2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

annaaaamm mavera çok çılgınsın :) allah korumuş wala.sumakcım dinlen sen bol bol.camlar sağlığından önemli değil ya

yok bende aşağı düşmedim evin içine düştüm allahtan
yoksa bende 5.kattan aşağı düşseydim tuzla buz olurdum heralde

ben evın ıcıne de dusemem allah korumus valla

annaaaamm mavera çok çılgınsın :) allah korumuş wala.sumakcım dinlen sen bol bol.camlar sağlığından önemli değil ya

esım sılecek arrtık napalım :)

Acuk çılgınlık var tabii.
daha sen benim diğer maceraları dinlesen şok geçirirsin valla
sumak sen dinlen keyfine bak canım ..

Günaydın kızlar;

Ne zamandır giremiyorum (okuyup çıkıyordum işte çok yopunum) nasılsınız?

Deryacım çok üzüldüm canım ya Allah sabır versin sana. İnşallah uzak durular artık senden.

Hülya nerelerdesin görünmüyosun hiççç.

Sumakçık geçmiş olsun canım dikkat et kendine cam felan sileyim deme.

Müge ve mavera hoş geldiniz.

Sibel iyi olmana sevindim

günaydııın...kusura bakmayın çok giremiyorum.. havalar ısındı ya kızımla dışarı çıkıyoruz..gündüzleri de ev işi, yemek uğraşıyorum.. geçmişi çok okuyamadım ama cam silmekten bahsetmişsiniz...ben de silcem de eşim annem kayınvalidem görmesin biz de 4. kattayız.çok şükür yükseklik korkum yok ama etrafımdakilerin var :) gerçi 1 aya taşınıyorum ama olsun böyle de bırakmak olmaz..ay bu koca ev nasıl toplancak ya.. her sene ev mi taşınır..neyse sizler nasılsınız? nasıl geçiyor günleriniz?

hoşbulduuuuk

yenı kalktım

ve basım agrımıyorrrrrrrr

yihhhuuu

ben de cok sevındım valla .cok kotuydu sabah basagrısı ıle uyanmak neyse bundan sonra agrırsa da napalım artık

bende evde sıkılıyorum iştee
her zamaki gibi oku oku kitap kalmada yaaa
en iyisi bugün çıkayımda kendime yeni bi kitap alayım:97:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…