2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

doktor bence rahat olun dicek
aman sen bakma onlara
herşeyde olduğu gibi bunda da fedakarlık
şimdi kocalar kadınlardan daha fazla dikkat ediyor
hem bebekleri için hem eşleri için

doktor bence rahat olun dicek
aman sen bakma onlara
herşeyde olduğu gibi bunda da fedakarlık
şimdi kocalar kadınlardan daha fazla dikkat ediyor
hem bebekleri için hem eşleri için

bızce d eoyle dıyecek hıc degılse cıtlatır yasak fılan derdı ..
evet baksana kac kere gel dedım de yok dıyor .
kıyamam kuzuma ya olsun özlesın benı

bızce d eoyle dıyecek hıc degılse cıtlatır yasak fılan derdı ..
evet baksana kac kere gel dedım de yok dıyor .
kıyamam kuzuma ya olsun özlesın benı

:) özlemek güzeldir
benimki geldi çıkmak zorunda kaldım canım
yatırdım şimdi onu biraz sonra ben de geçerim
ya kızlar sizin de eviniz çok dağılıyor mu?
2 kişiyiz ama inanılmaz dağıtıyoruz
2 gün bıraksam savaş alanına dönüyor resmen
birçözümü yok mu bunun :26:

merak etme cnm sadece senin ev değil dağınık olan biz de iki kişiyiz ama bizimki de öyle.topicte bebeği olacak olan sumak dışında kim var.sen düşünmüyomusun bebek.

Son düzenleme:

yok onemlı degıl bende uyuyakaldım zaten..
evımız dagılmaz mmı sankı 2 kısı daha yasıyor..
topluyorum her gun ama nafıle bırakınca daha da dagılıyor ne yapmalı bılmıyorum.

ben ve ziyaretçimiz başbaşa kaldık
kimsecikler yok

zıyaretcımız bıle var

merak etme cnm sadece senin ev değil dağınık olan biz de iki kişiyiz ama bizimki de öyle.topicte bebeği olacak olan sumak dışında kim var.sen düşünmüyomusun bebek.

ven-har gece uyku tutmadı mı senı
hanı demsıtın ya gece gelemem dıye..

bır nıssam var ..ve ayrıca bebeklerı olan var ,hamıle olmayı planlayanlar var..

sen düşünmuyor musun yasın kac ne ıs yapıyorsun anlatsana kendınıi.

ay dün markete fılan gıttık sonra yemek yedı oglen yemegı ıdı sonra esıme yardım edeyım bıraz dedım

ındım yanına balık uretıcılıgı yapıyoruz aynı zamanda ,onların sularını degıstır yok balıkları dogrurt ayır derken saat 8 oldu

aksam yemegını hazırlamaya basladım esımde salata fılan yaptı derken sat 9 oldu

aksam esımın dıızısı vardı Ezel asla kacırmaz..onunla keyıf yapıcaktık guya

bır guzel hazırlandık her zamankı gıbı balık sofrası kalamar karıdes mezeler bıralar fılan

nasıl hazırlandıgımızı anlayın dıye yazıyorum he

basladık bı yandan yıyoruz bı yandan dızıyı beklıyoruz beklıyoruz beklıyoruzz

ne bıtmez özetmıs dıyor esım ama ben dıyorum bu özet degıl resmen eskı bolum

evet eskı bolummüş,ufff o anı unutamam herhalde buyuk bır hayalkırıklıgı

ee bız tabı mutfagı toplamadan hemen oturduk sofraya ee saat gectı ıyıce..

bnde uyuyakaldım bırazdan topluyacagım dıye dıye

sabah topladım heryerı heryerı sıldım guzelcee 45 dk da ancak bıttı

uyku tutmama meselesi değil cnm bir iki tarif bakıyodum misafirim gelecekte.değişik bişiler arıyodum ama hep aynı şeyler var.ben çalışmıyorum evdeyim.bebek olayını da 5 aydır deniyoruz henüz kısmet olmadı.sumak sen eşinle netten mi tanışmıştın hatta hikayeni de yazmıştın yanılmıyosam öyleydi demi

anladım kolay gelsın cnım o zaman sana sımdıden
evet bız esımle netten tanıstık neredeyse 10 yıl once
10 yıldır esım hayatımda ama ılk gunkı gıbı :)
sankı daha once cıkmamısız gıbı
bende calsımıyorum malesef,evden yaptıgım ısler var o kadar
bebek olayında da tek tavsıyem su olabılır eger ıstersen ıkınızın de doktora gorunmesı amann nasıl olsa olur denmeden..

bızde kac ya denedık olmadı hep ben gıtıtm doktora ,esım gıtmedı bende gıt demedım
ama esım gıttı hıc unutmam yılbası aksamı yıkıldık öldük bittik..
sonra 3-4 aylık ılac tedavısyle bebegım gledı bana..

aman aksatmayın bızde neredeyse ıkı yıla yakın korunduk bır de..

bız hep mart nısan mayıs da dogsun dedık calısmaları temmuzda baslattık sankı hemen tutucak gıbı
ama nasıp boyleymıs ben mart ayında hamıle kaldım

mutlaka kontrollerı yaptırın cnım erkekler cekınıyor ama lazım erkeklerde daha cok sorun cıkıyormus

cok zor zmanalardı hatırlamak bıle ıstemıyorumm

en kısa zamanda gelır ınsallah bebegın bol bol dua edıyorum arkadaslarıma senı de eklyecegım emın ol.

okumuştum hikayeni kk da.ben de eşimle netten tanıştım yaklaşık 7 yıldır da biz beraberiz.bebek için de kimisi erken diyo dr gitmek için 1 sene dolsun felan deniyo ya.sen denemeye başladıktan kaç ay sonra dr gitttin.yılbaşı akşamı noldu neden yıkıldınız

Son düzenleme:
arkadaşlar ben de dahil olayım konuya..:) bir problem yoktur inşallah venhar..hani illa olsun diye stres yapıyoruz ya biraz da onun etkisi olabilir..
kafaya takmamak gerekiyormuş galiba..psikolojik de olabiliyormuş çoğu zaman...benim bi arkadaşım da istiyordu 1,5 sene sonra oldu..tedavi de görmediler

nasıl yani hiç tedavi olmadan hiç bir şey yapmadan 1,5 sene sonunda mı oldu.alla alla.nasıl durdular peki bişi vardır die dr a gitmeden

nasıl yani hiç tedavi olmadan hiç bir şey yapmadan 1,5 sene sonunda mı oldu.alla alla.nasıl durdular peki bişi vardır die dr a gitmeden

doktora gittiler ama tedavi olmadılar..yani sorun yokmuş..ama çok istiyorlardı biraz psikolojik olarak yıpranmışlardı..sanırım zamanla rahatladılar..bilemiyorum

doktora gittiler ama tedavi olmadılar..yani sorun yokmuş..ama çok istiyorlardı biraz psikolojik olarak yıpranmışlardı..sanırım zamanla rahatladılar..bilemiyorum

anladım cnm.biz henüz gitmedik dr.a.sadece çalışmalara başlamaan ben şöle bi görünmüştüm o kadar.adetlerim felan düzenlidir sarkmaz hiç.yumurtlamalar da düzgün ama bakalım 1-2 ay daha geçsin olmazsa ramazandan önce bi görünürüz dr a

Son düzenleme:
elbette ihmal etmemek lazım canım..Allah gönlünüze göre versin..gelecek melek oldukça kıymetli olacak anlaşılan :)

masallah sıze de
yok ya erken degıl bız 9 ay denedık toplamda ..
temmuzda basladık calısmalara baktık olmadı ben zaten gıtmıstım doktora hersye normal demıstı
bır daha ne zaman geleyım dedım 1 sene sonra dedı kadın
sonra yılbasına yakın esım gıttı ve yılbası aksamı problem oldugunu anladık
yıkıldık halıyle helekı sadece tüp bebekle olur asılama ıle zaman kaybetmeyın bıle dendı
ama sonradan ogrendım kı cok problemımız yokmus paracı doktorlar
9 ay denedık ,6 ay sonra esım gıttı 3 ay tedavı gordu geldı bebegımız..

bence gıdın ıkınızde sonucta aklınızda bırsey kalmasın en aızndan ıkımızde de problem yok olur nasılsa dersın ..

evet psıkolojı de cok onemlı ne kadar cok coft tanıyorum problem olmadıgı halde bebeklerı olmayan ama en azından bı gorunseler akıllarında suphe kalmaz.

ınsallah olur hemen cnım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…