2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

Görümcem eşimi aramış

Kişisel gelişim için eğitici setler varya üzerinde resim olan hayvan resmi felan ben bulamadım sen alır mısın demiş

Eşiimde dün almış bizim doğumgünü hediyesi olsun ona demiş. aaa kzıma şunu daa almicakmısın dayısı demiş.

Eşim de tamam onu da alayım demiş yeter mi demiş tamam demişler

Daha önce de aramıştı şunu dediği şeyi geçen yıl almıştık kırmış eşimde tekrar alırım ben ona demiş birde yanına ...... istiyoruz demiş onlarda.

Sen ne düşünüyrsun İnci fikrini almak istiyorum. Cocuga helal hos olsun -pc turkce karakter kabul etmiyor-

Ama g,rumcem hep bunu yapiyor kocasina soylemiyor cunku o orali olmaz

Kendi annesine babasina ssoylemiyor cunku onlarin durumu elvermez

Kayna kayinpederine soylemiyor cunku onlar orali olmaz

Ve ben rahatsiz oluyorm isteme uslubundan birsey yetmez bunud alain demsindan

bayramda kizima 100 lira kendime 150 lira isterim demesinden

Saka bile olsa uslubundan hoslanmiyorum rahatsiz oluyorum

Son düzenleme:

Hadi hayırlı olsun :)

Evet uslubu gerçekten çirkin. Aynı şekilde ben de rahatsız olurdum. Ben kocasına gerçekten anlam veremiyorum. Adam ne akla hizmet ailesiyle ilgilenmiyor hele ki hasta bir çocuğu varken. O çocuğun anne-baba ilgisine normal çocuklardan çok daha fazla ihtiyacı var. Sizin kendi özel ve zaruri ihtiyaçlarınıza mani olmadığı müddetçe sorun yok, dediğin gibi çocuğa helal hoş olsun. Ama annenin tutumu yanlış, tamam durumu olmayabilir ama bir söyleme adabı vardır. Çeker abisini kenara, abi böyle böyle der. Eşin bir şey diyor mu peki bu konuda?

Yegenine cok duskun ozel durumundan dolayi daha bir hassas birsey demiyorum kardesi ne diyebilirmki o benim gorduumu gormez goremez

Ama kiziyorum evin icinde yenge var artik ne der dusuncesi yok rahatsiz olurum dusuncesi yok

ona gittiimde onda salata kurutucu almis kendine bana sanada alayimmi dedi

Ben olsam sormam gider alirim on liralik kurutucu ayiptir sormak ya alirsin ya almassin arti sorsanda ben al demem

Boyle iste ondan rahatsiz oluyorum hazzetmiyorum ama napiim yapcak bisi yok

Son düzenleme:

Çok düşünürsen kendine zarar versin. Eşin haklı olarak kol kanat geriyor. Şimdi çocuğunuz olmadığı için ona daha fazla düşkündür, gerçi çocuğunuz olunca da ilgisinden şefkatinden bir şey eksilmez ona karşı. Görümcen belki o zaman kendini biraz geri çeker. Yavruya üzülüyorum ya, masumun anne baba yönünden pek şansı yok

Düşünmüyorum çok anlattığım dün oldu

Acaba ben onlardan hazzetmiyorum ya abartıyormuyum diye başkasınında fikrini alayım dedim. Ondan sordum. Demekki sende rahatsız olurdun o zaman sorun bende değilmiş demekki.

Yok ya onda öyle ince düşünce felan yok analı kızlı aynı onlar. Ben bebeğim için halasını (yani kendisini) arayıp isteyemem mesela asıl bu davranışlarını ona iade etmek lazım bebeğim olunca nasıl tepki vercek ama ben yapamam.

Yok ben de olsam tarzına kızardım ama tabi senin gibi bir şey diyemezdim. Maddi durumları nasıl?

Hadi canım Hey maşallah. E madem bu kadar iyi durumlar, neden eşine söylemez? O adam nasıl bir insan ki bolluk içinde yaşarken çocuğunun ihtiyaçlarını karşılamaz?

Tabi canım

Para veriyo adam kızının ıhtıyaclarını karşılıyo ona bir lafım yok bizimki böyle sonradan görme olduğu için o parayı nereye harcayacağını bılmıyo

Adam gidip kendi almaz yada ne bilim böyle ilgi çekmek mi istiyor bilmiyormki

Onun için hoşlanmıyorum ya İnci

Anasının evinde görmediği bir hayatı var ama şımarmış

Benim en parasız zamanımda karşıma geçip evim var arabam var yazlığım var param var diyen insan

Kaynanamdan araba istedim dedi yengesine karşımda oda dedi ki bga nın yanında söyleme ayıp birşey isteme hakkı olan varsa odur dedi

oda pişmiş kelle gibi sırıtarak o da istesin dedi mübarek ramazan bayramının birinci günü

ne isteyeyim günde beş lira ile geçinen insanlardan diyemedim bende böyleler İnci o gün bugündr hazzetmiyorum

Yaptığı yüzsüzlük o zaman. Çocuğun olunca halası şuyumuz eksik halası buyumuz eksik de sen de :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…