2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

Hoşgeldin :)
İkiniz birden kayboldunuz dedim ne oluyor :)
Sumak nerelerde acaba.
Sağol canım.
Oruç hiç zorlamıyor da iftar sonrası ertesi günün yemeğini hazırlamak pek bir zorluyor :)
Herşeyde vardır bir hikmet.
Ramazan vesilesi ile dağılan düzenimizi yeniden kurarız inşaallah.

Hoşgeldin :)
İkiniz birden kayboldunuz dedim ne oluyor :)
Sumak nerelerde acaba.
Sağol canım.
Oruç hiç zorlamıyor da iftar sonrası ertesi günün yemeğini hazırlamak pek bir zorluyor :)
Herşeyde vardır bir hikmet.
Ramazan vesilesi ile dağılan düzenimizi yeniden kurarız inşaallah.

Bağlantım gitti.

Oysa sabahtan beri sizi bekliyordum sohbet etmek için. SOnrada iş güç giremedim ancak müsait oldum.

Hem çalışıp hem oruç tutuyorsun ne güzel.Ben dayanamam diye niyetine girmedim.

Ama tutmama rağmen yemek olayı stres oldu bende de ne pişirsem bilmiyorum.Sen birde o yorgunlukla pişiriyorsun Allah kabul etsin orucunu.

Bağlantım gitti.

Oysa sabahtan beri sizi bekliyordum sohbet etmek için. SOnrada iş güç giremedim ancak müsait oldum.

Hem çalışıp hem oruç tutuyorsun ne güzel.Ben dayanamam diye niyetine girmedim.

Ama tutmama rağmen yemek olayı stres oldu bende de ne pişirsem bilmiyorum.Sen birde o yorgunlukla pişiriyorsun Allah kabul etsin orucunu.

Amin canım hepimizinkini inşaallah.
Kaçta bitiyor senin mesain?

6 da bitiyor. Benim eşim tutuyor oruç ona yemek hazırlıyorum şekeri varya öyle pek çeşit felan yapmak istemiyorum pilav felan da yapmıyorum bu aralar yine yüksek

eee ama yicek ki oruç tutacak şaşırdım valla bende ne yapayım diye

Sıcakta pek yenmiyor zaten canım.
Çorba ile bile tıkanıyor insan.
Yanına biraz salata, oh mis :)
Sahurda da kahvaltı türü iyi gidiyor.
Yemek derdi hepimizde var maalesef.
Çalışınca daha da zor oluyor.

Sıcakta pek yenmiyor zaten canım.
Çorba ile bile tıkanıyor insan.
Yanına biraz salata, oh mis :)
Sahurda da kahvaltı türü iyi gidiyor.
Yemek derdi hepimizde var maalesef.
Çalışınca daha da zor oluyor.

Öyle yapıyorum bende bizimki meyva ve su ile başlıyor yarım saat sonnra salata ve yanında ızgara hazırlıyorum hani et olsun protein alsın diye gece kahvaltı hazrılıyorum

ama sanki yetersizmiş gibi hissediyorum.Eşimde bişi değmez şunu yap bunu yap çalışıyorum diye önüne ne koysam yiyiyor ama bana yetersiz geliyor yedikleri

Öyle yapıyorum bende bizimki meyva ve su ile başlıyor yarım saat sonnra salata ve yanında ızgara hazırlıyorum hani et olsun protein alsın diye gece kahvaltı hazrılıyorum

ama sanki yetersizmiş gibi hissediyorum.Eşimde bişi değmez şunu yap bunu yap çalışıyorum diye önüne ne koysam yiyiyor ama bana yetersiz geliyor yedikleri

Ben de senin gibiyim.
Adamın göbeğinden şikayet ederim ama bundan da ye şundan da ye ekmek yemedin doymadın sen derim :)
Yeterli geliyordur canım, doymasa söyler zaten.
Sen kasma kendini.

Geçen günkü yorumlarına bayıldım Hülya

Ne kadar doğru söylemişsin içimden bütün geçenleri yazmışsın.

Keşke herkes senin gibi düşünse

Hangi konudaki yorumlar canım?

Hım evet :)
Milletin dini imanı para olmuş ya.
Tamam para da önemli ama evlilik içinde yok bunu sen aldın yok bunu ben yaptım demek kadar saçma bir şey yok.

Hım evet :)
Milletin dini imanı para olmuş ya.
Tamam para da önemli ama evlilik içinde yok bunu sen aldın yok bunu ben yaptım demek kadar saçma bir şey yok.

Maalesef öyle olmuş ağzım açık kalıyor. İkimiz elele birşey yapalım yok. Herşeyi karşıdan bekliyorlar .

Önce mutlu olmayı, huzurlu omayı düşünmüyorlar önce parayı düşünüyorlar neyse yaşadıkça tecrübe edecekler bazı şeyleri

EEE yeni işin nasıl alıştınmı. (Bende böyle konudan konuya atlıyorum ama)

Maalesef öyle olmuş ağzım açık kalıyor. İkimiz elele birşey yapalım yok. Herşeyi karşıdan bekliyorlar .

Önce mutlu olmayı, huzurlu omayı düşünmüyorlar önce parayı düşünüyorlar neyse yaşadıkça tecrübe edecekler bazı şeyleri

EEE yeni işin nasıl alıştınmı. (Bende böyle konudan konuya atlıyorum ama)

Biz mi enayiyiz onlar mı akıllı anlamadım gitti :)
Ama onların aklından istemediğim kesin :)

ÇOk şükür canım alıştım artık.
Pek kimseyle konuşmuyorum.
Buraya geldiğimde hayırlı olsun, hoşgeldin diyen bir kaç kişi dışında...
BUndan önceki iş yerimde hiç böyle şeyler yoktu.
Gerçek iş dünyasını burada gördüm sanırım.

Biz mi enayiyiz onlar mı akıllı anlamadım gitti :)
Ama onların aklından istemediğim kesin :)

Başta kendilerini akıllı zannediyorlar ama sonrasında akılsız oldukalrı ortaya çıkıyor tabii zaman geçiyor ondan sonr anlıyorlar.

ÇOk şükür canım alıştım artık.
Pek kimseyle konuşmuyorum.
Buraya geldiğimde hayırlı olsun, hoşgeldin diyen bir kaç kişi dışında...
BUndan önceki iş yerimde hiç böyle şeyler yoktu.
Gerçek iş dünyasını burada gördüm sanırım.

Bende iş yerinde pek kimseyle arkadaşlık etmem. Burdakilerin hep yaşı küçük zaten benden bekar hepsi sıkılıyorum.

Bir tane arkadaşım vardır o kadar.

X