2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

evet canım kış bitse bizimde hastalıklar bitecek ama daha çok var..takmıyorum artık daha iyiyim şu anda içim rahat canım

canım bel ağrım doğumdan sonra deöişsin epidural yapıldımı sana?bana yapıldı doğumdan sonra bayağı bir süre bende çekmiştim o bel ağrısını hatta eşime gösterdiğim zaman ağrıyan yeri epiduralin yeri diye söylüyordu ama şimdi iyiyim ..

sağol hülyacımm..ne güzel canım günlerin dolu dolu geçiyo yalnızlık zor canım insan evde çok bunalıyo keyfine bak canım ..kilo alma çalışmaların inş güzel gider canım ben bekarken bi aralar 39 kiloydum 34 bedendim şimdi 56 kilo ve 40 bedenim ama kilo vermem lazım biraz simitlerim çıktı biraz birazda göbek va basenim var tabii

Kızlar kötüydü denetim neyse yarın devam

yarın güzel olur inşallah sıkma canını .benimde çok morelim bozuk benim telefon ev internet üstümeydi en son ben mayısta geldim ya istanbula ozamndan beri fatura varmış meğer hep kağıt göndermiş telekom sonunda nufus kayıtttan burayı göndermişler baktım bir kağıt üstme avukata verilmiş meğer bana ödedim ödücem demişti ben gittikten sonra bir ayda 50-60 tl fatura yaptı zaten ilaydanın nafakasını yollamıyor buda üstüne bana iyi bir hediye oldu aradım parası yokmuş ona sormadan taksit yapmışım iyi bekliyimde babamın evini onun benim borcumdan haciz gelsin reziilliği düşünemiyorum bile sonuç nafakayıda vermiyor bunuda ödemiyor yaklaşık 1000 tl borç bana kaldı daha doğrusu babama oturup saatlerde ağladım ama ne çare hasta hasta çalışıyor babamı hep zora dara sokuyor çok üzgünüm çok bağırmak istiyorum haykırmak istiyorum nedir benim çektiğim allahım isyan etmiyorum sınavdan geçiyorum rabbim elbet benide güldürcek ((((((((

Son düzenleme:

canım ya çok kötü olmuş inş bi yolunu bulursun rabbim büyük canım sıkma sen canını

hosbulduk canım ıyıgecınıyorsanız ne guzel bız en son pazartesı gorustuk bugun esım annesıne demıs kız öluyor hıc ugramıyorsun fılan aradı da cumartesı gelıcem temızlık yaparım dedı gerek yok dedım hep gerek yok dıyorum ama gercekten gerek yok esımde kınayelı kınayelı gerek yok mu dedın dedı ..bakalım..

esın ne guzel suprız yapmıs ..cok sevındım senın aıdna gıt hem degısıklık olur ..bol bo lfoto cek bızde bakalım

5 kıloyu bırak ben sana 10 kılo vereyım yapıstı kaldı ya

Kızlar merhaba,

Bizim büyük geldi bugün be yarın 5 tane denetçimiz var avrupadan ankaradan dua edin bana

haftalardır o kadar yoğun çalıştık ki bittim artık

umarım güzl geçer

guzel gecmedı snaırm hayırlısı olsun canım

yok canım epıdural olmadım ama yıne agrıyor

ah annem yANIMDA OLSA ..bazen oyle pısman oluyorum kı buralardayım dıye ama kader ıste

yok canım yapılmadı ama zor dougmdan dolayı cok zorladım snaırım

ne dıyım bılmıyorum kı ..nasıl bı baba bu allah askına ..üstüne gıt bence cıngar cıkar ya aılelerı sok fılan ödeme ..yazık babana da ..

ben cok hastayım hala ,ölüyorum resmne ınsallah masala gecmez ç

anladım ayşegülcüm inş bel ağrıların geçici bi durumdur..geçmiş olsun canım

Ben bu adama ne diyeyim bilmiyorum. Neyine güvenip evlenmiş Canım nafaka belirlendiyse ödemediği için şikayet etsen :26:

Çok şükür şimdiye kadar bir sürtüşmemiz olmadı ama kırıldığım sinirlendiğim zamanlar olmuyor değil... Neyse bugünümüze şükür... Senin kayınvalide bir hoş gerçekten. Ondan bir şey istememek lazım. Güya aynı şehirdesiniz ama hiç faydası yok. Evet benim için çok güzel olacak, çok merak ediyorum kökenimin geldiği yeri :) Verirsin canım ya, emziriyorsun şimdi dert etme. Ben de bir gün kilo vermek için çabalayabilecek miyim acaba :) İlaç kullanamıyorsun değil mi? Masal'ı kucağına aldığın zaman maske takabilirsin canım.

merhaba nasılsınız kızlar.valla arkadaşlar ne yaparsan yap o ödemez hiç bir zaman bakmıcakta ilaydaya bunu biliyorum allah bu cuma günü vercek cezasını inşallah .ödemiceği içinde babamın başını belaya sokmuyorum hiç onunla bu borcu bile söylemedik ona birde taksit yaptırdım onlarda gitmş dünden başlatmış ne yapcam bilmiyorum umarım taksit bozulmaz şimdi ödeyememde ofof

Ah be canım o üçgende gidip gelmeyi çok isterdim

canım inşallah allah sanada nasip etcek inan

anladım ayşegülcüm inş bel ağrıların geçici bi durumdur..geçmiş olsun canım

ınsallah canım

bızım kayınvalıde numune :)

ınsallah verırım kolayca..

bugun saglık ocagına gıttım ılac yazdı kadın yoksa duramıyordum ayakta bıle ..

emzırrıken onerılmıyor dıyor ama kadın en masumu bu dedı kullandım bı tane ıyı oldum hemen sankı acıldım bıraz yoksa hem ates hem sıtma gıbı üşüme hme de heryerım agrıyordu cabuk gecse barı ..

canım ınss nasıp olur yorucu ama olsun hayatta hep zorluklar cıkacak karsımıza bır sekıldee

Gerçekten öyle...

Amin canım inşaallah.
Nasıl bir adam bu nasıl? Allah ıslah etsin.

Ben anlatayım biraz

Öncelikle sinir küpü gibiyim öncden yoğunum bir işim vardı. Ama huzurluydum.

Bir aydır yoğunum ama huzurum kaçtı.

Benim yanım agelen kıza denetim var diye erken gel dedim

Denetçilerle aynı anda geldi.

Bir insan bu kadar mı terbiyesiz olur ya bu kaadar mı ya.

Sinirden çatlıyorum görgüsüzlüğüne terbiyezsizliğine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…