2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

cnm ben evlendim 2 ay sonra hamile kaldım hemen
simdi biraz daha gezseydik diyorum bazen ama kızım büyüdü bile 1,5 yaşında
hayırlısı olsun gec olsun güç olmasın

doğru söylüyosun canım,bizde çok gezdik yorulduk artık diyoruz,zamanı geldi,olsun istiyoruz,inşlhh çok bekletmeden gelir bebişlerimizzz,,,,,

inşlhh canım hayırlısıyla tabiii,,,,bende çalışmıyorum,işte bakıyorum aslında,ama hamiş olursam çalışmicam ,,,evde yalnız sıkılıyorum ,bebek olsa onla ilgilenirimmm,,,

bende olsa ne tatlı arkadaş olurdu bana diyorum..sabah mı olmuş gece mi anlamazdık

slm kızlar bende 2008de evlendim 14 subatta nikah 26 temmuzda düğün
suan 18 aylık bir kızım varrr:/QUOTE]

aa hoşgeldin aramıza emine nbr canım :KK1:

kızlar günaydın nasılsınız akşam kaynatmışınız
ben fatmagülü izledim eskiden izliyordu eşim kurtları artık yeni sezonu izlemiyor
bende fatmagülü izliyim diye kahveye yoladım akşam:KK1:

Son düzenleme:
gunaydııııııııııııııııııın dün gelemedım dısarıdaydık ,arabayı bkaıma fılan soktuk cıkmısken de eve gırmedık :)

parayı bız bırıktırıyoruz bu araba yıyor yaaaaa ,gitti paracıklarım ..

dun gırdım ama gırmemle cıkmam bır oldu hemen yattım :)

bugun de bakalım ne yapacagız burada hava cok guzel..

ben de gec kalmısız dıyorum valla sızlerı gorunce.. ama o zamanlar yapsaydım su an kesın tedavi görüyor olurdum . şu an bıle tereddüdlerım var kendımce.

ALlah bagıslasın mınıklerınızı ,bize de versın Alllah baba :)

gunaydııııııııııııııııııın dün gelemedım dısarıdaydık ,arabayı bkaıma fılan soktuk cıkmısken de eve gırmedık :)

parayı bız bırıktırıyoruz bu araba yıyor yaaaaa ,gitti paracıklarım ..

dun gırdım ama gırmemle cıkmam bır oldu hemen yattım :)

bugun de bakalım ne yapacagız burada hava cok guzel..

ben de gec kalmısız dıyorum valla sızlerı gorunce.. ama o zamanlar yapsaydım su an kesın tedavi görüyor olurdum . şu an bıle tereddüdlerım var kendımce.

ALlah bagıslasın mınıklerınızı ,bize de versın Alllah baba :)

ay arabalar yiyor resmen hiç olmazsa benzin bi sürü para of nerden aldık bizde varya
hava güzelse çık gec canım

valla lastık degıstı bakım yapıldı bılmem ne ayarları o bu derken bı de vergı uff 2 milyar gitti resmen ..

gezıcem de kardesım de uyuyor esım de ,kalkıcaklar daha da kahvaltı yapıcaz da ben camasır yıkıyorum yıne bı makıne yıkandı asıldı bı makıne yıkanıyor bı de beyazlar var ..

ancak aksam üstüne dogru ..ya bu gülümsemeler cıksın yazı yazarken gelısmıs cevap yapıyorum olmuyor kı yzılar kayıyor.

ay benimde çamaşırlarım var offf işten eve gidince yorgun oluyorum yerimden kalkmak istemiyorum resmen:KK43:((
ay evet smiley koymak istemiyo canım

doğru söylüyosun canım,bizde çok gezdik yorulduk artık diyoruz,zamanı geldi,olsun istiyoruz,inşlhh çok bekletmeden gelir bebişlerimizzz,,,,,

bende sızdenım...benımde bı arkadasım var evlendıgı ay hamıle kaldı...dıyor kı'işte ne guzel tadını cıkar hayatın..çocuk olcakta ne olacak' dıyor..ama artık gez gez hayatın cılkı çıktı:KK55:

Bende temizlk yaptım bugün çok yoruldum
ya bnmde nedense devamlı telefonum bozuluyo öyle dşürmem de çok ama :KK50:

selam kızlar bu aksam kımse yok sanırım..bız de geldık gezmekten :KK52: bebek olunca ne yaparız bılmıyorum ..

X