2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

hülyacım günaydın canım nasılsın?
bgacım hülyanın dediklerine katılıyorum canımmm bendee

Günaydın güzelim. İyiyim şükür. Sen nasılsın? Bitti mi temizlik?

bende iyiyim canım çok şükürr
yok canım ya nerde alışkın değilim ya bu kadar yüklenmeye hamlaşım heryerim ağrıyo cumartesi günü mutfak komple bitti sayılır bi dolapların içi kaldı akşamınada koltukları sildim pazar günüde salon hariç bütün camları sildim perdelerini yıkadım taktım bide üstüne yemek yaptım çağana baktım derken haşatım çıkmış hala her yerim çok ağrıyo salon en zoru onuda perşembeye bıraktım biraz dinleneyim tek başıma ancak yapabiliyorum canım ama iyide oldu ya mecbur yapacaktım canım

Tek başına çok zor. Hele birden yüklenince ertesi günü yerinden kalkası gelmiyor insanın. Allah kolaylık versin.

Tek başına çok zor. Hele birden yüklenince ertesi günü yerinden kalkası gelmiyor insanın. Allah kolaylık versin.

amin canım annem yardım ederim yapma diyor ama oda hiç müsait olmuyor bende derya iş başa düştü hadi bakalım sıva kolları dedim ama diyorum ya ölü gibiyim vallahi

hülyacım günaydın canım nasılsın?
bgacım hülyanın dediklerine katılıyorum canımmm bendee

Haklısınız kızlar ama napiim sinek küçüktür mide bulandırır.

Hayatımda en sevmediğim insan tipi burnumun dibinde.

ahh birde ben bahar temizliğini yapabilsem

Haklısınız kızlar ama napiim sinek küçüktür mide bulandırır.

Hayatımda en sevmediğim insan tipi burnumun dibinde.

ahh birde ben bahar temizliğini yapabilsem

sende hakslın canım ama yapaacak bişey yok sanırım başlarsın canım acele etme bi başlayınca devamı geliyo zatenn bende öyle oldu

Ben bu ayın çıkmasını bekliyorum. Pek bir şey yok bir camlar silinecek onları da silemiyorum zaten bir yağmur yağıyor bir güneş açıyor, silinse batacak onun için beklemedeyim.

Ben bu ayın çıkmasını bekliyorum. Pek bir şey yok bir camlar silinecek onları da silemiyorum zaten bir yağmur yağıyor bir güneş açıyor, silinse batacak onun için beklemedeyim.

bende onu bile bile sildim canım kombi kapanınca perdeleri bidaha yıkarım bide o zaman silerim

Ben kombiyi 10 gün önce kapattım Zam gelince de açmadım bir daha

Tamam canım kolay gelsin. Sıkma canını. Dediğim gibi olan sana olur.

biz yakıyoruz hala canım mecbur çağan var kapatamıyoruz bizim burası elmadağa yakın olduğu için yakmadığım zaman ev çok soğuk oluyo kışın iki tanede ısıtı yaktık bi mutfakta bide oturma odasında sürekli yandı kombinin yanında geçen ay elektrik faturam 142.500 geldi bu ay sadece kombi yanıyo ısıtıcaları hiç açmadım 60 küsür geldi çok geliyo yaa haklısın kapatmaklada.

Tabi çocuk olunca mecbur yakılıyor. 60 küsür iyiymiş yine bana geçen ay 185 geldi

Tabi çocuk olunca mecbur yakılıyor. 60 küsür iyiymiş yine bana geçen ay 185 geldi

anammm ben bana fazla geldi diyodum sizinki daha çokmuşş anamm bu ne ya nasıl yaşayacak bu insanlar bu kadar zamlaa..
ya kızlarr çağan pepenin dergisine bakıyodu şu anda yırttı yırttı evi mahvetti bide yırtarken dönüp dönüp bana bakıyo bişey diyecekmi diyeya ben napayım şimdi ısırayımmı heryerini zaten haşatım çıkmış bide çağan dağıtıyo iyiceee offff

Muzur bir yandan yapıyor bir yandan tepkini ölçüyor Bunlar bizden akıllı inanki.
Vallahi canım şu son zamlara pes dedim artık. Bir suya gelmedi yakında ona da gelir

Muzur bir yandan yapıyor bir yandan tepkini ölçüyor Bunlar bizden akıllı inanki.
Vallahi canım şu son zamlara pes dedim artık. Bir suya gelmedi yakında ona da gelir

aynen öle canım büyümüşte küçülmüşler ..
ya herşeye zam herşeye zam bu ne yaa bu insanlar nasıl geçinir diye düşünen yok günah ya adaletsiz bi dünyada yaşadığımız için çok üzülüyorum

Geçende bir yerde okudum biri 'keşke benzin olsaydım bir ayda 3 kez zam almıştım' yazmış Milletin aldığı maaş yerinde sayar ama ona buna durmadan zam. Neyse fazla konuşmayayım ağzımdan hoş olmayan laflar çıkabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…