2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

canım ya çok geçmiş olsun
çok üzüldüm
yavrum ya nazar mı var üzerinde acaba :26:
hastalıktan da çok çekti şimdi bir de bu
Allahım beterinden saklasın
şimdi nasıl peki?
kadına da üzüldüm
Allah ailesine sabır versin
çok zor...

slm kızlar geçmişi okuyamadım hem moralim bozuk hemde çok yorgunum...bu gece çağan 5 de uyandı süt içirdim yatırdım bende yattım eşimde sabahçıydı bi süre uyuyamadım tam uyumuşken alarm çaldı eşim kapattı az daha uyuyayım dedim demez olaydım küt diye bi ses duyduk ve ardından ağlama sesi bbi sıçradık çağan yerde ağlıyo beşikten düşmüş yastığını ayağının altına koymuş düşmüş hemen acile gittik röntgen çekildi kan aldılar temzi çıktı ama dr ilk 5 saat çok önemli müşade altına alıcaz dediler gerekirse sabaha kadar burdasınız dediler neyse çağan 1 saat kadar uyudu öğlen 2 gbi gelip muayne ettiler taburcusunuz dediler ama evde 12 saat takip edin uyku hali olurda sürekli uyandrımazsanız yada ağız dolusu kusması olursa hemen getirin dediler ALLAH ım çok zordu eşimde bende çok korktuk ama benim eşimin dengesiz müdürü eve geldik deyince sen boşver deryanın cebine 5 10 kuruş para koy bişey olursa o taksiyle götürsün sen işe gel demiş ve gitti işe...
kızlar bide hast.tam çağanı uyuttum derken bi çığlık koptu kadının bi tanesi kendini vurmuş kalbinden galiba polismiş eşiyle 3 senedir sorun yaşıyomuş 2 gün önce baba evine gelmiş ve sabahta kendini vurmuş geldiğinde drlar nabız alamıyoruz herşeye hazırlıklı olun diyolardı ailesine kadın öldüüü yazık oldu ya çok üzüldüm ALLAH ailesine sabır versinnn bunuda görmezdik ama düşme gşbş travmalara çocuk acil değil büyük acil bakıyomuş bizde büyük acildeydik yoksa göremezdim ama çok kötü oldum ya

canım çok geçmiş olsun çağana yavrum ya nede ağlamıştır :KK5: kadınında ailesine allah sabır versin

canım ya çok geçmiş olsun
çok üzüldüm
yavrum ya nazar mı var üzerinde acaba :26:
hastalıktan da çok çekti şimdi bir de bu
Allahım beterinden saklasın
şimdi nasıl peki?
kadına da üzüldüm
Allah ailesine sabır versin
çok zor...

sağol hülyacım galiba nazar var şimdi iyi uyuyo 9 gibi uyuttum ama 9.30 da ağlayarak uyandı tekrar uyuttum sen nasılsın?

sağol hülyacım galiba nazar var şimdi iyi uyuyo 9 gibi uyuttum ama 9.30 da ağlayarak uyandı tekrar uyuttum sen nasılsın?

çok şükür iyi olmasına sevindim canım
bugünün etkisindedir hala o yüzden ağlar bir kaç zaman
ben iyiyim şükür

çok sağol canım ALLAH razı olsun evet çok ağladı kan alınırken 3 kişi yardım etti yıktı ortalığı

kıyamam ya :KK59:

derya cok üzüldüm canım hulyanın dedıgı gıbı nazar mı var..

nasıl yatak kullanıyorsunuz cocuk ıcın yuksek degıl mı nasıl düşmüş çok gecmıs olsun canım

kadına da ıcım acıdı yazık kımbılır ne sorunları vardı kı herseyden vazgectı..

sıbel,ne guzel...annemde ögrenıyor ama o daha tam çatamadı :)

merhaba cnım nasılsın ıyıyım sankı bıraz daha,senın msj hakkın dolmadı mı ya ısmını merak edıyorum hala :)

slm kızlar geçmişi okuyamadım hem moralim bozuk hemde çok yorgunum...bu gece çağan 5 de uyandı süt içirdim yatırdım bende yattım eşimde sabahçıydı bi süre uyuyamadım tam uyumuşken alarm çaldı eşim kapattı az daha uyuyayım dedim demez olaydım küt diye bi ses duyduk ve ardından ağlama sesi bbi sıçradık çağan yerde ağlıyo beşikten düşmüş yastığını ayağının altına koymuş düşmüş hemen acile gittik röntgen çekildi kan aldılar temzi çıktı ama dr ilk 5 saat çok önemli müşade altına alıcaz dediler gerekirse sabaha kadar burdasınız dediler neyse çağan 1 saat kadar uyudu öğlen 2 gbi gelip muayne ettiler taburcusunuz dediler ama evde 12 saat takip edin uyku hali olurda sürekli uyandrımazsanız yada ağız dolusu kusması olursa hemen getirin dediler ALLAH ım çok zordu eşimde bende çok korktuk ama benim eşimin dengesiz müdürü eve geldik deyince sen boşver deryanın cebine 5 10 kuruş para koy bişey olursa o taksiyle götürsün sen işe gel demiş ve gitti işe...
kızlar bide hast.tam çağanı uyuttum derken bi çığlık koptu kadının bi tanesi kendini vurmuş kalbinden galiba polismiş eşiyle 3 senedir sorun yaşıyomuş 2 gün önce baba evine gelmiş ve sabahta kendini vurmuş geldiğinde drlar nabız alamıyoruz herşeye hazırlıklı olun diyolardı ailesine kadın öldüüü yazık oldu ya çok üzüldüm ALLAH ailesine sabır versinnn bunuda görmezdik ama düşme gşbş travmalara çocuk acil değil büyük acil bakıyomuş bizde büyük acildeydik yoksa göremezdim ama çok kötü oldum ya

canim yaaa cok cokkkkkkkk gecmis olsun...:KK50::KK50::KK50:
yazik yaaa caganim ne durumda simdiii:nazar::emir_bebek::emir_bebek:

yok canım komşum öğretiyor küçük harflere geçtim 3 harf yanyana okudum hemde küçük harfleri rast gele çözdüm çok mutluyum :)))

maşallah maşallah
ay ne güzel yakından birilerinin öğretmesi
ben de çok heves ediyorum :KK31:

ay neymiş bu konu merak ettim şimdi açılmıyor bende :26:

Merhaba kızlar,

Giremedim kaç gündür.

Nasılsınız.

Sumakçım nasıl oldun?

merhaba :KK71:

X