlıyorsun beni değil mi?

Eşime karşı kalbim kırık.

Ondan zaten çok bıktım İnci çok.

Hayatıma sokmadığım halde bu kadar hayatımda olmasınan çok sıkıldım.

Son düzenleme:
Canım benim anlıyorum. Yapman gereken şey kendini geri planda tutmak. Eşimizin annesi, babası, kardeşleri vs. hakkında kötü bir şey söyledik mi dönüp dolaşıp ucu bize dokunuyor. Bunu yapmamamız lazım.

Bende diyorumki zaten geri planda kalıyorum zaten kötü birşey de söylemiyorum. Ama zoruma gidiyor borcunu eşimin kafasına kakması ya nasıl alınmıyor eşim bilmiyorum yada bana belli etmiyor ama sürekli söylüyor ya zaten üstüne yatmıcam senin 3 kuruşunda gözüm yok. Ben sen değilim. Herkesten birşey isteyeyim birşey bekleyeyim böyle gidip ağız dolusu kusasım var. Ama görmüyorum sırf kendimi kontroledemem diye görüşmüyorum. Artık anla be kadın. sende aynılarını yaşamadın mı görümcenden neden aynısı yapıyorsun. NEden sünya senin etrafında dönsün sitiyorsun.

Eşim güya benim uslübuma takmış. Offf bilmiyorum İnci evlilik zor zanaat.

İnsanın sevmediği ot bunrunun dibinde bitermiş Şekil A görümcem

Canım kimileri böyle işte. İnsan 7sinde neyse 70inde de odur maalesef. Böyle gelmiş böyle gider. Sen sinirlerini bozmakla kalırsın. Sinirlenmekte haklısın ama bir yerde dur demek lazım. Yarın öbür gün çocuğun oldu mu daha çok bir araya gelmek durumunda kalacaksınız. Kendin için eşin için evliliğin için sinirlerini yıpratmamalısın.

Bizim eşimle bireysel hiç gerginliklerimiz olmadı. Hep bu aileler yüzünden zaten.

Ben hiç politik olamadım hep en son söyleyeceğimi hayatım boyunca ilk önce söyledim.

Ama görümceme de kaynanamda onlrdan ahh almamak için hiçrbirşey demedim. Uzak durmayı tercih ettim. İçime attım.

Ama söyleme uslubum nedir artık bilmiyorum anlamıyorum çünkü eşim buna kızıyor.

NAsıl bir ses tonu tavır taknıyorsam ona kızıyor. Böyle konuş canımı al diyor ama öbürtürlüsü nasıl oluyor bilmiyorum.

ee zaten içime ata ata artık demekki tüksinç bir ifadeyle mi cvap veiyorum nedir bilmiyorumki. geriliyoruz.

Neyse sen anlat.

İş durumunda var mı bir gelişme?

Aileler nedeniyle çok tartışılıyor emin ol :) Sinirlendik mi gözümüz bir şeyi görmüyor onun için saydırıyoruz da saydırıyoruz :) Bu da erkekleri çileden çıkarıyor. En güzeli sakin sakin konuşmak araya tatlı sözcükler serpiştirmek

Yok canım artık oluruna bıraktım. Zaten bu ay tedaviye başlıyoruz nasipse. Ondan sonrası Allah kerim.

Sen de anlatınca istisna olmadığımı anlıyorum. Yoksa zannediyorum ki bir tek benim hanemde var.

Bir tek ben yaşıyorum sanıyorum.

Hayırlısı olsun İnci. Şimdi sen hamile kalırsın bir sürü iş içinde ararlar hep öyle olur ya.

Yok canım her evde oluyor az ya da çok illaki oluyor. Ay hayırlısıyla sağlıkla bir hamile kalsam işi mişi gözüm görmez Bu da olumsuz olacak diye içim içimi yiyor

İnşallah.

İyi düşün iyi olsun sıkma canını.

Hamile olursan çalışmayacak mısın?

Tek maaş yeterse bencede en güzeli.

İnşaallah... Çalışırım tabi iş olursa ama hamile bir kadına iş veren pek bulunmaz diye düşünüyorum yine de nasip. 5 ay olmuş işten ayrılalı. Sıkılmadım desem yalan olur. Şu an çevirilerle bir şekilde oyalanıyorum ama bazen evde olmak zor geliyor yine de şükür tabi. Çalışma dönemimi düşündüğümde sıkıntım geçiyor :)

Canım kalkmam lazım. Kendine iyi bak. Canını da üzme. Hiçbir şey senin sağlığından mutluluğundan önemli değil

Yok o gazete yorucu sadece senin için değil özellikle bayan için.

Sana benimki gibi bir iş lazım.

İnşallah da karşına çıkar İnci

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…