2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

selamlaaaar..dün üye olmuştum yazamadım gece.aktivasyon olmamıştı sanırım.gülümseyerek okudum hep :) yazabilirim artık

hoşgeldin hoşgeldin
ismin de sarı çıkıyordu
Allah Allah diyorum
bu ne böyle
kendini anlat bize azcık
bebeğin var sanırım
Allah bağışlasın

sağol tatlım
yazlık doğru dürüst birşeyim yoktu
işe de girince şart oldu almak :)
sen napıyosun?
bu gece de var mı kavuşmak

bende gıdıyorum hep almak ıcın hıc bırsey almadan cıkıyorum ya sınır oluyorum sonra kendı kendıme

ay yok ne yaptın hulya daha bır hafta tık olmaz bızde

bende gıdıyorum hep almak ıcın hıc bırsey almadan cıkıyorum ya sınır oluyorum sonra kendı kendıme

ay yok ne yaptın hulya daha bır hafta tık olmaz bızde

ben de niyatlenince alamam bir şey
öyle gezmek için gireyim bir sürü şey beğenirim
bu işte var bir tuhaflık
olsun o kadar
biraz özlem olsun bari

anladım cnm.ben de 1-2 ay daha geçsin sperm testi yaptırcaz galiba.eğer bişi çıkmazsa normalse herşey o zaman kadın doğumcuya gideriz ben muayene olurum bir de.inş hiç birine gerek kalmadan gelir bebişimiz ama

gitmiş herkes :26:

sıbel gıtmıs ,

anladım cnm.ben de 1-2 ay daha geçsin sperm testi yaptırcaz galiba.eğer bişi çıkmazsa normalse herşey o zaman kadın doğumcuya gideriz ben muayene olurum bir de.inş hiç birine gerek kalmadan gelir bebişimiz ama

ınsallah cnım ama gorunsun esınde en azından aklınızda bırsey kalmaz
olur dıyıp zamana bırakırsınız..

nıhan yakaldım senı

nasılsın ısyerın nasıl alıstın mı
alıştım ama sıkıldım ya çok geç çıkıyorum hiç bi işimi yapamıyorum yemek bile yapamıyorum çok geç oluyo kafayı yicem ama onun dışında iyiyim canımcım
iyiyim canım çok şükür
senin de iyi olmana sevindim

çok sevindim canım ya Allah hayırlısıyla doğurmayı nasip etsin sağlıklı sıhhatli inşaAllah
[

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…