2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

Devlete giremiyormusun İnci öğretmen olarak?

Sen zaman kaybettim diyorsan ben öleyim haziranda 30 olucam hala tık yok koçiş 35 bizim yaşta gidiyor hayırlısı ne yapalım kısmet böyleymiş

Benim de hep duamdır hamileliğimin hafif geçmesi sıkıntısız geçmesi inşallah kabul olur dualarımız

Ben hamilelik için demedim zaman kaybettim diye, iş konusunda dedim :) 2 seneye yakın evde oturdum da o yüzden. Kpss engeli var biliyorsun, bizim bölümün puanları çok yüksek bu saatten sonra sanmıyorum ki o kadar yüksek alayım. Evli olmasam belki derim ama evliyken olur da sınavdan yeterli puan alırsam ki (çok zor) eşimi bırakıp gidemem, işin içine bir de çocuk girerse çok çok zor canım. Amin inşaallah. Hamileliliği zor geçen arkadaşlarım vardı iş yerinde, Allah kimselere yaşatmasın o sıkıntıları. Senin için en güzeli, tabi birden fazla çocuk istiyorsan, peşpeşe sıralamak :)

Bende de sadece face var, pek girip de bakmam arada arkadaşlarımla haberleşmek için kullanıyorum o kadar.

Son düzenleme:
İkizlerim

anladım iş için dedğini ben iş şimdilik iyi çok şükür de

bizim yaşlar gitti gidiyor ama napiim şimdi şimdi hazır hissediyorum kendimi hem psikolojik olarak hemde maddi olarak

En önemlisi de o zaten her açıdan hazır olmak, çocuğa iyi bir gelecek hazırlayabilmek. Üstelik çok da geç değil yaşlarınız.

Hayırlısı ne ise o olsun İnci

Hep öyle dua ediyorum birşey hayırlı ise olsun hayırlı değilse olmasın.

Sıkılmadın mı evde durmaktan?? Gerçi çok yeni daha ama

Amin canım amin. Sıkılmaya vakit kalmadıki, tatilden döndüm döneli hep bir şey çıktı şimdi de bu kombi işiyle uğraşıyorum. Bugün yapıldı çok şükür. Şu an sorun halloldu görünüyor inşaallah başka bir şey çıkmaz. Dün eşimle konuştuk, eğer düzgün bir yer çıkmazsa 2.dönem için sanırım kolejlere başvuracağım evde oturmaktan iyidir, haftasonu da tatil olur.

Ya bir de bakıyorum liseden olsun üniversiteden olsun derslerle alakası olmayan, ondan bundan aldığı notlarla sınıf geçen, kopyalarla işi döndüren ne kadar insan varsa hep bir yerlere girdiler. Bunu küçümsemek için söylemiyorum kesinlikle. Bu şekilde okumayı seçtiler ve nihayetinde güzel işler buldular. Diyorum bende mi bir şanssızlık var acaba. Üniversitedeki bölüm birincimiz ve üçüncümüz şu an işsiz, kızlar dişiyle tırnağıyla çalıştılar ettiler ama iş bulamıyorlar. Aramızda konuşuyoruz zaten okumak hiçbir şey değilmiş. Keşke ünv hayatı boyunca biraz aktif olsaydık, çalışsaydık diyoruz.

Son düzenleme:
iyi akşamlar bayanlar anca geldim...ayyy birtane ikizler gördm sanki... zaten konuşmalar onu belli ediyodu:)) inci tanem öğretmenlik falan galiba mesleğin... siz anca çocuk istiyosunuz biz 2.yi düşünüyoruz yaşım 22 napças şimcik:))

İnşallah çarçabul iş bulursun ben hep olma ihtimali yüksek yerler var ama geçiş döneminde dinlenemeyi tercih ettin sanmıştım.

Tamir işinin hallolmasına sevindim uzun sürmemiş iyiki çok sinir bozucu şeylerdir.

Ya öyle maalesef öyle ama kadar kısmet yapcak birşey yok ben bugünlerde niye sıkıntılıyım zannediyorsun it gibi çalışıyorum boş oturanlara %20 zam yapılmış bana 50 lira düşünebiliymusun 50 lira bütün gün face de takılan 200 lira zam almış adalet diye b,rşey yok bu işte ama napalım KADER

Biz ancak hazırlandık Ben öğretmenlik de yaptım gazetecilik de, yabancı dilim olduğu için iş alanı geniş canım.

hoşbulduk şeker..iyiim nolsun dişçi,,mobilyacı,,çarşı kaynanacık...ve anca eve gelebildik kızım uyudu eşimde işte ben fırsatımı tepmiyim dedim... sizler nasılsınız

Seni bu topiğin sosyal hatunu ilan ediyorum maşallahın var hem de çocukla :) İyiyiz çok şükür biz de. Birbirimizi yakalamışken sohbet ediyoruz.

Biz ancak hazırlandık Ben öğretmenlik de yaptım gazetecilik de, yabancı dilim olduğu için iş alanı geniş canım.

hoşbulduk şeker..iyiim nolsun dişçi,,mobilyacı,,çarşı kaynanacık...ve anca eve gelebildik kızım uyudu eşimde işte ben fırsatımı tepmiyim dedim... sizler nasılsınız

Seni bu topiğin sosyal hatunu ilan ediyorum maşallahın var hem de çocukla :) İyiyiz çok şükür biz de. Birbirimizi yakalamışken sohbet ediyoruz.

İnşallah çarçabul iş bulursun ben hep olma ihtimali yüksek yerler var ama geçiş döneminde dinlenemeyi tercih ettin sanmıştım.

Tamir işinin hallolmasına sevindim uzun sürmemiş iyiki çok sinir bozucu şeylerdir.

Ya öyle maalesef öyle ama kadar kısmet yapcak birşey yok ben bugünlerde niye sıkıntılıyım zannediyorsun it gibi çalışıyorum boş oturanlara %20 zam yapılmış bana 50 lira düşünebiliymusun 50 lira bütün gün face de takılan 200 lira zam almış adalet diye b,rşey yok bu işte ama napalım KADER

Öyle canım zaten. İş var da şu anda ya yine h.içi tatil ya tek gün tatil ve mesaisi uzun. Öyle istemiyorum. Gazeteye hiç sorgusuz sualsiz girmiştim ama anam ağladı resmen bu kez öyle olsun istemiyorum. İnanmıyorum ya nasıl yani o kadar zam mı yapılmış, hey maşallah. İş hayatı çok acımasız çok. İnsanın haketmediği para boğazından nasıl geçer anlamıyorum. Ama günümüzde herşey para olmuş, insanlar az iş çok para derdinde ne yazıkki...

ayyy ne mutlu sana gazetecilik..öğretmenlik..bende bu merakla dedektif olmayı çok isterdim..keşif ve ayrıntılara olan ilgim parçaları toplama falan uzmanlık alanımdır...o yüzden iş hayatına atılmıyorum:))dedektif olsam evimin yolunu zor bulurum sosyallik ünvanınıda almış oldum sayende..eski nikimdede beni en cilveli bilirlerdi aman sakın söylemiyim zaten tanıdıkça anlarsınız.. yabancı dil kursuna gidicem özellikle ingilizce ama fransızca bilen eniştem var harika bir dil yaaaa...

sohbet etmek güzelde kızlar akşama ne yemek var....:))benm midem kazıneyor valla

Neymiş ikizlerin özellikleri de sohbetimden anladım

Hoşgeldin

Seni şu erken çocuk doğurma konusunda kıskanmıyor değilim zaten

Maalesef İnci içim acıyor ama ne yapayım. Ben olduğum için değil gerçekten öyle ben çok çalışkanım herkes de der patronumda bilir ama napiim hep benim şansım böyledir yapcak bişi yok bana zam versede vermesede ben böyle çalışırım iş anlayışım böyle

bgn gnlerden aralık...))ay nikini yazmak çok keyifliDya benm simgeler neden yok ben anlamadım sitenin yeni işlerinden birimi bu allahallah...bu arada szin yaşınız kaç acaba :))nerde ikamet ediyosunuz..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…