2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

Selam tatlım.
Çok şükür sen nasılsın?
Fındık nasıl?
İsim belli mi isim :)

bende iyiyim tsk.ederim...

findigimizda iyi cok sukur teyzesi odasini hazirlamaya basladik,o kadar guzel seyler varki bakmaya doyamiyor insannn:emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar:

evet canim ismi belli :ecem su...:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

nasil gidiyor canim,yogunsun galiba...

findigimizda iyi cok sukur teyzesi odasini hazirlamaya basladik,o kadar guzel seyler varki bakmaya doyamiyor insannn:emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar:

Onu da odasını da sevsinler :)
İsmi gibi güzel, berrak bir ömrü olsun inşaallah.
Sumak'la aynı dönemlerde doğuracaksınız ayy ne güzel yaaa :)
Evet canım bir arar yoğunduk pek giremedim.
Bir de burada kaçamak kaçamak yazıyorum :)

Kızlar bu arada normal doğum mu yapacaksınız bir terslik olmazsa?

amin teyzesi,bebislerimiz ins.topigimizw ugurlu gelir arkasindan sizlerinde guzel haberlerini aliriz ins...:emir_bebek::emir_bebek:

evet aramizda haftalar var galiba...

iyi yapiyorsun...

ya ben suanda bile yazmakta zorluk cekiyorum benimki oyle bir tekmeliyorki gormeniz gerek:emir_bebek::emir_bebek::KK9::KK9:

ya benim daha belli degil,ben normal dogumdan cok korkuyorummmmmmmmmmmmmmmmm:KK53::KK53::KK53::KK53:

Son düzenleme:
amin teyzesi,bebislerimiz ins.topigimizw ugurlu gelir arkasindan sizlerinde guzel haberlerini aliriz ins...:emir_bebek::emir_bebek:

evet aramizda haftalar var galiba...

iyi yapiyorsun...

ya ben suanda bile yazmakta zorluk cekiyorum benimki oyle bir tekmeliyorki gormeniz gerek:emir_bebek::emir_bebek::KK9::KK9:

ya benim daha belli degil,ben normal dogumdan cok korkuyorummmmmmmmmmmmmmmmm:KK53::KK53::KK53::KK53:

Amin canım amin.
Senin bu kız hareketli olacak annesi.
Şimdiden başlamış alıştırmalara :)
Ben de çok korkuyorum onun için sordum :)
Asla yapamam sanırım.
Kolaycacık doğuranlara bayılıyorum ya.

Amin canım amin.
Senin bu kız hareketli olacak annesi.
Şimdiden başlamış alıştırmalara :)
Ben de çok korkuyorum onun için sordum :)
Asla yapamam sanırım.
Kolaycacık doğuranlara bayılıyorum ya.

ozellikle sabahlari ve aksamlari yataga girince cok hareketleniyor kizimizzz:emir_bebek::emir_bebek::KK9::KK9:

saglik acisindan normal dogum iyi ama ben normal yapamam galiba kendimi parcalarimmmmm:KK9::KK9::KK9:

valla burda bir arkadasim benimki cok kolay oldu oldu dedi,bir sancida bebek geliverdi:emir_bebek::emir_bebek:acaba benimkide oyle gelicekmi diyommm.ayy yok yokkk ben yapamammmmmm:KK53::KK53:netten dogum videolarini izliyorum gordukce daha bir korkuyorummmm:KK53::KK53:

ozellikle sabahlari ve aksamlari yataga girince cok hareketleniyor kizimizzz:emir_bebek::emir_bebek::KK9::KK9:

saglik acisindan normal dogum iyi ama ben normal yapamam galiba kendimi parcalarimmmmm:KK9::KK9::KK9:

valla burda bir arkadasim benimki cok kolay oldu oldu dedi,bir sancida bebek geliverdi:emir_bebek::emir_bebek:acaba benimkide oyle gelicekmi diyommm.ayy yok yokkk ben yapamammmmmm:KK53::KK53:netten dogum videolarini izliyorum gordukce daha bir korkuyorummmm:KK53::KK53:

İşte öyle kolaycacık doğuranlar var.
Ne şanslılar...
Hem bebek daha sağlıklı dünyaya geliyor hem de kendileri ameliyat sancısı çekmiyor.
Ay izleme kız :)
Ben hamile olmadığım halde dayanamıyorum sen kim bilir nasıl etkilenirsin.

İşte öyle kolaycacık doğuranlar var.
Ne şanslılar...
Hem bebek daha sağlıklı dünyaya geliyor hem de kendileri ameliyat sancısı çekmiyor.
Ay izleme kız :)
Ben hamile olmadığım halde dayanamıyorum sen kim bilir nasıl etkilenirsin.

oyleler valla...

kiz hemde defalarca izliyorummmm.belki korkum gecer diye ama yokkkkkkk,ayyyy izlerken sanki yasiyorum o aniiiii:KK53::KK53:

offff yaaa ne yemek yapacagimi dusunuyorum:KK56::KK56::44::44:

oyleler valla...

kiz hemde defalarca izliyorummmm.belki korkum gecer diye ama yokkkkkkk,ayyyy izlerken sanki yasiyorum o aniiiii:KK53::KK53:

offff yaaa ne yemek yapacagimi dusunuyorum:KK56::KK56::44::44:

Bu halinle izleme kız, kötü etkiler.
Kolay yapacağın doğum bile zora girer korkun yüzünden Allah korusun.
Allah hangi doğum yöntemi hayırlıysa onunla yapmanızı nasip etsin inşaallah.
Evet ben de akşam eve gidince yemek yapıcam ama yarın için.
Bu akşam anneme sarkarım iftarda :)

kesınlıkle normal ıstıyorum korkuyor muyum evet..önceden hıc kormazken sımdı korku sardı ama yıne de normal ıstıyorum
hatta doktoruma bastan dedım ben normal dogum ıstıyorum eger kı sız normal dogum taraftarı degılsenız baskasına gıdeyım dedım
bunu ıkı kere dedım farklı zamnalarda ,ıkısınde de yok yok normal olur dedı ama kısmet tabı..

bızde yaptık odasını ne renk yaptın bızım kı beyaz oldu :)

X