2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

günaydın hanımlar nasılsınız?ben iyiyim çok şükür eşimi işe gönderdim çağanı uyumasını bekliyorum iş yapıcam
ya kızlar yarın dersaneden arkadaslarım geliyo bana ilk defa geliyorlar evime ne yapayım bana bi akıl verin ikramlık olarak

Günaydın canım. Az önce uyandım :KK1: Kendime gelmeye çalışıyorum, sonra kalkıp savaş alanına dönen evi toparlamam lazım :KK6: İkram için ıspanaklı, peynirli veya patatesli yufka böreği, cevizli-tarçınlı veya damla çikolatalı kek, makarna salatası, poğaça veya açma, zeytinyağlı sarma, muzlu-çikolatalı pasta yapabilirsin kuzum. Ay nasıl canım çekti ya, olsa da yesek :KK1: Dün gittiğim arkadaşımın kayınvalidesi pırasa dolması yapmış, hayatımda ilk kez duydum ve gördüm. Çok lezzetliyli, lahana sarmasını anımsatıyordu tadı ama pırasayla da çok güzel olmuş.

Günaydın canım. Az önce uyandım :KK1: Kendime gelmeye çalışıyorum, sonra kalkıp savaş alanına dönen evi toparlamam lazım :KK6: İkram için ıspanaklı, peynirli veya patatesli yufka böreği, cevizli-tarçınlı veya damla çikolatalı kek, makarna salatası, poğaça veya açma, zeytinyağlı sarma, muzlu-çikolatalı pasta yapabilirsin kuzum. Ay nasıl canım çekti ya, olsa da yesek :KK1: Dün gittiğim arkadaşımın kayınvalidesi pırasa dolması yapmış, hayatımda ilk kez duydum ve gördüm. Çok lezzetliyli, lahana sarmasını anımsatıyordu tadı ama pırasayla da çok güzel olmuş.

vallaha çağan uyusun benimde işim çok canım wc banyoyu yıkıycam mutfak toplanacak,yemek yapılacak,ev süpürülüp silinecek sanada kolay gelsinn
canım ben şimdilik patates salatası,peynirli poğaça yada börek,kek düşündüm tabi fikrim heran değişebilir

vallaha çağan uyusun benimde işim çok canım wc banyoyu yıkıycam mutfak toplanacak,yemek yapılacak,ev süpürülüp silinecek sanada kolay gelsinn
canım ben şimdilik patates salatası,peynirli poğaça yada börek,kek düşündüm tabi fikrim heran değişebilir

Evet patates salatası da olabilir. Allah kolaylık versin. Ya ben de arkadaşlarımı çağırıcam ama camlar feci durumda. 1,5 ay sonra kayınvalidemler gelecek o zaman sildiririm diyordum ama sanırım erkene çekeceğim çünkü bu haldeyken misafir ağırlamak ayıp kaçar :26: Ne zamandır da misafir ağırlayamıyorum silinsin de rahatlayayım :) Kış günü de siliyorsun bir yağmur hayda yine toz içinde. Neyse yapacak bir şey yok :KK50:

slm kizlar uzunce bir zamandan sonra araniza dogum yapmis olarak dondum...

15.11.11 , saat 13 19 da hayatimin ikinci anlami Ecem Su``yumuz dunyaya geldi...

cok zor oldu ama kucaga alininca ilk temsata herseyi unutuveriyor insan....

suanda hala yataktayim kizimiz bizi cok yoruyor teyzoslari....

bu arada sizler nasilsiniz...

hayirli cumalar....

gorusmek uzereeee:KK16::KK16::KK16:

15.11.11 , saat 13 19 da hayatimin ikinci anlami Ecem Su``yumuz dunyaya geldi...

hayirli cumalar....

slm canım hoşgeldin ALLAH analı babalı büyütsün canım ismide çok güzelmiş kızının..bizlerde iyiyiz canım .normal doğummu oldu?

hayirli cumalar....

Nissamımmm hoşgeldin kuzum :KK16: Hayırlı olsun, Allah analı babalı büyütsün, ismi gibi bir ömrü olsun inşaallah. Nasılsın, iyi misin? Normal doğum mu yaptın? Bu kız gelmediğine göre kesin doğurdu dedim :KK1: Öpüyorum ikinizi de, Allah'a emanet olun. Vakit buldukça yaz, merakta bırakma bizi :emir_bebek:

çok yoruldum yavvv menümü belirledim bazıları arkadaslarımın isteğine göre yapıldı ama daha yemeğimi yapamadım menüm şöyle;
kıymalı börek
peynirli poğaça
patates salatası
kısır(arkadasım hamile canı çekmiş)
çikolata topları bu kadar

çok yoruldum yavvv menümü belirledim bazıları arkadaslarımın isteğine göre yapıldı ama daha yemeğimi yapamadım menüm şöyle;
kıymalı börek
peynirli poğaça
patates salatası

Oooo ellerine sağlık, afiyetler olsun şimdiden :)

hayirli cumalar....

canım allah analı babalı büyütsün uzun ömürler versin çok sevindim kokla bizim için mis kokuluyu ve arada gel ecem su dan vakit buldukça:))

kızlar nasılsınız

evet şekerim geldim artık sizlerleyim ben iyiyim kardeşimde iyi seni sormalı?
oo uyanma huyu çağandada var yastığını alıyo getiriyo yere yatıyo orda uyuyo ben alıyorum yatağına götürüyorum o geri geliyo nerdeyse sabaha kadar böyle geçiyo:KK52:
sorma canım bütün gece geziniyor olmaz böyle şey diyorum bazen cinnetin eşiğine geliyorum :KK52:
kıymalı börek
peynirli poğaça
patates salatası

oh afiyet olsun kolay gelsin canım

günaydınn kızlarr herkes iyidir inş bizler iyiyiz biraz yoruldum o kadar sabah eşim erken gitti kapıyı kilitlemek için kalktım çağan uyanmasın diye uğraştık ama baba gitti diye uyandı ağlamaya başladı yatayım az daha dedim yatırmadı bende kalkıp hazırlık yapayım dedim mutfağı topladım poğaça yaptım,patates salatası yaptım kısırında malzemelerini hazırladım biraz dinlenmek için oturdum daha kahvaltı bile yapmadım sizlerde ne var ne yok kızlar?

günaydınn kızlarr herkes iyidir inş bizler iyiyiz biraz yoruldum o kadar sabah eşim erken gitti kapıyı kilitlemek için kalktım çağan uyanmasın diye uğraştık ama baba gitti diye uyandı ağlamaya başladı yatayım az daha dedim yatırmadı bende kalkıp hazırlık yapayım dedim mutfağı topladım poğaça yaptım,patates salatası yaptım kısırında malzemelerini hazırladım biraz dinlenmek için oturdum daha kahvaltı bile yapmadım sizlerde ne var ne yok kızlar?

İnş güzel geçmiştir gününüz :KK16:

Hatunlar nerelerdesiniz, yeni annelerden ses seda yok hiç :26:

çok güzel geçmedi canım çağan arkadasın kızını hakladı kız gidene kadar ağladı onlarda çok oturamadı çağan hep mızmızdı bişey konusamadık zaten çağanın peşinde koşmaktan

hayirli cumalar....

Nissamım hayırlı olsun Allah analı babalı büyütsün

kıymalı börek
peynirli poğaça
patates salatası

Canım çektiii bende istiyorum

hülyacım evdesin dimi hala görüşelim birgün bga sende canım ayarlayalım kızlar :KK3:

Olar olar seve seve izne ayrılcam zaten yakında

sorma canım bütün gece geziniyor olmaz böyle şey diyorum bazen cinnetin eşiğine geliyorum :KK52:

oh afiyet olsun kolay gelsin canım

Annesi kızma ona yaaa ısırırım onun yanaklarını

Ben burdayı asıl sen nerdesin kayıp evdesin ama hiç görünmüyorsun

çok güzel geçmedi canım çağan arkadasın kızını hakladı kız gidene kadar ağladı onlarda çok oturamadı çağan hep mızmızdı bişey konusamadık zaten çağanın peşinde koşmaktan

Annesi ısırırım ben onun yanaklarını kızmayın bebişleriizeeeee

Nissamım hayırlı olsun Allah analı babalı büyütsün

Canım çektiii bende istiyorum

Olar olar seve seve izne ayrılcam zaten yakında

Annesi kızma ona yaaa ısırırım onun yanaklarını

Ben burdayı asıl sen nerdesin kayıp evdesin ama hiç görünmüyorsun

Annesi ısırırım ben onun yanaklarını kızmayın bebişleriizeeeee
gel canım gel bol bol yapmışım zaten elim aza hiç gitmez hep dağıttım ..ayy gel ısır canım burnumdan getiriyo sıpa ya şimdi uyuyo benimde karnım acıktı evde deli dana gibi dolanıp duruyorum ne yesem bulamadım.sizlerde ne var ne yok?nissam,ayşegül nerelerdesiniz?prensesler nasıllar?

Offff sinirden çatlamak üzereyim :KK47: Kombide sorun var, daha doğrusu kombide mi tesisat mı bilinmiyor. Servis geldi bugün, kombide bir şey yok diyor. Tesisatı döşeyenler kombide sorun var diyor. Bilirsiniz kombiye su doldurulur içindeki bitince ve bu su 5-6 ay gider. Ama bizimki mübarek 2 saatte boşalıyor ve ev buz oluyor. Evin içinde sızıntı yok. Servis, içten sızdırıyor diyor off kafayı yicem. Tesisattaysa sorun nasıl bulunacak, bulunsa sökülecek vs. Birazdan tesisatı döşeyenler gelip bakacak yine. İnşaallah sorunun nerede olduğu ortaya çıkar da rahat bir nefes alırım. Bu hafta doktora gidecektik o da kaldı :KK5: Neyse geç olsun güç olmasın. Evin içi berbat vaziyette, kombi halledilmeden temizlik de yapamıyorum.

Derya, Allah yardımcın olsun canım. İşin çok zor gerçekten. Bu çocuklar insanı bazen çileden çıkarabiliyor.

Bga nasıl geçti haftasonun? İzin işi belli oldu mu? Sibel'le de konuşalım ayarlayalım bir gün :)

gel canım gel bol bol yapmışım zaten elim aza hiç gitmez hep dağıttım ..ayy gel ısır canım burnumdan getiriyo sıpa ya şimdi uyuyo benimde karnım acıktı evde deli dana gibi dolanıp duruyorum ne yesem bulamadım.sizlerde ne var ne yok?nissam,ayşegül nerelerdesiniz?prensesler nasıllar?

Offff sinirden çatlamak üzereyim :KK47: Kombide sorun var, daha doğrusu kombide mi tesisat mı bilinmiyor. Servis geldi bugün, kombide bir şey yok diyor. Tesisatı döşeyenler kombide sorun var diyor. Bilirsiniz kombiye su doldurulur içindeki bitince ve bu su 5-6 ay gider. Ama bizimki mübarek 2 saatte boşalıyor ve ev buz oluyor. Evin içinde sızıntı yok. Servis, içten sızdırıyor diyor off kafayı yicem. Tesisattaysa sorun nasıl bulunacak, bulunsa sökülecek vs. Birazdan tesisatı döşeyenler gelip bakacak yine. İnşaallah sorunun nerede olduğu ortaya çıkar da rahat bir nefes alırım. Bu hafta doktora gidecektik o da kaldı :KK5: Neyse geç olsun güç olmasın. Evin içi berbat vaziyette, kombi halledilmeden temizlik de yapamıyorum.

Derya, Allah yardımcın olsun canım. İşin çok zor gerçekten. Bu çocuklar insanı bazen çileden çıkarabiliyor.

Bga nasıl geçti haftasonun? İzin işi belli oldu mu? Sibel'le de konuşalım ayarlayalım bir gün :)

çook yorgunum cumartesi kursa gitmedim yorgunluktan zaten son haftala rbitmek üzere ondan hocalar da hep oyun felan oynatıyor ama kursun çok faydası oldu.

Aslında müdürüm izin veriyorda işler toparlanamıyorki bir türlü ondan younluk bitmiyor denetim de yarım kaldı zaten ondan izde br telaş bir telaş

X