2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

merhaba kızlar nasılsınız.geçmiş kandiliniz mubarek olsun.derya çağan da ilayda gibi desene birde bizim gece terörümüz var bunun gerçek adı her gece ağlayarak kalkar 2 saat otururuz zorla uyutuyorum ve sabah erkenden ayakta 3 yaşına gelcek hala uykuyu alamadı bu kız iyi olsunlarda.derya.hülya.ayşegül nissam bga.gunesim hepinizi öpüyorum kızlar

merhaba canım biz iyiyiz çok şükür sen nasılsın?ilayda nasıl?
vallaha canım çağanında ilaydadan farkı yok yani zorla uyut sabahın köründe kalksın otursun zor işimiz yanii..dün akşam kardeşimle eşi geldi yemeğe neyse yedik içtik biraz sohbet muhabbet derken saat 1 olmuş yattık çağan sabahın 6 sında kalktı geldi kardeşimleride oturma odasına yatırmıştık salon soğuk diye altını bi doldurmuş anlatamam paçalarından aşağıya doğru hemen kalktım değiştirdim biraz daha yatayım dedim ama sağolsun çağan yatırmadı 7 ye kadar eşim bana laf saydı al şu çocuğu git diye uykum kaçıyo diye çağan bi taraftan bağırıyo ağlıyo en sonunda kızkardeşim 7 de geldi çağanı aldı siz yatın dedi onlar oynadı biraz sıpa durmamış 8 de kardeşim geri geldi süt içir dedim biraz daha yattım kalktım sonra kahvaltı filan derken bu saat oldu eşimle gitti kardeşimlerde bende çağanla kaldım başbaşa yine anneme gidecektim ama hiç gözüm yemedi doğrusu ..sizlerde ne var ne yok?
bizde seni ve ilaydayı öpüyoruz sibelcim..

slmm kızlarr niye kimse bişey yazmıyor gelen bakıp gidiyor sanırım..nasılsınız?çağan dünden bu yana yine ateşli 40 a çıkıyo bıktım artık antibiyotiğide yeni bitmişti ne yapıcam ya yutkunamıyo boğazları dolmuş iyice gece 3 te kalktık sabah yattık eşimi kaldırmadım dinlensin diyee zaten kaldırsamda bağırıp çağırıyo çağanı ben ateşlendiriyomuş sebebi benmişim ..biraz öncede aramış ateşi var demeye korkuyorum artık vallahi tartıştık biraz o sert davrandı sesini yükseltti bende kapattık tlf iki loka bişey yedim şimdi çağan uyansın sağlık ocağı götüreceğim yine yazsın bi antibiyotik dahada babaı rahat etsin ben bakmıyomuşum yaa ..

Son düzenleme:
slmm kızlarr niye kimse bişey yazmıyor gelen bakıp gidiyor sanırım..nasılsınız?çağan dünden bu yana yine ateşli 40 a çıkıyo bıktım artık antibiyotiğide yeni bitmişti ne yapıcam ya yutkunamıyo boğazları dolmuş iyice gece 3 te kalktık sabah yattık eşimi kaldırmadım dinlensin diyee zaten kaldırsamda bağırıp çağırıyo çağanı ben ateşlendiriyomuş sebebi benmişim ..biraz öncede aramış ateşi var demeye korkuyorum artık vallahi tartıştık biraz o sert davrandı sesini yükseltti bende kapattık tlf iki loka bişey yedim şimdi çağan uyansın sağlık ocağı götüreceğim yine yazsın bi antibiyotik dahada babaı rahat etsin ben bakmıyomuşum yaa ..

canım geçmiş olsunn umarım bıran once ıyılesır yavrun esın neden oyle yapıyorkıııı.. benmde esım rahata baglıyorum panıklemıyorum dıye kızar bana sabah kdfr uyuma ates olcerr.. bazen cok sınr edıyorlar ınsanııı

canım geçmiş olsunn umarım bıran once ıyılesır yavrun esın neden oyle yapıyorkıııı.. benmde esım rahata baglıyorum panıklemıyorum dıye kızar bana sabah kdfr uyuma ates olcerr.. bazen cok sınr edıyorlar ınsanııı

sağol canım inş çabuk atlatırız.eşimde kıyamadığı için böyle yapıyo ama ben ne yapabilirimki elimden ne geliyosa yapıyorum gül gibi bakıyorum yavrumaa ben istermiyim böyle olmasını işteee.

selam kızlarrr nasılsınızz?

aslm cnm iyiyiz sen

cnm geçmiş olsun neyi var kuzucuğun bu ara sık hasta oldu geniz eti yada bademciği yok dimi bir an önce iyileşir inş.birde eşler hep böyle ne zaman ilayda hasta olsa uyumasa suçlu ben olurdum malesef çok anlayışsızlar :KK4:

hülya.ayşegül.bga.nissam nerelerdesiniz kızlar siz yazmadan durmazdınız iyimisiniz merak ettim valla

aslm cnm iyiyiz sen

cnm geçmiş olsun neyi var kuzucuğun bu ara sık hasta oldu geniz eti yada bademciği yok dimi bir an önce iyileşir inş.birde eşler hep böyle ne zaman ilayda hasta olsa uyumasa suçlu ben olurdum malesef çok anlayışsızlar :KK4:

sağol sibelcim bademcik canım malesef boğazları ağrıyo yutkunamıyo acıyo belliki oda ateş yapıyo işte...ben artık vurdumduymaz olacağım canım o konuda çünkü suçlu değilim ..

bız geldık..

bu tatıl cok ıyı geldı bıze,dedesı anneannesı bana bırakmadı zaten .

Masal hanım da bı gulucukler bı glucukler yavrum ya..

eve geldık ama ben hasta olmustum ona da gectı sanrım ıkı gundur astesı vardı halsız gucsuzdu ,ama dun aksamdan berı atesı yok cok sukur artık gulucuklere de basladık

hepınız ıyısınızdır ınsallah

ben oyle yorgunum kı hala evle ugrasıyorum bakalım sırtım belım tekrardan agrımaya basladı anne yanında ne rahattım ya

merhaba nasılsınız kızlar

bız geldık..

eve geldık ama ben hasta olmustum ona da gectı sanrım ıkı gundur astesı vardı halsız gucsuzdu ,ama dun aksamdan berı atesı yok cok sukur artık gulucuklere de basladık

ben oyle yorgunum kı hala evle ugrasıyorum bakalım sırtım belım tekrardan agrımaya basladı anne yanında ne rahattım ya
hoşgeldin canım oradayken yazamadın hiç sanırım merak ettik ikinizede çok geçmiş olsun.bel ağrısı için doktora gittin mi canım

sağol sibelcim bademcik canım malesef boğazları ağrıyo yutkunamıyo acıyo belliki oda ateş yapıyo işte...ben artık vurdumduymaz olacağım canım o konuda çünkü suçlu değilim ..

geçmiş olsun canım kış gelince malesef hastalıklar bitmiyor .hiç bir anne yavrusunu hasta yapmak istemez kabul etmeselerde en çok yüreği yanan biziz boşver sen

yok derya gıtmedım doktora,benım bel agrım dogumdan sonra oldu onla alakalı mı bılmıyorum

cok fena hastayım yatıyorum sureklı ,heryerım agrıyor sevgılı kocam da yardım etmedı gun boyu ona da cemkırdım bakalım soz verdı yarın bakıcak bana

oyle kzıyıroum kı kebdıme bu anlarda neden geldın elendın uzaklaraa dıye..her yerım dökuluyor ggozum burnum ..masal da hasta olmaz ınsallah

kımseler gorunmuyor ınsallah herkes ıyıdır ıncı ,bga ,derfat,gunesım .

Herkeslere günaydın. Nasılsınız?
Sumak hoşgeldin, çok geçmiş olsun dikkat et kendine ve Masal'a. Havalar bir öyle bir böyle, hastalanmamak neredeyse imkansız.
Derya, Sibel kuzular uğraştırıyor sizleri. Çağan'a çok geçmiş olsun. Şimdi daha iyidir inşaallah.
bga, nissam yoksunuz kızlar? Umarım iyisinizdir.
Bana gelince... Kayınvalidemler bizde biliyorsunuz. Bir kaç gün sonra dönecekler. Kadıncağız, ben kilo alayım diye uğraşıyor :) İyi geçiyor çok şükür bu ziyaret. Annemler, dayımlar, anneannemler burada olduğu için hareketli geçti, sıkılmadılar. Bana da iyi oldu, kafam dağıldı biraz. 20 gün sonra da Üsküp'e gidiyoruz nasip olursa, değişiklik iyi gelecek. Şu an için kilo almaya odaklanmış durumdayım. Mayısa kadar inşaallah en az 5 kilo alabilirim. Hepinizi çok öpüyorum.

Kızlar merhaba,

Bizim büyük geldi bugün be yarın 5 tane denetçimiz var avrupadan ankaradan dua edin bana

haftalardır o kadar yoğun çalıştık ki bittim artık

umarım güzl geçer

günaydın nasılsınız kızlar

Herkeslere günaydın. Nasılsınız?
Sumak hoşgeldin, çok geçmiş olsun dikkat et kendine ve Masal'a. Havalar bir öyle bir böyle, hastalanmamak neredeyse imkansız.
Derya, Sibel kuzular uğraştırıyor sizleri. Çağan'a çok geçmiş olsun. Şimdi daha iyidir inşaallah.
bga, nissam yoksunuz kızlar? Umarım iyisinizdir.
Bana gelince... Kayınvalidemler bizde biliyorsunuz. Bir kaç gün sonra dönecekler. Kadıncağız, ben kilo alayım diye uğraşıyor :) İyi geçiyor çok şükür bu ziyaret. Annemler, dayımlar, anneannemler burada olduğu için hareketli geçti, sıkılmadılar. Bana da iyi oldu, kafam dağıldı biraz. 20 gün sonra da Üsküp'e gidiyoruz nasip olursa, değişiklik iyi gelecek. Şu an için kilo almaya odaklanmış durumdayım. Mayısa kadar inşaallah en az 5 kilo alabilirim. Hepinizi çok öpüyorum.

cnm kolay gelsin sana .iyi gezmeler diliyorum sana çok iyi gelcek umarım kiloda alırsın ben veriyim diye uğraşıyom sen alıyım diye hayat işte:)
yok derya gıtmedım doktora,benım bel agrım dogumdan sonra oldu onla alakalı mı bılmıyorum

cok fena hastayım yatıyorum sureklı ,heryerım agrıyor sevgılı kocam da yardım etmedı gun boyu ona da cemkırdım bakalım soz verdı yarın bakıcak bana

oyle kzıyıroum kı kebdıme bu anlarda neden geldın elendın uzaklaraa dıye..her yerım dökuluyor ggozum burnum ..masal da hasta olmaz ınsallah

kımseler gorunmuyor ınsallah herkes ıyıdır ıncı ,bga ,derfat,gunesım .

geçmiş olsun canım.belinide ihmal etme doktora gören doğumdanda ola bilir epudiral oldunmu doğumda cnm
Kızlar merhaba,

Bizim büyük geldi bugün be yarın 5 tane denetçimiz var avrupadan ankaradan dua edin bana

umarım güzl geçer

cnm emeklerinin karşılığını alırsın inş.allah yardımcın olsun

günaydın kızlarrrrr nasılsınızzz?

günaydın cnm iyiyiz biz sen

Kızlar merhaba,

umarım güzl geçer

Allah yardımcınız olsun canım. İnşaallah güzel geçer.

günaydın kızlarrrrr nasılsınızzz?

Günaydın :)

günaydın nasılsınız kızlar

cnm kolay gelsin sana .iyi gezmeler diliyorum sana çok iyi gelcek umarım kiloda alırsın ben veriyim diye uğraşıyom sen alıyım diye hayat işte:)

Sağol tatlım. Sen de kiloları hemencecik verirsin inşaallah :)

bız geldık..

hoşgeldiniz ayşegülcümm. senin adına çok sevindim canım arkadasım ne güzel dede ve ananeside masalı doyasıya sevmişler ama bundan sonra daha zor gelir ailene ..aa geçmiş olsun canım yaa tühh inş çabul atlatır canım..tabi canım şu anda teksin annenin yanındayken insan daha bi güvende oluyo çocuk ağlasa bile hastalansa bile bu kadra panik olmuyor insan

X