2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

slm veriyim bari kaçmadan ayıp olmasın demi:80:ana sayfada 2008 gelinleri sohbete diye gördüm de bakıymm bi dedim.gerçi daha önce de görüp bakmıştım ama o zaman yakalanmamıştım

eeee bizden kacmazzzzzzzzzzzz

yani...hosgeldinnnnnn:81::81::81::81:

hoş bulduk.saol da geç olmadımı kocalarınız yok mu sizin kızmasınlar sonra size 2008 gelinleri

yok bizim icin gece yeni basliyor canimmmm

bizim kocisler bu gece yokkkk,gececi olarak calisiyorlar,onun icin boyle bu saatlerde buralarda dolaniyoruzzzz

yok bizim icin gece yeni basliyor canimmmm

bizim kocisler bu gece yokkkk,gececi olarak calisiyorlar,onun icin boyle bu saatlerde buralarda dolaniyoruzzzz

eğer gece canlanıyosa topic ben pek olamam çünki kociş c.tesi geç yatıyo sadece pazar tatil olduğu için.ben genel de gündüz takılırım.

eğer gece canlanıyosa topic ben pek olamam çünki kociş c.tesi geç yatıyo sadece pazar tatil olduğu için.ben genel de gündüz takılırım.

yok gunduz de aktıf ama bu gece uzun surdu :)

hoşbulduk bende 2008 de evlendim başlığı grünce hemen daldım:) neyse yarın girerim artık hayırlı geceler güzelmiş konu:)

hosgeldınn her zaman beklerız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…