2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

hosgeldın cnım nasılsın evet dagıldık..

nasıl evde kı duurumlar duzeldı mı

Düzlettik sumak yarın bitiyor dotor koşturmaları ses etmiyorum artık alıştım galiba

3 maymunu oynuyorum. ne yapayım kardeşi sonuçta hep şöyle teselli ediyorum kendmi yarın öbür gün benim yada kardeşimin baına gelmeyeceği ne malum öyle avutuyorum

bak yarında bıtıyormus

evet evet gun döner devran döner derler ya gelecek bıze ne getırır bılemıyoruz

alıcaksındır en kısa zamanda mufakatını cnım

bak yarında bıtıyormus

evet evet gun döner devran döner derler ya gelecek bıze ne getırır bılemıyoruz

alıcaksındır en kısa zamanda mufakatını cnım

Bir süredir kendime yeni yeni telkin yöntemleri geliştirim sabretmek susmak (ikisinide pek beceremem)

Ya benim başıma gelirse diyorum onun için kimseyi eleştirmiyorum, yargılamıyorum çünkü kınadığım şey başına geliyor mutlaka. Büyük konuşmamaya çalışıyorum anımın günümün tadını çıkarıyorum kendime gereksiz huzursuzluklar yaratmama çaışıyorum gibi gibi.

evetttt bunu bende yapamıyorum ama boyle davranmak gerek

ya bızım basımıza gelırse..

sakın olmaya calıs yıne de ..

demek kı Allah sana yardım edıyor cnım

ben ıyıyım yarın doktorla gorusmemız var belkı cınsıyetı bellı olucak

cok heyecanlıyım

ınsallah o sedyeye yattıgımda hepınız ıcın o kadar dua edıyorum kı aglayarak..
kabul eder allahım ınsallah

ben calısmayı dusunuyorum ama nnerde nasıl calısıcam bılmıyorum kı..

burada ıs sahası yok..

erkekler ıcın genelde.

bılemıyorum belkı dukkan acıcagız o bı ara acma fıkrı olan ısı..

bakıcak kımsede yok bebegıme en azından dukkan olsa yanımda olur..

İşte olur zamanla en güzeli senin bakman benim eşimin de kendi işi ve şu anda ancak kendini döndürüyo şimdi bebek olsa ben mecburen 3-4 aylık bırakıp çalışmak zorunda kalıcam onun için işleri yoluna girince hamile kalayım diye dua ediyorum öyle olunca belki işten çıkıp kendim bakarım ücretsiz izin alırım çok imreniyorum çocuğuna kendi bakan insanlara

bende kendım bakmak ıstıyrum ama bızde fecı bı anne baskısı var annem her gordugunde calıs

evde oturup napıyorsun gelecegın ne olacagını bılemezsın ,sıgortan calıssın ılerde paranı harcaarsın

uff o kadar soyluyor kı bunları bazen ıgneleyerek laf arasında soyluyor

kırıyorum kalbını bazen ama bılmıyorum ne olacak..

esımın maas durumu çok ıyı ama bakalım

Aslında doğru söylüyor ama bebeğin biraz büyüsün sende çalışırsın ama 2-3 yaşına kadar seb baksan ne güzel sonra kreşe gidiyorlar hem senin yaşın daha küçük 30 başlasan SSK ödemeye yeter

yani annende haklı ama en güzeli insanın bebeğine bakması bu günler geri gelmiyor Dilerim Allahtan her gönlünce olur.

Ben kaçıyorum azıcıkta çalışayım artık toplantıya giricem az sonra iyi bak kendine

tamam cnım gorusuruz ..

bılmıyorum o zamnalr gelsın de bakalım ne olucak

annem mutlaka dogru soyluyor ama artık bır sure sonra o kadar bıkıyorum kı

bende calısmak ısterım neden ıstemeyeyım hersey kısmet ..

aa çok güzel hayırlı olsun canım

merhaba.. burayı yeni gördüm.. ben de 2008 yılında evlendim 22 aylık bir kızım var.. çalışmayı çok istiyorum..önümde kpss var...kızımı da düşünüyorum..hayırlısı artık..

kaçmıyorum..buralardayım..arkadaşlığınız hoşuma gitti...paylaşımlar gayet güzel...zaten hayat da paylaştıkça lezzet kazanıyor :)

merhaba.. burayı yeni gördüm.. ben de 2008 yılında evlendim 22 aylık bir kızım var.. çalışmayı çok istiyorum..önümde kpss var...kızımı da düşünüyorum..hayırlısı artık..

hosgeldın ..

sende erken bebek yapanlardansın demek..

ögretmen mısın ? burada bı ogretmenımız daha var.

hayatta hersey kısmet..

arkadasımın dedıgı gıbı sende cee dıyıp kacma o kadar cok gelen oldu kı bı zaman sonra gıttıler

sende gıtme :)

merhaba sumak..evet öğretmenim..atanmayı bekliyorum.. bebek planlı değildi..kısmet :) şimdi sınava çalışmakta zorlanıyorum..ama artık evde durmak da zor geliyor..kızımla çok mutluyum ama kendimi geliştirmek de istiyorum..iki arada kaldım yani...:)

bence calıs yanı bende calsıcam

zaten onemlı olan bebekle tüm gun gecırmek degıl kı kalıtelı zaman gecırmek.

bende ıstıyorum kpssye gıreyım 2012 ıcın ama o zaman yenı dogum yapmıs olacagım evde calısmakla olmaz dershaneye gıdıcegım ama nasıl olucak bılmıyorum nasıl bırakıcam kuzumu

sımdıden onu düşünuyorum ..

sen anlatsana kendını ne ögretmenısın mesela nerde yasıyorsun Ankara mı

yasın kaç vs :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…