2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

kadercim benim eşimde öyle bi maç bi kurtlar vadisi:))Allahtan bugune mahsus..sen nasılsınihiç kimse yok ne zaman gelsem..

iyiyim canım bende , nolsun işte,,,evet bugüün pek sessiz burası,,,aralık ayı hamiş olmak isteyenlerin topiğinede bakıyorum arada,oralardaydım bugün çoğunluklaa:76:

iyiyim canım bende , nolsun işte,,,evet bugüün pek sessiz burası,,,aralık ayı hamiş olmak isteyenlerin topiğinede bakıyorum arada,oralardaydım bugün çoğunluklaa:76:

ne güzel inşallah bu ay bebek haberini alırız uğur getirsin sana o topik.bende girdim cnm bugun kk ya hayır şuan çalışmıyorum.

ne güzel inşallah bu ay bebek haberini alırız uğur getirsin sana o topik.bende girdim cnm bugun kk ya hayır şuan çalışmıyorum.

inşlhh canım hayırlısıyla tabiii,,,,bende çalışmıyorum,işte bakıyorum aslında,ama hamiş olursam çalışmicam ,,,evde yalnız sıkılıyorum ,bebek olsa onla ilgilenirimmm,,,

yok cnm benimki 4 haziran doğumluu
ay ben hiç sevmiyom kurtlarıı eşim izlemiyoda gerçi şimdi yokk evdee olsada izlemezzz fatma gülün suvu ne izliyoruz

ayy kızlar sizleri böyle çocuklu görünce ne çok geç kalmışız diyorummmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…